ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

נפצעה קשה מאוד בפיגוע בחג פורים וחייה ניצלו באיכילוב – 23 שנה אחרי, בדיוק באותו יום, חזרה לאיכילוב והפעם ילדה את בנה הבכור

דנה הייתה בת 15 בלבד כשחייה נעצרו. היא יצאה לחגוג את חג הפורים בדיזינגוף סנטר ונפצעה קשה מאוד בפיגוע הנורא שהתרחש שם בתענית אסתר שנת 1995. היא הובלה במצב קשה מאוד לבית החולים איכילוב ולאחר סדרת טיפולים ואשפוז ארוך היא השתקמה וחזרה לאט לאט לחיים.

כעת, כשהיא בת 37, הגשימה דנה את חלומה וסגרה מעגל עם בית החולים איכילוב כשבדיוק באותו יום בו כמעט קופחו חייה, יום תענית אסתר, 23 שנה אחרי, היא הביאה לעולם את בנה הבכור.

״כשנפצעתי, לא ידעתי איזה חיים מחכים לי. עברתי שיקום ארוך והיום אני יודעת שזהו, אני זו שניצחתי. אני באופוריה מטורפת מהמתנה המופלאה שזכיתי לה – להביא חיים ביום שכמעט מתתי. אני מקווה שהסיפור שלי יהווה תקווה לפצועים אחרים שיזכרו כי החיים ממשיכים ואפשר לשוב ולחיות חיים מלאים וטובים.

אני מאחלת חג פורים שמח לכל עם ישראל מכאן במחלקת היולדות באיכילוב״.

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

חדשות כל העולם

האזרחים המשוחררים שנחטפו ע"י החמאס מתחילים לדבר בפומבי לראשונה הערב בכיכר החטופים בתל אביב. הערב לראשונה ילנה טרופנוב (50) שנחטפה ושוחררה נאמה באירוע התמיכה וקראה לשחרר את החטופים עכשיו. בנה של ילנה טרופנוב שבוי עדיין על ידי החמאס.

איתמר כהן

קיבוץ ניר עוז מודיע באבל כבד על הרצחה של מיה גורן. מיה הייתה בת 56, חברת קיבוץ ניר עוז. אם לאסיף, בר, גל ודקל. מיה היתה גננת ומטפלת חרוצה ומסורה וטיפלה באהבה בילדי הקיבוץ במשך שנים רבות. בעלה, אבנר גורן ז"ל, נרצח ב-7.10, בן 56 בהרצחו. יהי זכרה ברוך.

דסק חרבות ברזל

הסעודים מדווחים: ישראל תקפה אמש מחסני טילים מדויקים וכטב״מים בצנעא, בירת תימן ומעוז החות׳ים. לפי הדיווחים יש נזק עצום למחסן ולאזור! התקיפה מגיעה אחרי התגרות ארוכה של החות'ים ושיגור טילים וכטבמים לעבר ישראל.

מערכת n360

הזרוע הצבאית של ארגון הטרור הפרה את הפסקת האש לראשונה מאז ההפוגה ושעות לפני קיומה של הפעימה החמישית בשחרור החטופים הישראלים. מדובר צה"ל הודיעו שהפסקת האש הופרה ביותר מתקרית אחת, שלוש מטענים שהופעלו בסמיכות לכוחות צה"ל בצפון הרצועה וירי לעבר הכוח. פצועים קל לכוחותנו.

חדשות כל העולם

בני משפחתו של רביד כץ ז"ל, איש חינוך מקיבוץ ניר עוז, קיבלה הודעה על רציחתו ומותו בטבח שבת השחורה. מאז ה-7 באוקטובר הוגדר כץ ז"ל כנעדר. משפחתו ספדה 'היה איש חינוך, איש ארץ ישראל היפה, אבא מדהים'.

פייק ברשת: "הריון והפלה של חטופה ישראלית"

צדק לדיאנה דדבייב ז"ל: יותר ממאסר עולם לרוצחה אמיר רז

מוקדי החירום הושבתו בעקבות אירוע סייבר

ניוז 360 news
עכשיו 2:01, יום שני (4.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה