ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

נעצר חשוד בשעת פריצה לרכב – בחיפוש במעילו נתפס תלוש משכורת שנגנב מנהג מונית שהסיעו קודם לכן (תיעוד)

בפעילות משטרתית יזומה סמויה שנערכה בתאריך 30.3 סמוך לשעה 01:00 בדרך מצדה בבאר שבע הבחינו השוטרים באדם שעורר חשדם שעה שנראה בתוך רכב.

השוטרים ניגשו לחשוד והתברר כי מדובר באירוע התפרצות לרכב.

החשוד, תושב באר שבע בן 60, נעצר.

בחיפוש על מעיל אותו אחז בידו נתפס תלוש משכורת שאינו שלו, מבדיקת פרטיו עלה כי המעיל נגנב עפ"י החשד מנהג מונית שהסיע אותו לפני כן, כמו גם נתפס סכום כסף אשר עפ"י החשד נגנב מהרכב אליו נתפס פורץ.

מעצרו של החשוד הוארך בבימ"ש ואתמול הוגש כנגדו בידי התביעה המשטרתית כתב אישום בגין החשדות המיוחסים ובקשה למעצרו עד תם ההליכים.

"פעילות זו הנה נגזרת להערכות משטרתית נרחבת כנגד עבירות הרכוש ולמען בטחון רכושו של האזרח הנורמטיבי שומר החוק", כך נמסר ממשטרת ישראל.

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
חדשות כל העולם

כל הכבוד לרשויות האכיפה והביטחון בקפריסין ולמודיעין הישראלי על סיכול משמעותי של תשתית טרור איראנית שתכננה לבצע פיגועים רצחניים נגד יהודים וישראלים בקפריסין.

חדשות כל העולם

עיסקת ענק היסטורית נחתמה בין שחקן הבייסבול היפני שוהיי אוטני ללוס אנג'לס דודג'רס. מדובר בחוזה של 700 מיליון דולר ל-10 שנים והוא היקר בתולדות הספורט בארה"ב.

מערכת n360

משטרת ישראל מפרסמת בקשת סיוע מהציבור בחקירת מותו הטראגי של גיבור ישראל יובל קסטלמן ז"ל. כל אדם המחזיק במידע הרלוונטי לחקירה נדרש להעביר את החומר ברשותו לידי מצ"ח.

דסק חרבות ברזל

בדקות האחרונות מופץ דיווח על נפילתו בתמרון הצבאי בעזה. מדובר בבנו של שר. דיווח נוסף מעודכן מיד. עד כה נפלו בקרבות בתוך עזה יותר מ-86 חיילים.

דסק חרבות ברזל

צה"ל מגביר את הלחץ על הנהגת חמאס ומפרסם סדרת קלפים עם רשימת החיסול של בכירי המרצחים. פעולה דומה עשו כוחות צבא ארצות הברית במצוד אחרי סדאם חוסיין ואחרי אוסמה בן-לאדן באפגניסטן. האם הלחץ הפסיכילוגי על החמאס יעבוד?

חדשות כל העולם

התחממות בגיזרה בין סין לארה"ב, עם טענות היום של הסינים על הימצאות ספינת קרב אמריקאית בגבולות המים הטריטוריאליים שלה בדרום סין. הצי הימי האמריקאי אמר בתגובה כי ה-USS גבריאל גיפורדס מבצעת תמרונים שגרתיים.

צריכים עורך דין ירושה ?

תיעוד מעייני התותחן: ירי של מעל ל-100 אלף פגזים מתחילת התמרון הקרקעי

טרגדיה ברמת גן: פרסומים על אירוע חריג הובילו לבהלה – וזו הידיעה המצערת

ניוז 360 news
עכשיו 10:27, יום שני (11.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה