ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בעולם

ברזיל: מעבורת התנגשה בגשר בנהר, חלק מהגשר התרסק לנהר יחד עם הרכבים שנסעו עליו    

מעבורת התנגשה בגשר החוצה את הנהר מוג'ו (Moju), הממוקם בצידה הצפוני של העיר פארה (Pará) וגרמה לקריסת שטח של כ-200 מטר כולל הרכבים שנסעו עליו באותה העת.

עדי ראייה סיפרו כי לפחות שתי מכוניות נפלו למים לאחר שהמעבורת התנגשה באחד מהעמודים. עדיין לא ברור כמה אנשים נפגעו וצוללנים עדיין סורקים את הנהר. על פי הדיווחים עד כה, חמשת אנשי הספינה שרדו. מושל פארה הלדר חתם על מצב חירום לאחר התאונה. "העדיפות כרגע היא לחפש אחר קורבנות ולתת תמיכה מלאה למשפחותיהם", אמר לתקשורת הממלכתית.

הגשר באזור האמזונס של המדינה נמצא בתוואי לאחד הנמלים העמוסים ביותר של ברזיל בשם Belém. הרשויות פועלות כעת לניקוי של שברי הגשר מהנהר, והן הקימו מספר דוברות להעברת תושבים עד שניתן יהיה לתקן את הגשר בחזרה. זאת במקביל להצבת שלטי אזהרה על עמודים של גשרים אחרים בקרבת מקום.

בתקשורת המקומית דווח כי בדיקה של הגשר מוקדם יותר השנה חשפה קורוזיה על העמודים.

בשנת 2014 התנגש כלי שיט בעמוד של גשר סמוך, וגרם לכ-50 מטר מהגשר להתמוטט לתוך המים.

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
דסק חרבות ברזל

בדקות האחרונות מופץ דיווח על נפילתו בתמרון הצבאי בעזה. מדובר בבנו של שר. דיווח נוסף מעודכן מיד. עד כה נפלו בקרבות בתוך עזה יותר מ-86 חיילים.

דסק חרבות ברזל

צה"ל מגביר את הלחץ על הנהגת חמאס ומפרסם סדרת קלפים עם רשימת החיסול של בכירי המרצחים. פעולה דומה עשו כוחות צבא ארצות הברית במצוד אחרי סדאם חוסיין ואחרי אוסמה בן-לאדן באפגניסטן. האם הלחץ הפסיכילוגי על החמאס יעבוד?

חדשות כל העולם

התחממות בגיזרה בין סין לארה"ב, עם טענות היום של הסינים על הימצאות ספינת קרב אמריקאית בגבולות המים הטריטוריאליים שלה בדרום סין. הצי הימי האמריקאי אמר בתגובה כי ה-USS גבריאל גיפורדס מבצעת תמרונים שגרתיים.

חדשות כל העולם

לא הספיקה הקורונה? וירוס סיני שפוגע במערכת הנשימה של ילדים התחיל להתפשט בעולם. על פי הדיווחים הוירוס המסתורי התגלה במספר מקרים אצל ילדים בדנמרק, הולנד וארצות הברית.

חדשות כל העולם

קייב – חקירה שמתקיימת באוקראינה, סביב אירוע שבו שני חיילים אוקראינים הוצאו לכאורה להורג ע"י כוח צבא רוסי וזאת למרות שנכנעו. גורמים אוקראינים אמרו שזה לא מקרה בודד של הוצאה להורג של אוקראינים ע"י כוח רוסים.

חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

תיעוד מעייני התותחן: ירי של מעל ל-100 אלף פגזים מתחילת התמרון הקרקעי

טרגדיה ברמת גן: פרסומים על אירוע חריג הובילו לבהלה – וזו הידיעה המצערת

תסמונת הריאה הלבנה – וירוס סיני מתפשט בעולם, מה אנחנו יודעים והאם צריכים לדאוג?

ניוז 360 news
עכשיו 7:01, יום ראשון (10.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה