ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

צעיר יהודי ניצל מלינץ' של עשרות פורעים בחווארה

עשרות פורעים ערבים ביצעו לינ'ץ בצעיר יהודי בעת שנסע בכיכר המרכזית של הכפר חווארה בשבוע שעבר,בערב פורים. הפורעים היכו אותו ואת חברו, ורגמו את רכבו באבנים. בעקבות כך, פונה עו"ד חיים בלייכר, המייצג את המותקף מטעם ארגון חוננו, בדרישה למח"ט שומרון, לעצור את המחבל ואת המתפרעים שהשתתפו שהתפרעות.

המכתב למשטרה

במכתב תואר המקרה אשר ארע בערב חג הפורים. כאשר נסע הצעיר ברכבו בכפר חווארה, התנגש בו לפתע רכב של בן מיעוטים, ופגע בצד המכונית. בעת שירד הצעיר מרכבו על מנת להחליף פרטים עם הנהג שהתנגש בו, יצא הנהג הפוגע והחל לתקוף את היהודי באלימות.

תוך שניות ספורות התאספו סביב המותקף עוד עשרות פורעים, אשר החלו להכות אותו ואת חברו שהיה איתו ברכב, כאשר באותה העת ישבה ברכב טרמפיסטית צעירה שהצטרפה לנסיעה. כמו כן, הפורעים החלו לרגום את המותקף וכן את רכבו באבנים, ומכל הבא ליד.

קרדיט: ארגון חוננו

עוד מתאר עו"ד בלייכר במכתב כי ג'יפ מג"ב שהגיע למקום עצר על יד רכבו של המותקף תוך שהוא חוסם את הרכב של הנהג התוקף, ובעצם הציל בכך את המתוקף מהלינץ'. בשלב זה ניכנס הנהג הפוגע לרכב, התנגש בעוצמה ברכבו של המותקף והחל להימלט מהמקום.

קרדיט: ארגון חוננו

שוטרי המג"ב שהיו במקום, החלו בניסיון מרדף אחר הרכב הנמלט, והמותקף נחלץ מהמקום לכיוון היישוב יצהר כשהוא סובל מחתכים בידיו ומכות יבשות בכל גופו. כבר באותו הערב הגיע המותקף לתחנת המשטרה באריאל, הגיש תלונה ומסר את עדותו על מה שקרה באירוע.

כעת, פנה עו"ד בלייכר לאח"מ שומרון וכן לאל"מ שגיב דהן ממח"ט שומרון בדרישה לעצור את הפורעים ולהעמידם לדין. "אין ספק שמדובר באירוע חמור ביותר שהסתיים רק בדרך נס בנזק רכוש ופציעות קלות בלבד. האירוע התרחש באזור מרכזי ומצולם. באירוע השתתפו פורעים רבים. אבקש לפעול כדי לעצור את המחבל וכל שאר המתפרעים ולהביאם בהקדם לדין".

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 תגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
חדשות כל העולם

בני משפחתו של רביד כץ ז"ל, איש חינוך מקיבוץ ניר עוז, קיבלה הודעה על רציחתו ומותו בטבח שבת השחורה. מאז ה-7 באוקטובר הוגדר כץ ז"ל כנעדר. משפחתו ספדה 'היה איש חינוך, איש ארץ ישראל היפה, אבא מדהים'.

מערכת n360

מוקדי החירום של משטרת ישראל, מגן דוד אדום והכבאות אינם זמין בעקבות מה שמסתמן כמתקפת סייבר. מוקד מד"א זמין בהודעת sms במספר הבא 052-7000-101.

מערכת n360

למרות המתח הרב סביב שחרור החטופים, הפעימה השלישית בשחרורם תחל בקרוב ותתקדם טוב יותר מהמתוכנן. עפ"י גורמים מדיניים. הציבור בישראל צפוי בשעות הקרובות לקבל בברכה 14 חטופים – נשים וילדים.

איתמר כהן

בהמשך להתרעה על חדירת כלי טיס עוין במרחב העיר אילת, מדובר בזיהוי שווא ואין חשש לאירוע ביטחוני.

איתמר כהן

לשכת ההסברה של חמאס: מספר ההרוגים הערבים ברצועת עזה עלה ל-14,854. מספר הפצועים עבר את ה-36 אלף. ישנם יותר מ-7000 נעדרים מתחת להריסות המבנים.

מערכת n360

דיווח מורט עצבים: אחרי ציפיות של מדינה שלמה, בערוצים המרכזיים מדווחים כי לא כל שמות הילדים הופיעו ברשימת המשוחררים בעיסקה שאמורה לצאת לפועל מחר. שם של ילדה שאינה ברשימה אוזכר בטלוויזיה עד לבקשת ראש הממשלה לאיפוק בפרסומים.

בכיר בממשלה מבהיר "לא תהיה הפסקת אש לפני שישי"

ראש המל"ל הודיע: שחרור החטופים נדחה לא לפני שישי

13 יתרונות מדהימים של שמן זית ואזהרה אחת חשובה שאולי לא ידעתם

ניוז 360 news
עכשיו 16:36, יום שלישי (28.11)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה