ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

50 פצועים טופלו בעצרת הרבבות בירושלים

כ-50 מקרי חירום טופלו ע"י צוותי הרפואה של איחוד הצלה בעצרת הרבבות שנערכה בשעות האחרונות ברחוב שפע חיים בירושלים.

מיקי כהן מנהל מרחב ירושלים של איחוד הצלה סיכם: "מדובר במקרים של חבלות ופציעות עקב הדוחק הרב, עלפונות, ונפילות מגובה של ילדים ונערים. כמו כן עקב מזג האוויר החם והשרבי ששרר בעצרת צוותי הרפואה של איחוד הצלה התגייסו וחילקו מים למשתתפים בכדי למנוע עלפונות ואיבוד נוזלים".

דוד קריספל מנהל אגף המבצעים של איחוד הצלה מסר כי באבטחת שלומם של הרבבות השתתפו: אמבולנסים וניידת טיפול נמרץ של איחוד הצלה, חפ"ק איחוד הצלה לסיוע לילדים שאיבדו את הוריהם, צוותי רפואה רגליים של פראמדיקים וחובשים, ומתנדבים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה שפילסו את דרכם לכל אירוע רפואי למרות צירי התנועה שנחסמו בעקבות העצרת.

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
חדשות כל העולם

כל הכבוד לרשויות האכיפה והביטחון בקפריסין ולמודיעין הישראלי על סיכול משמעותי של תשתית טרור איראנית שתכננה לבצע פיגועים רצחניים נגד יהודים וישראלים בקפריסין.

חדשות כל העולם

עיסקת ענק היסטורית נחתמה בין שחקן הבייסבול היפני שוהיי אוטני ללוס אנג'לס דודג'רס. מדובר בחוזה של 700 מיליון דולר ל-10 שנים והוא היקר בתולדות הספורט בארה"ב.

מערכת n360

משטרת ישראל מפרסמת בקשת סיוע מהציבור בחקירת מותו הטראגי של גיבור ישראל יובל קסטלמן ז"ל. כל אדם המחזיק במידע הרלוונטי לחקירה נדרש להעביר את החומר ברשותו לידי מצ"ח.

דסק חרבות ברזל

בדקות האחרונות מופץ דיווח על נפילתו בתמרון הצבאי בעזה. מדובר בבנו של שר. דיווח נוסף מעודכן מיד. עד כה נפלו בקרבות בתוך עזה יותר מ-86 חיילים.

דסק חרבות ברזל

צה"ל מגביר את הלחץ על הנהגת חמאס ומפרסם סדרת קלפים עם רשימת החיסול של בכירי המרצחים. פעולה דומה עשו כוחות צבא ארצות הברית במצוד אחרי סדאם חוסיין ואחרי אוסמה בן-לאדן באפגניסטן. האם הלחץ הפסיכילוגי על החמאס יעבוד?

חדשות כל העולם

התחממות בגיזרה בין סין לארה"ב, עם טענות היום של הסינים על הימצאות ספינת קרב אמריקאית בגבולות המים הטריטוריאליים שלה בדרום סין. הצי הימי האמריקאי אמר בתגובה כי ה-USS גבריאל גיפורדס מבצעת תמרונים שגרתיים.

צריכים עורך דין ירושה ?

תיעוד מעייני התותחן: ירי של מעל ל-100 אלף פגזים מתחילת התמרון הקרקעי

טרגדיה ברמת גן: פרסומים על אירוע חריג הובילו לבהלה – וזו הידיעה המצערת

ניוז 360 news
עכשיו 11:27, יום שני (11.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה