ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

נתפס חשוד בהחזקת ציפורים ותוכים מוגנות בשווי מוערך של כ-150,000 ש"ח בשפרעם.

הבוקר, במסגרת פעילות של כוחות מג"ב ורט"ג התקבל מידע במשמר הגבול בדבר החזקה של ציפורים מוגנות בשפרעם. הכוחות ביצעו חיפוש בבית ע"י שוטרי מחוז חוף ומג"ב יחד עם פקחי רשות הטבע והגנים והיחידה לסחר ולשכה וטרינרית.

במהלך החיפוש אותר בית גידול שפעל ללא היתרים ובתוכו מיני תוכים רבים ביניהם מיני חיות בר מוגנות האסורות בהחזקה. בין הציפורים המוגנות נמצאו 2 תוכים מסוג ארה ארגמנית, 2 ארה צבאית, 4 קקדו צהוב ציצית. שווי מוערך של התוכים שנתפסו הוא של כ- 150,000 ₪.
בנוסף נתפסו גם 10 צבי יבשה ישראלים שאסורים שהוחזקו במקום .

החשוד, תושב שפרעם בשנות ה-50 לחייו יחד עם הממצאים הועברו לחקירה ברשות הטבע והגנים. בכוונת משטרת ישראל ורשות הטבע והגנים לחלט את בעלי הכנף אשר אסורים לגידול עפ"י חוק.

צילום: דוברות המשטרה ורשות הטבע והגנים.

צילום: דוברות המשטרה ורשות הטבע והגנים.
צילום: דוברות המשטרה ורשות הטבע והגנים.

ברשות הטבע והגנים מציינים כי החזקה וגידול של עופות וחיות בר מוגנות הינם עבירה פלילית לכל דבר. אלו שעוסקים בכך וגורמים לפגיעה במינים ובטבע צפויים בנוסף לקנסות גבוהים. רשות הטבע והגנים בשיתוף משמר הגבול וגורמי אכיפה נוספים ימשיכו בפעולות פיקוח ואכיפה נחושות על מנת לצמצם תופעה אסורה זו.

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

חדשות כל העולם

האזרחים המשוחררים שנחטפו ע"י החמאס מתחילים לדבר בפומבי לראשונה הערב בכיכר החטופים בתל אביב. הערב לראשונה ילנה טרופנוב (50) שנחטפה ושוחררה נאמה באירוע התמיכה וקראה לשחרר את החטופים עכשיו. בנה של ילנה טרופנוב שבוי עדיין על ידי החמאס.

איתמר כהן

קיבוץ ניר עוז מודיע באבל כבד על הרצחה של מיה גורן. מיה הייתה בת 56, חברת קיבוץ ניר עוז. אם לאסיף, בר, גל ודקל. מיה היתה גננת ומטפלת חרוצה ומסורה וטיפלה באהבה בילדי הקיבוץ במשך שנים רבות. בעלה, אבנר גורן ז"ל, נרצח ב-7.10, בן 56 בהרצחו. יהי זכרה ברוך.

דסק חרבות ברזל

הסעודים מדווחים: ישראל תקפה אמש מחסני טילים מדויקים וכטב״מים בצנעא, בירת תימן ומעוז החות׳ים. לפי הדיווחים יש נזק עצום למחסן ולאזור! התקיפה מגיעה אחרי התגרות ארוכה של החות'ים ושיגור טילים וכטבמים לעבר ישראל.

מערכת n360

הזרוע הצבאית של ארגון הטרור הפרה את הפסקת האש לראשונה מאז ההפוגה ושעות לפני קיומה של הפעימה החמישית בשחרור החטופים הישראלים. מדובר צה"ל הודיעו שהפסקת האש הופרה ביותר מתקרית אחת, שלוש מטענים שהופעלו בסמיכות לכוחות צה"ל בצפון הרצועה וירי לעבר הכוח. פצועים קל לכוחותנו.

חדשות כל העולם

בני משפחתו של רביד כץ ז"ל, איש חינוך מקיבוץ ניר עוז, קיבלה הודעה על רציחתו ומותו בטבח שבת השחורה. מאז ה-7 באוקטובר הוגדר כץ ז"ל כנעדר. משפחתו ספדה 'היה איש חינוך, איש ארץ ישראל היפה, אבא מדהים'.

פייק ברשת: "הריון והפלה של חטופה ישראלית"

צדק לדיאנה דדבייב ז"ל: יותר ממאסר עולם לרוצחה אמיר רז

מוקדי החירום הושבתו בעקבות אירוע סייבר

ניוז 360 news
עכשיו 1:07, יום שני (4.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה