ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

‏ועדת הבחירות המרכזית החליטה שלא לפסול את רשימת חד"ש-תע"ל לכנסת

חבר הכנסת איימן עודה, יו”ר רשימת חד”ש-תע”ל, בתגובה להחלטת ועדת הבחירות לדחות את בקשת הפסילה של “עוצמה יהודית” כנגד חד"ש-תע”ל:

“אירוני ומביש שהבריון המסית מיכאל בן ארי, שגם היועץ המשפטי לממשלה קבע כי דבריו מסיתים לגזענות, שחבר במפלגה שממשיכה את דרכה של הפשיסט מאיר כהנא, מפלגה שדוגלת בטרנספר, עליונות יהודית, וטיהור אתני, שמעודדת הרג ומסיתה לאלימות – הוא שמבקש לפסול מפלגה שדוגלת בערכים של שלום ושוויון. אנחנו נמשיך לפעול ולהיאבק עבור כלל האזרחים, נמשיך להיות קול נגד הכיבוש ולמען שוויון מלא ושלום צודק, דמוקרטיה וצדק חברתי, נמשיך להיות קול ברור ואלטרנטיבה לממשלת הימין מחבקת הכהניסטים.”

בכתב התשובה לפסילה כתבו חד”ש תע”ל: “על הבקשה להידחות על הסף בראש ובראשונה כי היאמעניקה הכשר ולגיטימיות למהלך גזעני מטעם המבקשים. פעילות המבקשים מעודדת אלימות והרג, מבחינתם, עצם קיומם של ערבים בכנסת הוא כשלעצמו בעייתי […] המבקשים לא מצליחים להבין שעמדה נגד הכיבוש היא לגיטימית ולא נופלת בגדר האיסורים – חד"ש היא המפלגה הראשונה בהיסטוריה של מדינת ישראל שהביעה התנגדות נחרצת נגד כיבוש השטחים שנכבשו בשנת 1967 כולל רמת הגולן וקראה לפתרון מדיני על בסיס שתי המדינות. ועוד יובהר כי רשימת חד"ש -תע"ל תמשיך להיאבק נגד החוק הגזעני חוק יסוד: האלום בכל הדרכים הלגיטימיות כולל שימוש בכל במה בינלאומית אפשרית ולגיטימית. […] הבקשה חסרת נקיון כפיים, מטעה ואינה מבססת תשתית עובדתית ראויה”

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 תגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
מערכת n360

הזרוע הצבאית של ארגון הטרור הפרה את הפסקת האש לראשונה מאז ההפוגה ושעות לפני קיומה של הפעימה החמישית בשחרור החטופים הישראלים. מדובר צה"ל הודיעו שהפסקת האש הופרה ביותר מתקרית אחת, שלוש מטענים שהופעלו בסמיכות לכוחות צה"ל בצפון הרצועה וירי לעבר הכוח. פצועים קל לכוחותנו.

חדשות כל העולם

בני משפחתו של רביד כץ ז"ל, איש חינוך מקיבוץ ניר עוז, קיבלה הודעה על רציחתו ומותו בטבח שבת השחורה. מאז ה-7 באוקטובר הוגדר כץ ז"ל כנעדר. משפחתו ספדה 'היה איש חינוך, איש ארץ ישראל היפה, אבא מדהים'.

מערכת n360

מוקדי החירום של משטרת ישראל, מגן דוד אדום והכבאות אינם זמין בעקבות מה שמסתמן כמתקפת סייבר. מוקד מד"א זמין בהודעת sms במספר הבא 052-7000-101.

מערכת n360

למרות המתח הרב סביב שחרור החטופים, הפעימה השלישית בשחרורם תחל בקרוב ותתקדם טוב יותר מהמתוכנן. עפ"י גורמים מדיניים. הציבור בישראל צפוי בשעות הקרובות לקבל בברכה 14 חטופים – נשים וילדים.

איתמר כהן

בהמשך להתרעה על חדירת כלי טיס עוין במרחב העיר אילת, מדובר בזיהוי שווא ואין חשש לאירוע ביטחוני.

איתמר כהן

לשכת ההסברה של חמאס: מספר ההרוגים הערבים ברצועת עזה עלה ל-14,854. מספר הפצועים עבר את ה-36 אלף. ישנם יותר מ-7000 נעדרים מתחת להריסות המבנים.

שחרור החטופים: לא כל הילדים ברשימת המשוחררים

תקיפת צה"ל בלבנון: דיווח על חיסול בנו של בכיר בחיזבאללה

בכיר בממשלה מבהיר "לא תהיה הפסקת אש לפני שישי"

ניוז 360 news
עכשיו 10:08, יום רביעי (29.11)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה