ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

נשק יום הדין בציונות הדתית – בן גביר: "ברגע האמת יפנו אליי. בנט גיבה עינויי יהודים"

שלושה ימים לבחירות: מפלגת עוצמה יהודית מפרסמת הערב סרטון חדש, הפונה לציונות הדתית, התוקף את יו"ר הימין החדש, השר נפתלי בנט, על הגיבויים שהעניק למחלקה היהודית בשב"כ בפרשת דומא.

בסרטון מובאים דבריו של השר בנט לפיהם הנערים היהודים עוברים חקירות לא סימפטיות במתקני השב"כ משום שהם שותקים בחקירה. קודם לכן מובאות ההקלטות הנדירות שנחשפו בתכנית 'עובדה', בהן נשמעים מדובבים מאיימים על קטין ששמו נקשר בפרשך דומא ונעצר גם הוא.

כזכור, בית המשפט המחוזי פסל את הודאותיו של הקטין ובוטלו כל האישומים נגדו.

הסרטון נחתם בדבריו של בנט "אתם מעדיפים להאמין לאיתמר בן גביר או לאיילת שקד?", כאשר לבסוף התברר, כאמור, כי דבריו של בן גביר לפיהם עונו יהודים התבררו כנכונים.

איתמר בן גביר אומר הערב כי "גם המתונים ביותר ביותר בציונות הדתית יודעים כי ברגע האמת, כאשר יוחלט במערכת להתנכל לבנם ולעצור אותו ולהשימו במתקני שב"כ, בגין עבירות שכלל לא קשורות אליו, הטלפון הראשון שירימו יהיה לאיתמר בן גביר. כעת נותר לציונות הדתית לבחור למי לתת את קולה: למי שגיבה עינויי יהודים, או לאיתמר בן גביר".

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
דסק חרבות ברזל

בדקות האחרונות מופץ דיווח על נפילתו בתמרון הצבאי בעזה. מדובר בבנו של שר. דיווח נוסף מעודכן מיד. עד כה נפלו בקרבות בתוך עזה יותר מ-86 חיילים.

דסק חרבות ברזל

צה"ל מגביר את הלחץ על הנהגת חמאס ומפרסם סדרת קלפים עם רשימת החיסול של בכירי המרצחים. פעולה דומה עשו כוחות צבא ארצות הברית במצוד אחרי סדאם חוסיין ואחרי אוסמה בן-לאדן באפגניסטן. האם הלחץ הפסיכילוגי על החמאס יעבוד?

חדשות כל העולם

התחממות בגיזרה בין סין לארה"ב, עם טענות היום של הסינים על הימצאות ספינת קרב אמריקאית בגבולות המים הטריטוריאליים שלה בדרום סין. הצי הימי האמריקאי אמר בתגובה כי ה-USS גבריאל גיפורדס מבצעת תמרונים שגרתיים.

חדשות כל העולם

לא הספיקה הקורונה? וירוס סיני שפוגע במערכת הנשימה של ילדים התחיל להתפשט בעולם. על פי הדיווחים הוירוס המסתורי התגלה במספר מקרים אצל ילדים בדנמרק, הולנד וארצות הברית.

חדשות כל העולם

קייב – חקירה שמתקיימת באוקראינה, סביב אירוע שבו שני חיילים אוקראינים הוצאו לכאורה להורג ע"י כוח צבא רוסי וזאת למרות שנכנעו. גורמים אוקראינים אמרו שזה לא מקרה בודד של הוצאה להורג של אוקראינים ע"י כוח רוסים.

חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

תיעוד מעייני התותחן: ירי של מעל ל-100 אלף פגזים מתחילת התמרון הקרקעי

טרגדיה ברמת גן: פרסומים על אירוע חריג הובילו לבהלה – וזו הידיעה המצערת

תסמונת הריאה הלבנה – וירוס סיני מתפשט בעולם, מה אנחנו יודעים והאם צריכים לדאוג?

ניוז 360 news
עכשיו 7:09, יום ראשון (10.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה