ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

מחזירים עטרה ליושנה: תנועת שס בישורת האחרונה במסע חוצה ישראל במסוק

מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל בשניים 96 ו99 בקמפיין הבחירות של המפלגה הגיע לכל מקום בארץ בצפון ובדרום, השבוע ש"ס תשחזר את ההצלחה של מסע הזה ביחד עם חכם שלום כהן, נשיא מועצת חכמי התורה של ש"ס.

"חכם שלום" התעקש לקום ממיטת חוליו כדי להצטרף ולחרוש השטח – מעכו ורכסים בצפון, דרך בני־ברק וראשון־לציון במרכז ועד באר־שבע ונתיבות בדרום – כשעל המסוק, תמונות ענק של מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל וחכם שלום -שני המנהיגים, הכיתוב "לאורם נלך" וגם הפתק של ש"ס.

יו"ר תנועת שס ושר הפנים אריה דרעי השבוע בכנס פעילים הסביר כי לא מדובר ב"ביטול תורה", והוכיח זאת מהרב עובדיה עצמו. "להוציא את מרן מהגמרא זה היה כמו להוציא דג מהמים", שיחזר, "אבל בתקופת בחירות הוא היה עוזב את הלימוד כדי לחרוש את הארץ ולהסביר את חשיבות ההצבעה לשס"

בעקבות צוואת מר"ן החליטו במפלגה לשחזר את ההצלחה של המסוק ובימים אלו השר אריה דרעי וחכם שלום יצאו למסע לאורכה ולרוחבה של הארץ .

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
דסק חרבות ברזל

צה"ל מגביר את הלחץ על הנהגת חמאס ומפרסם סדרת קלפים עם רשימת החיסול של בכירי המרצחים. פעולה דומה עשו כוחות צבא ארצות הברית במצוד אחרי סדאם חוסיין ואחרי אוסמה בן-לאדן באפגניסטן. האם הלחץ הפסיכילוגי על החמאס יעבוד?

חדשות כל העולם

התחממות בגיזרה בין סין לארה"ב, עם טענות היום של הסינים על הימצאות ספינת קרב אמריקאית בגבולות המים הטריטוריאליים שלה בדרום סין. הצי הימי האמריקאי אמר בתגובה כי ה-USS גבריאל גיפורדס מבצעת תמרונים שגרתיים.

חדשות כל העולם

לא הספיקה הקורונה? וירוס סיני שפוגע במערכת הנשימה של ילדים התחיל להתפשט בעולם. על פי הדיווחים הוירוס המסתורי התגלה במספר מקרים אצל ילדים בדנמרק, הולנד וארצות הברית.

חדשות כל העולם

קייב – חקירה שמתקיימת באוקראינה, סביב אירוע שבו שני חיילים אוקראינים הוצאו לכאורה להורג ע"י כוח צבא רוסי וזאת למרות שנכנעו. גורמים אוקראינים אמרו שזה לא מקרה בודד של הוצאה להורג של אוקראינים ע"י כוח רוסים.

חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

חדשות כל העולם

האזרחים המשוחררים שנחטפו ע"י החמאס מתחילים לדבר בפומבי לראשונה הערב בכיכר החטופים בתל אביב. הערב לראשונה ילנה טרופנוב (50) שנחטפה ושוחררה נאמה באירוע התמיכה וקראה לשחרר את החטופים עכשיו. בנה של ילנה טרופנוב שבוי עדיין על ידי החמאס.

מיה גורן מקיבוץ ניר עוז נרצחה בשבי – הגופה בידי החמאס

תיעוד מרגש: תושב ירושלים בשנות השבעים חולץ כשהוא תשוש מואדי סמוך

דיווח סעודי: תקיפה ישראלית בתימן על מחסני טילים של החות׳ים

ניוז 360 news
עכשיו 11:51, יום שלישי (5.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה