ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

‏נתניהו בהצהרה מיוחדת: "בני גנץ, מה אתה מסתיר מהציבור הישראלי? איזה חומר מחזיקים האיראנים עליך"?

נתניהו בהצהרה לתקשורת: אנחנו נלחמים בטרור ומנהלים מדיניות תקיפה נגדו. הבאנו את מדינת ישראל למצב הטוב ביותר בתולדותיה. זהו העשור הכלכלי, המדיני והביטחוני הטוב ביותר שהיה למדינת ישראל. לפיד וגנץ ממשיכים בניסיון הנואש שלהם להציג את מדינת ישראל כמדינה כושלת וכמדינה חסרת הישגים, אבל הציבור חכם ויודע את האמת על ההצלחות הכבירות שלנו. בימים האחרונים הייאוש של לפיד וגנץ הביא אותם לשפל חדש. הם מנסים בכוח להעצים פרשה שנבדקה עד תומה, ושנקבע לגביה באופן חד משמעי שלא נפל רבב בהחלטותיי ושכולן היו למען ביטחון ישראל. אין פה שום מידע חדש, אין פה שום דבר חדש, חוץ מדבר אחד: הפאניקה של לפיד וגנץ. ואנחנו שואלים את עצמנו, והציבור שואל את עצמו: מה הסיבה לפאניקה הזאת? מה קרה? התשובה ברורה: לפיד וגנץ בפאניקה משום שאיראן פרצה לטלפון של גנץ ולקחה ממנו חומרים רגישים. ההיסטריה של לפיד וגנץ מעלה שאלות קשות. בני גנץ, מה אתה מסתיר מהציבור הישראלי? מה האיראנים יודעים עליך שאתה מסתיר מאיתנו? איזה חומר האיראנים מחזיקים עליך? למה לא סיפרת את הדברים לשותפיך למפלגה כשעודכנת על ידי השב"כ שאיראן פרצה לטלפון שלך? האם עשית שימוש חסר אחריות בטלפון שלך כשאתה, שהיית רמטכ"ל וראש חברת סייבר, יודע שהמכשירים האלה נגישים לשירותי הביון של האויב? ומעל הכל, איך תעמוד בראש הממשלה מול איראן, האויב מספר 1 שלנו, כשהיא מחזיקה עליך חומר רגיש? זה לא עניין רכילותי, זה עניין של ביטחון המדינה. הדרך היחידה שלא תהיה נתון לסחיטה זה שתחשוף עכשיו בפני הציבור את הדברים. בני גנץ, אני אומר את זה בצער אבל יש לך בעיה עקבי של היעדר שיקול דעת. איפה היה שיקול הדעת שלך כשהשתתפת באירוע הזיכרון המביש שהעמיד בשורה אחת את חיילי צה"ל ואת ההרוגים מצוק איתן כולל אלף מחבלי חמאס? איפה היה שיקול הדעת שלך כשתמכת בהסכם הגרעין עם איראן? איפה היה שיקול הדעת של יאיר לפיד ושלך כשאמרתם שיש צדדים חיוביים בהסכם, שהאיראנים רציונאליים? בני גנץ, הסתרת את המידע על הפריצה מחבריך למפלגה, אולי חשבת שתוכל להסתיר אותו גם מאזרחי ישראל. אבל אינך יכול לבקש את אמונם של אזרחי ישראל מבלי שתחשוף בפניהם את כל האמת. ישראל צריכה ראש ממשלה חזק ולא סחיט, ראש ממשלה שיידע לעמוד מול איראן ומול כל אויבינו. אזרחי ישראל, אם אקבל שוב את האמון שלכם, אמשיך להנהיג את המדינה שלנו בשיקול דעת, בעוצמה, לעוד ועוד הישגים כבירים.

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 תגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
מערכת n360

הזרוע הצבאית של ארגון הטרור הפרה את הפסקת האש לראשונה מאז ההפוגה ושעות לפני קיומה של הפעימה החמישית בשחרור החטופים הישראלים. מדובר צה"ל הודיעו שהפסקת האש הופרה ביותר מתקרית אחת, שלוש מטענים שהופעלו בסמיכות לכוחות צה"ל בצפון הרצועה וירי לעבר הכוח. פצועים קל לכוחותנו.

חדשות כל העולם

בני משפחתו של רביד כץ ז"ל, איש חינוך מקיבוץ ניר עוז, קיבלה הודעה על רציחתו ומותו בטבח שבת השחורה. מאז ה-7 באוקטובר הוגדר כץ ז"ל כנעדר. משפחתו ספדה 'היה איש חינוך, איש ארץ ישראל היפה, אבא מדהים'.

מערכת n360

מוקדי החירום של משטרת ישראל, מגן דוד אדום והכבאות אינם זמין בעקבות מה שמסתמן כמתקפת סייבר. מוקד מד"א זמין בהודעת sms במספר הבא 052-7000-101.

מערכת n360

למרות המתח הרב סביב שחרור החטופים, הפעימה השלישית בשחרורם תחל בקרוב ותתקדם טוב יותר מהמתוכנן. עפ"י גורמים מדיניים. הציבור בישראל צפוי בשעות הקרובות לקבל בברכה 14 חטופים – נשים וילדים.

איתמר כהן

בהמשך להתרעה על חדירת כלי טיס עוין במרחב העיר אילת, מדובר בזיהוי שווא ואין חשש לאירוע ביטחוני.

איתמר כהן

לשכת ההסברה של חמאס: מספר ההרוגים הערבים ברצועת עזה עלה ל-14,854. מספר הפצועים עבר את ה-36 אלף. ישנם יותר מ-7000 נעדרים מתחת להריסות המבנים.

שחרור החטופים: לא כל הילדים ברשימת המשוחררים

תקיפת צה"ל בלבנון: דיווח על חיסול בנו של בכיר בחיזבאללה

בכיר בממשלה מבהיר "לא תהיה הפסקת אש לפני שישי"

ניוז 360 news
עכשיו 10:25, יום רביעי (29.11)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה