ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

הלילה נעצרה חוליה של 7 ערבים מהשטחים שעסקה בגניבת עשרות כלי רכב מתחומי הארץ

במסגרת מאבקה הנחוש של משטרת ישראל והאכיפה המוגברת נגד עבירות "מפל הפשיעה הפלסטיני" וההתמודדות עם פשיעה שיטתית ומאורגנת של כנופיות עברייני רכוש המתגוררים בתחומי איו"ש ומבצעים פעולות פליליות בשטחי הארץ והמשפיעות באופן מובהק על פשיעת הרכוש.

הלילה בפעילות בלשי היחידה המרכזית בשיתוף כוחות צה"ל מחטמ"ר אפרים ומנשה וכוחות מג"ב נעצרו 7 פלסטינים חברי חוליה שעסקה בגניבת עשרות כלי רכב מתחומי הארץ.

קרדיט: דוברות המשטרה

בחודשיים האחרונים פעלו בלשי היחידה המרכזית במשטרה נגד כנופיות רכוש המורכבות מפלסטינים וישראלים, אשר פעלו באופן שיטתית ומאורגן במשך כשנתיים וגנבו עשרות כלי רכב מתחומי הארץ והעבירו אותם לפירוק ושימוש בשטחים.

פעילות זו היא נדבך נוסף במסגרת פרשייה שמתנהלת ביחידה המרכזית והביאה למעצרם ותפיסתם של 7 חשודים פלסטינים נוספים שפעלו ב-3 חוליות ולהן מיוחסים מספר רב של גניבות כלי רכב ורכוש.

במהלך מעצרם נתפסו טלפונים ניידים החשודים כגנובים וכלי פריצה.

במשטרה ציינו כי תפיסת חברי החוליות שפעלו בתחומי הארץ ועסקו בגניבת עשרות כלי רכב ונגד חלקם הוגשו עד כה 52 כתבי אישום, תהווה מכה קשה לעברייני הרכוש ותשפיע על הורדת הפשיעה וגניבות הרכב בכל הארץ.

משטרת ישראל תמשיך לפעול ותשתמש בכל האמצעים נגד עברייני הרכוש במטרה להגביר את תחושת הביטחון של האזרח ושמירה על רכושו.

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
חדשות כל העולם

כל הכבוד לרשויות האכיפה והביטחון בקפריסין ולמודיעין הישראלי על סיכול משמעותי של תשתית טרור איראנית שתכננה לבצע פיגועים רצחניים נגד יהודים וישראלים בקפריסין.

חדשות כל העולם

עיסקת ענק היסטורית נחתמה בין שחקן הבייסבול היפני שוהיי אוטני ללוס אנג'לס דודג'רס. מדובר בחוזה של 700 מיליון דולר ל-10 שנים והוא היקר בתולדות הספורט בארה"ב.

מערכת n360

משטרת ישראל מפרסמת בקשת סיוע מהציבור בחקירת מותו הטראגי של גיבור ישראל יובל קסטלמן ז"ל. כל אדם המחזיק במידע הרלוונטי לחקירה נדרש להעביר את החומר ברשותו לידי מצ"ח.

דסק חרבות ברזל

בדקות האחרונות מופץ דיווח על נפילתו בתמרון הצבאי בעזה. מדובר בבנו של שר. דיווח נוסף מעודכן מיד. עד כה נפלו בקרבות בתוך עזה יותר מ-86 חיילים.

דסק חרבות ברזל

צה"ל מגביר את הלחץ על הנהגת חמאס ומפרסם סדרת קלפים עם רשימת החיסול של בכירי המרצחים. פעולה דומה עשו כוחות צבא ארצות הברית במצוד אחרי סדאם חוסיין ואחרי אוסמה בן-לאדן באפגניסטן. האם הלחץ הפסיכילוגי על החמאס יעבוד?

חדשות כל העולם

התחממות בגיזרה בין סין לארה"ב, עם טענות היום של הסינים על הימצאות ספינת קרב אמריקאית בגבולות המים הטריטוריאליים שלה בדרום סין. הצי הימי האמריקאי אמר בתגובה כי ה-USS גבריאל גיפורדס מבצעת תמרונים שגרתיים.

צריכים עורך דין ירושה ?

תיעוד מעייני התותחן: ירי של מעל ל-100 אלף פגזים מתחילת התמרון הקרקעי

טרגדיה ברמת גן: פרסומים על אירוע חריג הובילו לבהלה – וזו הידיעה המצערת

ניוז 360 news
עכשיו 10:26, יום שני (11.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה