ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

ש"ס נגד ביזוי הגר"ע יוסף זצ"ל בתוכנית ארץ נהדרת: הוצג בצורה מבזה – פגיעה במליון איש שצעדו אחר מיטתו וראו בו מנהיג

הערב הציגו בתכנית הבידור 'ארץ נהדרת' המשודרת ב'ערוץ 12' את דמותו של מרן הגר"ע יוסף זצ"ל, כאשר אחד השחקנים הופיע בגלימתו וכובעו של מרן זצ"ל והוציא מפיו מילים המציגות את מרן בצורה שלילית ומבזה.
צופי התכנית התקוממו והזדעזעו מהמערכון המבזה וגינו בכל תוקף את המחזה המביש שפגע עמוקות בו וברגשותיהם.

מתנועת ש״ס נמסר: "ארץ נהדרת" ראויה לכל גינוי על מופע ההלעגה המביש הערב בדמותו של מרן הקדוש רבי עובדיה יוסף זצ"ל, אשר כמליון איש צעדו אחר מיטתו וראו בו מנהיג יהודי נערץ ומודל לחיקוי.

הגיע הזמן שגם עורכי תכניות הבידור יבינו שיש ציבור החי מחוץ לגבולות רחוב רוטשילד, ציבור המחובר למסורת ולרבנים, ויש דברים שעליהם לא צוחקים. ל"אנשי רוח" חילוניים הם לא היו מעזים לנהוג כך. תתביישו לכם!

יו"ר סיעת ש"ס ח"כ הרב יואב בן צור גינה בחריפות את סרטון הסאטירה על מר"ן הרב עובדיה יוסף זצ"ל ומסר: "ארץ נהדרת מגיעה בכל פעם לשפל חדש אך פגיעה בכבוד המת ובדמות כמו מר"ן זצ"ל, אשר הקדיש את כל חייו למען תורת ישראל ועם ישראל, היא מעשה רשע שאין לו מקום גם בתכנית הומור. טוב היה אם עורכי התכנית היו לומדים קצת מי היה מר"ן זצ"ל ואולי סופגים ערכים על הדרך".

ח"כ מיכאל מלכיאלי(ש"ס) בתגובה לתוכנית בארץ נהדרת:"אנחנו מזרחים, אבל לא מטומטמים.בעידן היום שכל ערוץ מנסה להגדיל את אחוזי הריטינג, העורכים וכותבי התסריטים מאבדים את זה לגמרי עד כדי חציית כל הקווים אדומים. מציע לעורכי התוכנית לעלות לקברו של מרן עט"ר רבנו עובדיה יוסף זצוק"ל ולבקש מחילה".

ח"כ ינון אזולאי בתגובה לסרטון של ארץ נהדרת: "שפל חדש של תכנית סאטירה עלובה שנתנה סטירת לחי למליוני יהודים ברחבי העולם שרואים במרן הרב עובדיה יוסף זיע"א דמות של אב רוחני וניצחי. זוהי ארץ נעדרת מכל מסורת וסממן יהודי, בושה!".

כזכור, לפני מספר חודשים הופיע השחקן ערן זרחוביץ בתכנית בדמותו של השר נפתלי בנט, כששני זוגות תפילין על ראשו תוך פגיעה ברגשות הדת וביזוי קדושת תפילין.

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

1 תגובה
Inline Feedbacks
View all comments
מאיר
מאיר
לפני 4 שנים

מממש בושה וחרפהה שאלי ישי לא גינה ועוד נאמן ביתו!

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
מערכת דיגיטל 360

מטבע הקריפטו ביטקויון מוחק 5% מהשווי שלו אחרי זינוק של 16 אלף בשווי המטבע מאז אוקטובר. לאחרונה נפטר המשקיע האגדי צ'רלי מאנגר שהיה מתנגד גדול של הביטקוין.

חדשות כל העולם

ראש הממשלה נתניהו אמר את הדברים היום כשברקע הקרבות הקשים בעזה ומעל 130 חטופים בשבי החמאס. "הרשות הפלסטינית רוצה להשמיד אותנו רק בשונה מחאמס – בשלבים".

חדשות כל העולם

נשיא ארצות הברית, ג'ו ביידן, הזמין את נשיא אוקראינה, ולדימיר זלנסקי, לבית הלבן לפגישה ב-12 בדצמבר​​. זלנסקי צפוי לנהל שיחות בוושינגטון עם ביידן ביום שלישי, כאשר המפלגה הדמוקרטית, אותה מוביל ביידן, מתקשה להשיג התקדמות במו"מ עם הקונגרס לגבי סיוע נוסף לאוקראינה, אשר נמצאת במלחמה​​. זלנסקי יגיע לוושינגטון כדי לפנות לביידן ולבקש תמיכה נוספת למאבקו נגד […]

חדשות כל העולם

לפי כתבה של ה"וושינגטון פוסט", צה"ל השתמש בפצצות עשן מתפוצץ (פצצות זרחן לבן) מתוצרת ארה"ב במתקפה על דרום לבנון ב-16 באוקטובר​​​​. זרחן לבן הוא חומר כימי שמתפזר בפגזים, בפצצות וברקטות, והוא מתלקח כאשר נחשף לחמצן, יוצר תגובה כימית שמייצרת חום עז של כ-815 מעלות​​. אמנסטי אינטרנשיונל דיווחה גם כי אזרחים בדרום לבנון נפגעו בתחילת החודש […]

איתמר כהן

בהמשך להודעה על הניסוי הצבאי במרחב הקריות, הניסוי נדחה לשעות אחר הצהריים. הדי פיצוצים ישמעו במרחב כתוצאה מהניסוי.

איתמר כהן

משרד הבריאות העזתי מעדכן כי בשעות האחרונות הגיעו לבתי החולים ברצועה 208 הרוגים. מספר ההרוגים הכולל עלה ל-18,205. מספר הפצועים עומד על 49,645.

עזרת הציבור בחקירת מותו של יובל קסטלמן ז"ל

מדריך: איך לעקוף את רשימת ההמתנה של ChatGPT Plus

חמישה לוחמים נפלו בעזה, בהם אחיינו של איזנקוט

ניוז 360 news
עכשיו 17:52, יום שני (11.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה