ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

‏בני גנץ: "אנחנו ברגע קשה ומאתגר. המערכה לא תמה, הדיאלוגים מתקיימים"

‏יו"ר רשימת כחול-לבן בני גנץ בהצהרה לתקשורת:

"מתי נבחנת מנהיגות? כשקל? כששמח? או כשקשה ומאתגר? בכל המצבים. אבל אנחנו ברגע קשה ומאתגר. ויותר מזה ברגע חשוב. חשוב מאוד לכלל מדינת ישראל. הגענו לתוצאה יוצאת דופן, למעלה ממיליון אנשים ששמו פתק שהם לא ידעו שהוא קיים במבנה הסיעתי שלו לפני 10 שבועות. הקמנו אלטרנטיבה שלטונית אמתית והיא כזו.

נתניהו אסף אליו את הקיצוניים, אכל את שותפיו וזו התוצאה שקיבלנו. אף על פי כן, התוצאה היא באמת חסרת תקדים ובעיקר מבשרת לנו על גודל הציפייה בחוץ לא רק לשמות: גנץ, לפיד, בוגי, אשכנזי או כל חבר אחר ברשימה. אנשים מחפשים דרך אחרת, שפה אחרת, חיבור אחר, איחוד אחר. את זה למעלה ממיליון אנשים ראו. יש בהם ימין ושמאל, יש דתיים וחילוניים, מהדרום, מהצפון ומהמרכז. אנחנו הצלחנו להשוות את הכוח שלנו למפלגה שקיימת משנות השבעים בשבעים יום. בהינתן מצב הגושים זו המציאות. המערכה לא תמה, הדיאלוגים מתקיימים, הנשיא מקיים את התייעצויותיו ואנחנו מסתכלים על הסיבה שבאנו. כולנו דמוקרטים, מכבדים את החלטת העם ונכבד את החלטתו של הנשיא.

שום דבר לא יזיז אותנו מהמטרה. יש לי ולנו הכרת תודה לכל מי שהצביע לנו- לחיילים, חיילות, דתיים, חילונים, יהודים ושאינם יהודים. לכולם. יש לנו גם מחויבות עמוקה אליהם וגם אל אלו שלא הצביעו, לנו שנשרת אותם מכל עמדה שנימצא בה. אנחנו שליחי ציבור של כל אזרחי מדינת ישראל. כשאנחנו רואים אדם ומשרתים אותו לא נשאל אם הוא הצביע לנו או לא. אלה שתמכו בנו שמו פתק בלי תנאי בכלל, פרט לכך שנהיה מחויבים אליהם כפי שהם היו מחויבים אלינו. ובמחויבות הזו נעמוד- גם כפרטים וגם כקבוצה, כסיעה ששמה לעצמה לשרת את החברה הישראלית. אני באתי לא בשביל שררה. באתי בשביל מטרה. באתי בשביל החברה הישראלית ממקום של אהבה גדולה לחברה ולמדינה.

אמרתי הבוקר, למרות שמועות מוזרות ששמעתי. זה בסך הכל היום הראשון שלי בעשר השנים הבאות שאני משרת את החברה הישראלית בכל דרך שאוכל, בכל העוצמה. יש לי את הכבוד להיות חלק מכם חבריי לסיעה. יש לי ולנו אנשים נהדרים לצעוד איתם את הדרך החשובה שלפנינו. שיהיה לנו בהצלחה.

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
דסק חרבות ברזל

צה"ל מגביר את הלחץ על הנהגת חמאס ומפרסם סדרת קלפים עם רשימת החיסול של בכירי המרצחים. פעולה דומה עשו כוחות צבא ארצות הברית במצוד אחרי סדאם חוסיין ואחרי אוסמה בן-לאדן באפגניסטן. האם הלחץ הפסיכילוגי על החמאס יעבוד?

חדשות כל העולם

התחממות בגיזרה בין סין לארה"ב, עם טענות היום של הסינים על הימצאות ספינת קרב אמריקאית בגבולות המים הטריטוריאליים שלה בדרום סין. הצי הימי האמריקאי אמר בתגובה כי ה-USS גבריאל גיפורדס מבצעת תמרונים שגרתיים.

חדשות כל העולם

לא הספיקה הקורונה? וירוס סיני שפוגע במערכת הנשימה של ילדים התחיל להתפשט בעולם. על פי הדיווחים הוירוס המסתורי התגלה במספר מקרים אצל ילדים בדנמרק, הולנד וארצות הברית.

חדשות כל העולם

קייב – חקירה שמתקיימת באוקראינה, סביב אירוע שבו שני חיילים אוקראינים הוצאו לכאורה להורג ע"י כוח צבא רוסי וזאת למרות שנכנעו. גורמים אוקראינים אמרו שזה לא מקרה בודד של הוצאה להורג של אוקראינים ע"י כוח רוסים.

חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

חדשות כל העולם

האזרחים המשוחררים שנחטפו ע"י החמאס מתחילים לדבר בפומבי לראשונה הערב בכיכר החטופים בתל אביב. הערב לראשונה ילנה טרופנוב (50) שנחטפה ושוחררה נאמה באירוע התמיכה וקראה לשחרר את החטופים עכשיו. בנה של ילנה טרופנוב שבוי עדיין על ידי החמאס.

תיעוד מרגש: תושב ירושלים בשנות השבעים חולץ כשהוא תשוש מואדי סמוך

דיווח סעודי: תקיפה ישראלית בתימן על מחסני טילים של החות׳ים

עצוב: הגיבור שנטרל את המחבלים בפיגוע – שילם בחייו

ניוז 360 news
עכשיו 11:04, יום שלישי (5.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה