ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בעולם

ניו-זילנד: לפחות 27 הרוגים בפיגוע נגד מסגדים בעיר קרייסטצ'רץ' – היורים תיעדו את מסע הירי בשידור חי בפייסבוק

פיגוע ירי המוני אירעה הלילה (שישי) בעיר קרייסטצ'רץ שבניו זילנד – כך דווח בתקשורת המקומית. המשטרה הורתה לתושבים הגרים בסמוך למקום להישאר בבתיהם ופרסה כוחות גדולים באזור בניסיון לאתר את היורה. עדי ראייה טוענים כי במקום יש הרוגים רבים: "ראיתי אנשים מתים בכל מקום", סיפר אחד מהם. בשלב זה עדיין אין אישור רשמי מהרשויות לגבי מספר הנפגעים. בהמשך, דווח בתקשורת המקומית כי ישנו אירוע ירי במסגד נוסף בעיר.

על פי עדות אחרת, אדם הלבוש בבגדים שחורים נכנס עם נשק אוטומטי למסגד בעיר הגדולה ביותר באי הדרומי והחל לירות עשרות פעמים. במחוז קנטרברי, שקרייסטצ'רץ היא בירתה, הפעילו את נוהל החירום בעקבות המקרה. במקביל, פינתה המשטרה את כיכר הקתדרלה, שם נכחו אלפי ילדים במסגרת עצרת על שינוי האקלים בעולם.

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
דסק חרבות ברזל

צה"ל מגביר את הלחץ על הנהגת חמאס ומפרסם סדרת קלפים עם רשימת החיסול של בכירי המרצחים. פעולה דומה עשו כוחות צבא ארצות הברית במצוד אחרי סדאם חוסיין ואחרי אוסמה בן-לאדן באפגניסטן. האם הלחץ הפסיכילוגי על החמאס יעבוד?

חדשות כל העולם

התחממות בגיזרה בין סין לארה"ב, עם טענות היום של הסינים על הימצאות ספינת קרב אמריקאית בגבולות המים הטריטוריאליים שלה בדרום סין. הצי הימי האמריקאי אמר בתגובה כי ה-USS גבריאל גיפורדס מבצעת תמרונים שגרתיים.

חדשות כל העולם

לא הספיקה הקורונה? וירוס סיני שפוגע במערכת הנשימה של ילדים התחיל להתפשט בעולם. על פי הדיווחים הוירוס המסתורי התגלה במספר מקרים אצל ילדים בדנמרק, הולנד וארצות הברית.

חדשות כל העולם

קייב – חקירה שמתקיימת באוקראינה, סביב אירוע שבו שני חיילים אוקראינים הוצאו לכאורה להורג ע"י כוח צבא רוסי וזאת למרות שנכנעו. גורמים אוקראינים אמרו שזה לא מקרה בודד של הוצאה להורג של אוקראינים ע"י כוח רוסים.

חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

חדשות כל העולם

האזרחים המשוחררים שנחטפו ע"י החמאס מתחילים לדבר בפומבי לראשונה הערב בכיכר החטופים בתל אביב. הערב לראשונה ילנה טרופנוב (50) שנחטפה ושוחררה נאמה באירוע התמיכה וקראה לשחרר את החטופים עכשיו. בנה של ילנה טרופנוב שבוי עדיין על ידי החמאס.

תיעוד מרגש: תושב ירושלים בשנות השבעים חולץ כשהוא תשוש מואדי סמוך

דיווח סעודי: תקיפה ישראלית בתימן על מחסני טילים של החות׳ים

עצוב: הגיבור שנטרל את המחבלים בפיגוע – שילם בחייו

ניוז 360 news
עכשיו 11:07, יום שלישי (5.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה