ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

דרמה בספירת קולות החיילים: בנט ושקד עברו את אחוז החסימה – פייגלין איבד סיכוי

מפלגת הימין החדש של נפתלי בנט ואיילת שקד עברו את אחוז החסימה, העומד על 3.25 אחוזים. אחרי ספירה של קרוב ל-140 אלף קולות במעטפות חיצוניות, לבנט ושקד 3.26 אחוזים. זהות איבדה כל סיכוי להכנס ופייגלין וחבריו לא יישבו בכמסת.

ספירת המעטפות הכפולות, בעיקר קולות החיילים בצה"ל, אמנם החלה כשזהות ראש הממשלה כבר ידועה וידועה גם זהות מרבית אם לא כל שותפיו הקואליציוניים – אבל שאלת כניסת הימין החדש לכנסת עדיין לא הוכרעה סופית.

נכון לעדכון האחרון, בסביבות ש בבוקר למפלגה הערבית רע"ם-בל"ד, שקיבלה ככל הנראה קולות לא מעטים מאסירים המצביעים אף הם במעטפות כפולות, 3.38 אחוזים ולא נראה שתידרדר אל מתחת לאחוז החסימה.

מספירת 139,335 קולות במעטפות כפולות, עולה כי הליכוד קיבל 38.56 אחוזים, מעט יותר מכחול לבן (38.10%). מדובר בפער דומה לתוצאות הארציות, אם כי שם כל אחת מהמפלגות קיבלה כ-10% פחות. זהות של משה פייגלין במקום השלישי בקרב החיילים עם 9 אחוזים, אך היא עדיין רחוקה מאחוז החסימה (2.72 אחוזים כרגע).

במקום הרביעי אצל החיילים נמצאים בנט ושקד עם 5.83%, מעט יותר ממפלגת העבודה (5.65%), איחוד מפלגות הימין (5.37%), ש"ס (4.36%), כולנו (4.17%), מרצ (4.16%), יהדות התורה (3.17%) וליברמן (2.13%).

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
דסק חרבות ברזל

הסעודים מדווחים: ישראל תקפה אמש מחסני טילים מדויקים וכטב״מים בצנעא, בירת תימן ומעוז החות׳ים. לפי הדיווחים יש נזק עצום למחסן ולאזור! התקיפה מגיעה אחרי התגרות ארוכה של החות'ים ושיגור טילים וכטבמים לעבר ישראל.

מערכת n360

הזרוע הצבאית של ארגון הטרור הפרה את הפסקת האש לראשונה מאז ההפוגה ושעות לפני קיומה של הפעימה החמישית בשחרור החטופים הישראלים. מדובר צה"ל הודיעו שהפסקת האש הופרה ביותר מתקרית אחת, שלוש מטענים שהופעלו בסמיכות לכוחות צה"ל בצפון הרצועה וירי לעבר הכוח. פצועים קל לכוחותנו.

חדשות כל העולם

בני משפחתו של רביד כץ ז"ל, איש חינוך מקיבוץ ניר עוז, קיבלה הודעה על רציחתו ומותו בטבח שבת השחורה. מאז ה-7 באוקטובר הוגדר כץ ז"ל כנעדר. משפחתו ספדה 'היה איש חינוך, איש ארץ ישראל היפה, אבא מדהים'.

מערכת n360

מוקדי החירום של משטרת ישראל, מגן דוד אדום והכבאות אינם זמין בעקבות מה שמסתמן כמתקפת סייבר. מוקד מד"א זמין בהודעת sms במספר הבא 052-7000-101.

מערכת n360

למרות המתח הרב סביב שחרור החטופים, הפעימה השלישית בשחרורם תחל בקרוב ותתקדם טוב יותר מהמתוכנן. עפ"י גורמים מדיניים. הציבור בישראל צפוי בשעות הקרובות לקבל בברכה 14 חטופים – נשים וילדים.

איתמר כהן

בהמשך להתרעה על חדירת כלי טיס עוין במרחב העיר אילת, מדובר בזיהוי שווא ואין חשש לאירוע ביטחוני.

מרגש: החיילת אורי מגידיש בסרטון ראשון מאז החילוץ

אחרי ההודעה הדרמטית של חמאס: צה"ל מפרסם – אלו חמשת הבכירים שחוסלו

דבקות במטרה מהי | יוסי סולומון

ניוז 360 news
עכשיו 17:01, שבת (2.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה