ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

בזכות מחסום בירושלים: נעצר הלילה ערבי תושב מזרח העיר שהסליק אקדח במבושיו

בפעילות יזומה בכביש, שוטרי מחוז ירושלים עצרו הלילה חשוד תושב מזרח ירושלים, שהסליק אקדח במבושיו בכביש בר לב בירושלים.

במסגרת הגברת הפעילות היזומה המוגברת של שוטרי מחוז ירושלים בימים אלו, הלילה בפעילות שוטרי יחידת השיטור העירוני במחוז ירושלים, עוכב לבדיקה יזומה רוכב קטנוע שעורר את חשדם של השוטרים.

בחיפוש שערכו השוטרים על גופו של החשוד, נתפסו אקדח מסוג גלוק ומחסנית כשהם מוסתרים מתחת למכנסיו, במבושיו של החשוד. בנוסף נמצא ברשות החשוד, סכום כסף רב של אלפי ש"ח.

החשוד, תושב ג'בל מוכבר, נעצר על ידי השוטרים, והועבר לחקירה בתחנת לב הבירה במחוז ירושלים. היום החשוד יובא לדיון בהארכת מעצרו בבימ״ש.

"במסגרת המאבק המתמשך בעבירות הנשק, משטרת ישראל תמשיך לפעול בנחישות ובאופן יזום לחשיפת אמצעי לחימה, ולמצות את הדין עם כל מי שיחזיק או ישתמש באמצעי לחימה בניגוד לחוק, הכל למען שלום הציבור ובטחונו", נמסר מהמשטרה.

(תמונת האקדח שנתפס ברשות החשוד על ידי השוטרים. קרדיט צילום: דוברות המשטרה).
לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
דסק חרבות ברזל

צה"ל מגביר את הלחץ על הנהגת חמאס ומפרסם סדרת קלפים עם רשימת החיסול של בכירי המרצחים. פעולה דומה עשו כוחות צבא ארצות הברית במצוד אחרי סדאם חוסיין ואחרי אוסמה בן-לאדן באפגניסטן. האם הלחץ הפסיכילוגי על החמאס יעבוד?

חדשות כל העולם

התחממות בגיזרה בין סין לארה"ב, עם טענות היום של הסינים על הימצאות ספינת קרב אמריקאית בגבולות המים הטריטוריאליים שלה בדרום סין. הצי הימי האמריקאי אמר בתגובה כי ה-USS גבריאל גיפורדס מבצעת תמרונים שגרתיים.

חדשות כל העולם

לא הספיקה הקורונה? וירוס סיני שפוגע במערכת הנשימה של ילדים התחיל להתפשט בעולם. על פי הדיווחים הוירוס המסתורי התגלה במספר מקרים אצל ילדים בדנמרק, הולנד וארצות הברית.

חדשות כל העולם

קייב – חקירה שמתקיימת באוקראינה, סביב אירוע שבו שני חיילים אוקראינים הוצאו לכאורה להורג ע"י כוח צבא רוסי וזאת למרות שנכנעו. גורמים אוקראינים אמרו שזה לא מקרה בודד של הוצאה להורג של אוקראינים ע"י כוח רוסים.

חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

חדשות כל העולם

האזרחים המשוחררים שנחטפו ע"י החמאס מתחילים לדבר בפומבי לראשונה הערב בכיכר החטופים בתל אביב. הערב לראשונה ילנה טרופנוב (50) שנחטפה ושוחררה נאמה באירוע התמיכה וקראה לשחרר את החטופים עכשיו. בנה של ילנה טרופנוב שבוי עדיין על ידי החמאס.

האולטימטום של צה"ל לבכירי חמאס – ״זו הודעה אחרונה. כולכם מטרות"

ללא צנזורה: איך לעקוף חסימה על ערוצי טלגרם של חמאס

אל״מ אסף חממי נרצח ב-7 באוקטובר וגופתו נחטפה לעזה

ניוז 360 news
עכשיו 9:29, יום חמישי (7.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה