ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

קריאת מגילה לפנות בוקר בקבר יהשע בן נון בשומרון סמוך למקום הפיגוע, דגן: "אבו מאזן הוא המן של היום"

לפנות בוקר נכנסו רבנים ואישי ציבור לתפילת שחרית וקריאת מגילת אסתר בקבר יהשע בן נון היושב בכפר כיפל חארס הוא תמנת חארס המקראית היושב סמוך לצומת אריאל בו התרחש הפיגוע המשולב ביום ראשון האחרון.

הכניסה התקיימה כחלק מהכניסות הקבועות אותן מקיימת מועצה אזורית שומרון יחד עם מנהלת קבר יוסף.

בין הנוכחים היו ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, סמח"ט אפרים, קצין הגמר חטיבת אפרים, רבנים אישי ציבור חיילי צהל ובני משפחתו של הרב אטינגר הי"ד שנרצח בפיגוע.

דגן הודה לחיילי צה"ל המלווים את הכניסות למקומות הקדושים בשומרון ואמר: "מרגש לקרוא את המגילה על קברו של הרמטכל הראשון והמתנחל הראשון מנחיל הארץ כובש הארץ, הרוח של מרדכי היהודי ופורים כאן, ואנחנו מצווים גם בימים קשים אלו, גם אחרי הפיגוע הקשה שהיה כאן בסמוך בצומת להמשיך לשמוח. הרוח של מרדכי היהודי תנצח גם בדורנו את המן הרשע הלוא הוא אבו מאזן גדול הטרוריסטים בדורנו".

את הכניסה ליוו חטיבת אפרים יחד עם כוחות מג"ב.

(קרדיט צילום: רועי חדי)

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
דסק חרבות ברזל

צה"ל מגביר את הלחץ על הנהגת חמאס ומפרסם סדרת קלפים עם רשימת החיסול של בכירי המרצחים. פעולה דומה עשו כוחות צבא ארצות הברית במצוד אחרי סדאם חוסיין ואחרי אוסמה בן-לאדן באפגניסטן. האם הלחץ הפסיכילוגי על החמאס יעבוד?

חדשות כל העולם

התחממות בגיזרה בין סין לארה"ב, עם טענות היום של הסינים על הימצאות ספינת קרב אמריקאית בגבולות המים הטריטוריאליים שלה בדרום סין. הצי הימי האמריקאי אמר בתגובה כי ה-USS גבריאל גיפורדס מבצעת תמרונים שגרתיים.

חדשות כל העולם

לא הספיקה הקורונה? וירוס סיני שפוגע במערכת הנשימה של ילדים התחיל להתפשט בעולם. על פי הדיווחים הוירוס המסתורי התגלה במספר מקרים אצל ילדים בדנמרק, הולנד וארצות הברית.

חדשות כל העולם

קייב – חקירה שמתקיימת באוקראינה, סביב אירוע שבו שני חיילים אוקראינים הוצאו לכאורה להורג ע"י כוח צבא רוסי וזאת למרות שנכנעו. גורמים אוקראינים אמרו שזה לא מקרה בודד של הוצאה להורג של אוקראינים ע"י כוח רוסים.

חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

חדשות כל העולם

האזרחים המשוחררים שנחטפו ע"י החמאס מתחילים לדבר בפומבי לראשונה הערב בכיכר החטופים בתל אביב. הערב לראשונה ילנה טרופנוב (50) שנחטפה ושוחררה נאמה באירוע התמיכה וקראה לשחרר את החטופים עכשיו. בנה של ילנה טרופנוב שבוי עדיין על ידי החמאס.

מיה גורן מקיבוץ ניר עוז נרצחה בשבי – הגופה בידי החמאס

תיעוד מרגש: תושב ירושלים בשנות השבעים חולץ כשהוא תשוש מואדי סמוך

דיווח סעודי: תקיפה ישראלית בתימן על מחסני טילים של החות׳ים

ניוז 360 news
עכשיו 11:45, יום שלישי (5.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה