ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

השר דרעי יוצא למסע חוצה ישראל! יבקר ב-150 ישובים מדרום ועד צפון ברכב ש״ס ענק וממותג

שבועיים וחצי לפתיחת הקלפיות – יו״ר ש״ס השר דרעי מעביר את לשכתו לרכב מסחרי גדול ממותג איתו ינוע מבוקר עד ערב בכל רחבי הארץ. המטרה של השר דרעי להגיע תוך 10 ימים לכ- 150 ערים ומועצות ברחבי הארץ במסגרת הפריסה הענקית של נציגי ש״ס ברשויות.

דרעי יבקר במטות ש״ס וישתתף בכנסים ומפגשים עם פעילים ואנשי שטח, יתן מענה לצרכים השונים וידרבן את ראשי המטות.

את המסע יפתח דרעי מיד בתחילת השבוע הקרוב, כאשר בכוונתו להגיע בין היתר ליישובים, ביתר, בית שמש, תל ציון, מעלה אדומים, דימונה, ירוחם, באר שבע, אופקים, נתיבות, שדרות, אשקלון, אשדוד, יבנה, רחובות, ראשל״צ, חולון, בת ים, ת״א, פ״ת, ב״ב, טלז סטון, גני מודיעין, קריית ספר, אלעד, ראש העין ונצרת עילית.


אל מסע השר דרעי יתלווה צוות מורחב הכולל את אנשי לשכתו, אנשי קשר ממטה הבחירות המרכזי וכן ממטה ההסברה של ש״ס. נודע, כי בקרב נציגי ש״ס ברשויות שוררת תכונה רבה לקראת ביקורו של השר במטרה להביא תנופה למפעילות המטות והצלחה גדולה ביום הבחירות.

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
חדשות כל העולם

כל הכבוד לרשויות האכיפה והביטחון בקפריסין ולמודיעין הישראלי על סיכול משמעותי של תשתית טרור איראנית שתכננה לבצע פיגועים רצחניים נגד יהודים וישראלים בקפריסין.

חדשות כל העולם

עיסקת ענק היסטורית נחתמה בין שחקן הבייסבול היפני שוהיי אוטני ללוס אנג'לס דודג'רס. מדובר בחוזה של 700 מיליון דולר ל-10 שנים והוא היקר בתולדות הספורט בארה"ב.

מערכת n360

משטרת ישראל מפרסמת בקשת סיוע מהציבור בחקירת מותו הטראגי של גיבור ישראל יובל קסטלמן ז"ל. כל אדם המחזיק במידע הרלוונטי לחקירה נדרש להעביר את החומר ברשותו לידי מצ"ח.

דסק חרבות ברזל

בדקות האחרונות מופץ דיווח על נפילתו בתמרון הצבאי בעזה. מדובר בבנו של שר. דיווח נוסף מעודכן מיד. עד כה נפלו בקרבות בתוך עזה יותר מ-86 חיילים.

דסק חרבות ברזל

צה"ל מגביר את הלחץ על הנהגת חמאס ומפרסם סדרת קלפים עם רשימת החיסול של בכירי המרצחים. פעולה דומה עשו כוחות צבא ארצות הברית במצוד אחרי סדאם חוסיין ואחרי אוסמה בן-לאדן באפגניסטן. האם הלחץ הפסיכילוגי על החמאס יעבוד?

חדשות כל העולם

התחממות בגיזרה בין סין לארה"ב, עם טענות היום של הסינים על הימצאות ספינת קרב אמריקאית בגבולות המים הטריטוריאליים שלה בדרום סין. הצי הימי האמריקאי אמר בתגובה כי ה-USS גבריאל גיפורדס מבצעת תמרונים שגרתיים.

צריכים עורך דין ירושה ?

תיעוד מעייני התותחן: ירי של מעל ל-100 אלף פגזים מתחילת התמרון הקרקעי

טרגדיה ברמת גן: פרסומים על אירוע חריג הובילו לבהלה – וזו הידיעה המצערת

ניוז 360 news
עכשיו 10:23, יום שני (11.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה