ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

כ-2500 מתפללים נכנסו הלילה לקבר יוסף שבשכם, דגן: "נסיונות אויבינו לשבור אותנו, לא יעצרו אותנו מלהתפלל במקומות הקדושים לנו, לבנות ולגדול"

הלילה התקיימה הכניסה הגדולה השנה לקבר יוסף.

45 אוטובוסים נכנסו לקבר ובהם כ 2500 מתפללים, זאת לרגל תענית אסתר. וכחלק מהכניסות הקבועות אותן מקיימת מדי חודש המועצה האזורית שומרון באמצעות מנהלת קבר יוסף.

בין הנכנסים היו גם האדמור מזוטשקא, שהגיע עם החסידות שלו, הרבנית ימימה מזרחי יחד עם 700 מתלמידותיה וסגן ראש המועצה האזורית שומרון דוידי בן ציון.

במהלך הכניסה התקיימו הפרות סדר, מחבל פתח באש על כח צהל בכניסה לשכם, המחבל חוסל עי כח צהל.
הפרות הסדר עכבו את הכניסה בכשעה.

"נסיונותיהם החוזרים ונשנים של אויבינו לפגוע בנו לא תשבור אותנו" אומר יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון, אנחנו נמשיך להתפלל במקומות הקדושים לנו, נמשיך לבנות, נמשיך להתחזק. כי זו ארצנו".

דגן הודה לצה"ל ומפקדיו, למח"ט שומרון אל"מ שגיב דהן, לקצין הגמ"ר של החטיבה, ולמנהלת קבר יוסף, אשר מלווים את הכניסות מדי חודש ובכך מאפשרים לעשרות אלפי בני אדם להגיע מדי שנה להתפלל באחד המקומות הקדושים לעם היהודי.

קרדיט לתמונה: מועצה אזורית שומרון

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
חדשות כל העולם

ראש הממשלה נתניהו אמר את הדברים היום כשברקע הקרבות הקשים בעזה ומעל 130 חטופים בשבי החמאס. "הרשות הפלסטינית רוצה להשמיד אותנו רק בשונה מחאמס – בשלבים".

חדשות כל העולם

נשיא ארצות הברית, ג'ו ביידן, הזמין את נשיא אוקראינה, ולדימיר זלנסקי, לבית הלבן לפגישה ב-12 בדצמבר​​. זלנסקי צפוי לנהל שיחות בוושינגטון עם ביידן ביום שלישי, כאשר המפלגה הדמוקרטית, אותה מוביל ביידן, מתקשה להשיג התקדמות במו"מ עם הקונגרס לגבי סיוע נוסף לאוקראינה, אשר נמצאת במלחמה​​. זלנסקי יגיע לוושינגטון כדי לפנות לביידן ולבקש תמיכה נוספת למאבקו נגד […]

חדשות כל העולם

לפי כתבה של ה"וושינגטון פוסט", צה"ל השתמש בפצצות עשן מתפוצץ (פצצות זרחן לבן) מתוצרת ארה"ב במתקפה על דרום לבנון ב-16 באוקטובר​​​​. זרחן לבן הוא חומר כימי שמתפזר בפגזים, בפצצות וברקטות, והוא מתלקח כאשר נחשף לחמצן, יוצר תגובה כימית שמייצרת חום עז של כ-815 מעלות​​. אמנסטי אינטרנשיונל דיווחה גם כי אזרחים בדרום לבנון נפגעו בתחילת החודש […]

איתמר כהן

בהמשך להודעה על הניסוי הצבאי במרחב הקריות, הניסוי נדחה לשעות אחר הצהריים. הדי פיצוצים ישמעו במרחב כתוצאה מהניסוי.

איתמר כהן

משרד הבריאות העזתי מעדכן כי בשעות האחרונות הגיעו לבתי החולים ברצועה 208 הרוגים. מספר ההרוגים הכולל עלה ל-18,205. מספר הפצועים עומד על 49,645.

איתמר כהן

בשל תקלה ברכבת תחזוקת מסילות (שאינה נוסעים) נעצרה הרכבת באיזור גנות, ועד לחילוצה חלים שינויים משמעותיים בתנועת הרכבות בין ת"א ליעדים דרומיים ממנה: הופסקה זמנית תנועת הרכבות בין תחנות לוד ות"א וחלים שינויים ועיכובים בתנועת הרכבות לבאר שבע, בית שמש, לוד, רחובות ותחנות נוספות באיזור. הופסקה זמנית תנועת הרכבות בין ת"א וירושלים. רכבות אשר תצאנה […]

מדריך: איך לעקוף את רשימת ההמתנה של ChatGPT Plus

חושך מגרשים באור | יוסי סולומון

אחרי השמועות: הותר לפרסום – גל, בנו של השר גדי איזנקוט, נפל בקרב בעזה

ניוז 360 news
עכשיו 16:49, יום שני (11.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה