ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

שלף דוקרן בדרך למקלחת ותקף: כתב אישום למחבל שניסה לדקור סוהר בכלא קציעות

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה היום לביהמ"ש המחוזי בב"ש כתב האישום נגד אסיר בטחוני בכלא "קציעות", אנס עוואד, בן 33, אשר לפני כ-3 ימים ניסה לדקור סוהר באמצעות דוקרן שהיה ברשותו. כמו כן, הוגש כתב אישום לבית משפט השלום בב"ש נגד עצור מנהלי בכלא "קציעות", מחמוד אל לטיף, בן 28, אשר איים על קצין המודיעין בכלא ועל סגנו בפגיעה שלא כדין בגופם על-ידי רצח או חבלה חמורה.

על פי עובדות כתב האישום שהוגש נגד אנס עוואד, בתאריך 25.3.19 בשעה 12:45, לאחר שהוצאו האסירים על-ידי הסוהרים מתאם למקלחות, הבחין הסוהר כי הנאשם מחזיק בידו דוקרן באורך 8.5 ס"מ. כאשר הסוהר צעק "דוקרן, דוקרן" וניסה לתפוס את הדוקרן מידי הנאשם, ניסה הנאשם לדקור או לחתוך את הסוהר עם הדוקרן, כשהוא מכוון את הדוקרן לעבר ראשו וצווארו. סוהר אחר ששמע את קריאתו הגיע למקום והשתלט על הנאשם.

כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של נסיון לחבלה חמורה והחזקת חפץ אסור מסוכן במטרה להביא לסיכון חיי אדם ולגרום חבלה חמורה לאדם.

כתב האישום נגד מחמוד אל לטיף מייחס לו עבירה של איום בביצוע מעשה טרור.

הפרקליטות מבקשת לעצור את שני הנאשמים עד תום ההליכים המשפטיים נגדם.

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
דסק חרבות ברזל

בדקות האחרונות מופץ דיווח על נפילתו בתמרון הצבאי בעזה. מדובר בבנו של שר. דיווח נוסף מעודכן מיד. עד כה נפלו בקרבות בתוך עזה יותר מ-86 חיילים.

דסק חרבות ברזל

צה"ל מגביר את הלחץ על הנהגת חמאס ומפרסם סדרת קלפים עם רשימת החיסול של בכירי המרצחים. פעולה דומה עשו כוחות צבא ארצות הברית במצוד אחרי סדאם חוסיין ואחרי אוסמה בן-לאדן באפגניסטן. האם הלחץ הפסיכילוגי על החמאס יעבוד?

חדשות כל העולם

התחממות בגיזרה בין סין לארה"ב, עם טענות היום של הסינים על הימצאות ספינת קרב אמריקאית בגבולות המים הטריטוריאליים שלה בדרום סין. הצי הימי האמריקאי אמר בתגובה כי ה-USS גבריאל גיפורדס מבצעת תמרונים שגרתיים.

חדשות כל העולם

לא הספיקה הקורונה? וירוס סיני שפוגע במערכת הנשימה של ילדים התחיל להתפשט בעולם. על פי הדיווחים הוירוס המסתורי התגלה במספר מקרים אצל ילדים בדנמרק, הולנד וארצות הברית.

חדשות כל העולם

קייב – חקירה שמתקיימת באוקראינה, סביב אירוע שבו שני חיילים אוקראינים הוצאו לכאורה להורג ע"י כוח צבא רוסי וזאת למרות שנכנעו. גורמים אוקראינים אמרו שזה לא מקרה בודד של הוצאה להורג של אוקראינים ע"י כוח רוסים.

חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

תיעוד מעייני התותחן: ירי של מעל ל-100 אלף פגזים מתחילת התמרון הקרקעי

טרגדיה ברמת גן: פרסומים על אירוע חריג הובילו לבהלה – וזו הידיעה המצערת

תסמונת הריאה הלבנה – וירוס סיני מתפשט בעולם, מה אנחנו יודעים והאם צריכים לדאוג?

ניוז 360 news
עכשיו 6:39, יום ראשון (10.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה