ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

"בחיפושים אחר התוכי שאבד": תושב לוד פרץ לדירה בשוהם – בת 15 הופתעה לראות את החשוד בסלון דירתה

ביום 27.3.19 בבוקר התקבל במשטרת ישראל דיווח על פריצה לדירה ברח' הברוש בשוהם. מהדיווח התברר כי המודיעה הינה בעלת הדירה שמסרה כי ביתה בת 15 התקשרה אליה בבהילות ומסרה לה כי נכנס פורץ לדירה בזמן שהיא לבד בבית.

מיד הוזעקו לדירה שוטרים שסרקו את המקום ולאחר שהבחינו בחשוד ניהלו אחריו מרדף שעה שרכב על אופניים חשמליים. החשוד (35, לוד) נעצר ע"י השוטרים והובא לחקירה בתחנת המשטרה.

מהחקירה התברר כי קודם לפריצה פגשה בעלת הדירה את החשוד מחוץ לדירתה. משהבחין בה, שאל אותה האם ראתה תוכי שאבד לו ולאחר שהשיבה בשלילה, עזב את המקום. החשוד המתין בסמוך ולאחר שהבחין בבעלת הדירה יוצאת ממנה, החשוד ניגש שוב ודפק מס' פעמים בדלת. משלא נענה, ניגש לויטרינה החוצצת בין סלון הבית לבין הגינה וניסה להיכנס לבית לאחר ששבר את מנעול הדלת, דחף את כנף הזכוכית ועקר את מסגרת הויטרינה. כתוצאה ממעשיו, נגרם לדלת הויטרינה נזק בשווי מוערך של כ-1,800 ₪. ביתה של בעלת הדירה, בת 15 שהתה באותה עת בקומה העליונה ושמעה רעשים. כשירדה לסלון, הבחינה בחשוד ששאל אותה האם הבחינה בתוכי שאבד לו ומיד עזב את המקום.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת. אתמול הוגש נגד החשוד כתב אישום בעבירות של ניסיון התפרצות לדירה והיזק לרכוש במזיד.

יחד עם כתב האישום הוגשה נגד החשוד גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

1 תגובה
Inline Feedbacks
View all comments
ארמו דריי
ארמו דריי
לפני 4 שנים

בושה וחרפה

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
דסק חרבות ברזל

הסעודים מדווחים: ישראל תקפה אמש מחסני טילים מדויקים וכטב״מים בצנעא, בירת תימן ומעוז החות׳ים. לפי הדיווחים יש נזק עצום למחסן ולאזור! התקיפה מגיעה אחרי התגרות ארוכה של החות'ים ושיגור טילים וכטבמים לעבר ישראל.

מערכת n360

הזרוע הצבאית של ארגון הטרור הפרה את הפסקת האש לראשונה מאז ההפוגה ושעות לפני קיומה של הפעימה החמישית בשחרור החטופים הישראלים. מדובר צה"ל הודיעו שהפסקת האש הופרה ביותר מתקרית אחת, שלוש מטענים שהופעלו בסמיכות לכוחות צה"ל בצפון הרצועה וירי לעבר הכוח. פצועים קל לכוחותנו.

חדשות כל העולם

בני משפחתו של רביד כץ ז"ל, איש חינוך מקיבוץ ניר עוז, קיבלה הודעה על רציחתו ומותו בטבח שבת השחורה. מאז ה-7 באוקטובר הוגדר כץ ז"ל כנעדר. משפחתו ספדה 'היה איש חינוך, איש ארץ ישראל היפה, אבא מדהים'.

מערכת n360

מוקדי החירום של משטרת ישראל, מגן דוד אדום והכבאות אינם זמין בעקבות מה שמסתמן כמתקפת סייבר. מוקד מד"א זמין בהודעת sms במספר הבא 052-7000-101.

מערכת n360

למרות המתח הרב סביב שחרור החטופים, הפעימה השלישית בשחרורם תחל בקרוב ותתקדם טוב יותר מהמתוכנן. עפ"י גורמים מדיניים. הציבור בישראל צפוי בשעות הקרובות לקבל בברכה 14 חטופים – נשים וילדים.

איתמר כהן

בהמשך להתרעה על חדירת כלי טיס עוין במרחב העיר אילת, מדובר בזיהוי שווא ואין חשש לאירוע ביטחוני.

מרגש: החיילת אורי מגידיש בסרטון ראשון מאז החילוץ

אחרי ההודעה הדרמטית של חמאס: צה"ל מפרסם – אלו חמשת הבכירים שחוסלו

דבקות במטרה מהי | יוסי סולומון

ניוז 360 news
עכשיו 17:32, שבת (2.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה