ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בעולם

‏אברהם מצליח בן ה-49 ממעלה אדומים הוא אחד ההרוגים בהתרסקות המטוס באתיופיה

אברהם מצליח (49), נשוי ואב לשתי בנות ממעלה אדומים הוא אחד משני ההרוגים הישראלים בהתרסקות מטוס "אתיופיאן איירליינס" אתמול. שמו הותר לפרסום הערב (יום ב'). מצליח עבד בחברת היי-טק והיה על הקו של אפריקה וישראל במשך שנים רבות. אחותו מירב ספדה לו: "אברהם היה איש מיוחד. אבא נפלא ואיש מצחיק. אנחנו בהלם זו טרגדיה. מסרבים להאמין".

האחות סיפרה על הרגע שבו גילתה מה קרה לאחיה: "אתמול ב-10:30 בבוקר הייתי באמצע העבודה, אח שלי התקשר אליי והודיע לי שבאופן ודאי אח שלנו נמצא על הטיסה הזו ושלא ברור כרגע מה המצב שלו, אם בכלל". אברהם הותיר אחריו שתי בנות – יעל ונועה, שתיהן חיילות בנות 19. הוא עבד בהיי-טק ונסע רבות בקו ישראל-אפריקה. "הוא מאוד אהב את אפריקה, נסע לשם לפחות אחת לחודש למשך שבוע. הוא מאוד מחובר למקום, לאנשים", סיפרה האחות. "יש לו המון חברים שם והוא גם אירח משלחות שהגיעו משם. כל כך אהב אותם, התחבר להכול".

"הוא היה בן אדם שלא היו לו אויבים. אוהב אדם ואוהב לצחוק, רק טוב ידע לעשות", סיפרה. "אני עדיין חושבת שאני בחלום בלהות. קשה לנו מאוד להכיל את זה, אנחנו לא מצליחים לעכל את המצב הזה. הוא היה לב ונשמה. זה משהו שתמיד אומרים על מישהו שהלך, אבל הוא היה באמת אדם כזה. הוא נתן את הנשמה לכל אחד ולכל אחת. בלקסיקון שלו לא הייתה המילה לא, רק כן ורק לתת ולעשות טוב לאנשים".

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
דסק חרבות ברזל

הסעודים מדווחים: ישראל תקפה אמש מחסני טילים מדויקים וכטב״מים בצנעא, בירת תימן ומעוז החות׳ים. לפי הדיווחים יש נזק עצום למחסן ולאזור! התקיפה מגיעה אחרי התגרות ארוכה של החות'ים ושיגור טילים וכטבמים לעבר ישראל.

מערכת n360

הזרוע הצבאית של ארגון הטרור הפרה את הפסקת האש לראשונה מאז ההפוגה ושעות לפני קיומה של הפעימה החמישית בשחרור החטופים הישראלים. מדובר צה"ל הודיעו שהפסקת האש הופרה ביותר מתקרית אחת, שלוש מטענים שהופעלו בסמיכות לכוחות צה"ל בצפון הרצועה וירי לעבר הכוח. פצועים קל לכוחותנו.

חדשות כל העולם

בני משפחתו של רביד כץ ז"ל, איש חינוך מקיבוץ ניר עוז, קיבלה הודעה על רציחתו ומותו בטבח שבת השחורה. מאז ה-7 באוקטובר הוגדר כץ ז"ל כנעדר. משפחתו ספדה 'היה איש חינוך, איש ארץ ישראל היפה, אבא מדהים'.

מערכת n360

מוקדי החירום של משטרת ישראל, מגן דוד אדום והכבאות אינם זמין בעקבות מה שמסתמן כמתקפת סייבר. מוקד מד"א זמין בהודעת sms במספר הבא 052-7000-101.

מערכת n360

למרות המתח הרב סביב שחרור החטופים, הפעימה השלישית בשחרורם תחל בקרוב ותתקדם טוב יותר מהמתוכנן. עפ"י גורמים מדיניים. הציבור בישראל צפוי בשעות הקרובות לקבל בברכה 14 חטופים – נשים וילדים.

איתמר כהן

בהמשך להתרעה על חדירת כלי טיס עוין במרחב העיר אילת, מדובר בזיהוי שווא ואין חשש לאירוע ביטחוני.

מרגש: החיילת אורי מגידיש בסרטון ראשון מאז החילוץ

אחרי ההודעה הדרמטית של חמאס: צה"ל מפרסם – אלו חמשת הבכירים שחוסלו

דבקות במטרה מהי | יוסי סולומון

ניוז 360 news
עכשיו 16:55, שבת (2.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה