ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

סוכל הברחת סמים של כ-10 ק"ג חשיש במסגרת עסקה שהתקיימה בגבול לבנון -ישראל

במסגרת המאבק הנחוש של משטרת ישראל כנגד תופעת ייבוא,הפצה וסחר בסמים מסוכנים שוטרי משטרת ישראל פועלים במגוון דרכים במישור הסמוי ובמישור הגלוי במטרה לסכל ייבוא והפצה של סמים מסוכנים המסכנים את שלום הציבור ומהווים מחולל פשיעה בעל זיקה ישירה לעבירות פליליות נוספות וביניהם סחר בנשק אלימות ועוד.

לפנות בוקר, בפעילות יזומה של בלשי יחידת גבולות מהיחידה המרכזית ,נעצר חשוד(22 ע'ג'ר) במהלך ניסיון הברחת סמים מסוכנים מסוג חשיש במשקל של כ- 10 ק"ג אשר בוצעה בגבול לבנון בסמוך לכפר ע'ג'ר.העצור מובא בשעה זו לדיון בבקשה להאריך את מעצרו בבימ"ש שלום נצרת.

קרדיט:דוברות המשטרה

בשבוע שעבר באמצעות פרקליטות מחוז צפון,הוגשו לבימ"ש מחוזי בנצרת כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים כנגד אברהים בן חוסיין פתאלי(35)וכנגד מנסור בן עבד אלוואחד נאסר(25)תושבי הכפר ע'ג'ר.שני הנאשמים נעצרו על ידי בלשי היחידה המרכזית בתאריך 3/2/19 לאחר שביצעו עסקה בסם עם בלדר לבנוני ונתפסו עם 9 ק"ג חשיש.

פעולות סיכול ייבוא הסמים המבוצעות ע"י משטרת ישראל בגבולות המדינה מטרתן להרחיק את נגע הסמים מקרב האוכלוסייה ולמנוע את סיכון ביטחון הציבור.

משטרת ישראל תמשיך לפעול כל העת על מנת לסכל ניסיונותיהם של עבריינים להבריח סמים לשטחי ישראל בשיטות שונות, תוך שימוש בכלל האמצעים העומדים לרשותה ובמטרה למנוע הפצתם של הסמים המגיעים לא אחת לידיהם של צעירים ובני נוער ועלולים להוות סכנה ממשית לחייהם.

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 תגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
איתמר כהן

הסעודים מדווחים: ישראל תקפה אמש מחסני טילים מדויקים וכטב״מים בצנעא, בירת תימן ומעוז החות׳ים. לפי הדיווחים יש נזק עצום למחסן ולאזור!

מערכת n360

הזרוע הצבאית של ארגון הטרור הפרה את הפסקת האש לראשונה מאז ההפוגה ושעות לפני קיומה של הפעימה החמישית בשחרור החטופים הישראלים. מדובר צה"ל הודיעו שהפסקת האש הופרה ביותר מתקרית אחת, שלוש מטענים שהופעלו בסמיכות לכוחות צה"ל בצפון הרצועה וירי לעבר הכוח. פצועים קל לכוחותנו.

חדשות כל העולם

בני משפחתו של רביד כץ ז"ל, איש חינוך מקיבוץ ניר עוז, קיבלה הודעה על רציחתו ומותו בטבח שבת השחורה. מאז ה-7 באוקטובר הוגדר כץ ז"ל כנעדר. משפחתו ספדה 'היה איש חינוך, איש ארץ ישראל היפה, אבא מדהים'.

מערכת n360

מוקדי החירום של משטרת ישראל, מגן דוד אדום והכבאות אינם זמין בעקבות מה שמסתמן כמתקפת סייבר. מוקד מד"א זמין בהודעת sms במספר הבא 052-7000-101.

מערכת n360

למרות המתח הרב סביב שחרור החטופים, הפעימה השלישית בשחרורם תחל בקרוב ותתקדם טוב יותר מהמתוכנן. עפ"י גורמים מדיניים. הציבור בישראל צפוי בשעות הקרובות לקבל בברכה 14 חטופים – נשים וילדים.

איתמר כהן

בהמשך להתרעה על חדירת כלי טיס עוין במרחב העיר אילת, מדובר בזיהוי שווא ואין חשש לאירוע ביטחוני.

מרגש: החיילת אורי מגידיש בסרטון ראשון מאז החילוץ

אחרי ההודעה הדרמטית של חמאס: צה"ל מפרסם – אלו חמשת הבכירים שחוסלו

דבקות במטרה מהי | יוסי סולומון

ניוז 360 news
עכשיו 22:16, יום שישי (1.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה