ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ, חדשות בעולם

לראשונה: מפגש מצולם של נציג קטארי בכיר רשמי עם משפחות הילדים החטופים

לראשונה מפגש מצולם של נציג קטארי בכיר רשמי עם משפחות הילדים החטופים – במסגרת היוזמה הבינלאומית לשחרור הילדים החטופים.

המשפחות של הילדים החטופים הגיעו לברלין ונפגשו עם השגריר הקטארי בגרמניה.

בפגישה הציגו הקטארים את הצעדים שנקטו לטובת שחרור החטופים הישראלים בעזה.
הפגישה הייתה באווירה טובה, חמה והשגריר הקטארי גילה הבנה ואמפטיה ואמר שהם פועלים רבות בעניין.

בפגישה השתתפו אביחי ברודץ, שאישתו ושלושת ילדיו נחטפו ביחד עם בת שבע יהלומי שבנה איתן בן ה-12 נחטף ביחד וגלעד קורן גולד, ששבעה מבני משפחתו נחטפו, בנו, אישתו, שני ילדיהם ושלושה בני משפחה.

זו הפגישה השלישית של נציגי משפחות הילדים עם נציג רשמי של קטאר במסגרת היוזמה הבינלאומית לשחרור הילדים החטופים, וקדמו לכך פגישות עם השגריר הקטארי בוושינגטון והשגריר הקטארי בלונדון. אך זו הפעם הראשונה שיש תיעוד רשמי לפגישה כזו.

במהלך הפגישה הציגו הקטארים את הצעדים שנקטו לטובת שחרור החטופים הישראלים בעזה, ובפרט הילדים. הנציגים הקטארים הביעו צער על כך שילדים מוחזקים כשבויים בני ערובה בעזה במשך ימים רבים.

בסיום הפגישה הנציגים הקטאריים ביקשו למסור חיבוק חם ואוהב למשפחות הילדים החטופים. במהלך הפגישה הודגשה החשיבות של החזרת הילדים בהקדם האפשרי.

עובד יחזקאל, ממובילי היוזמה הבינלאומית לשחרור הילדים החטופים מסר כי "היוזמה פועלת ליצירת תשתית בינלאומית רחבה לתמיכה בשחרור מיידי של הילדים. ילדים הם לא פוליטיקה והם לא חלק מעסקה. ילדים צריכים להיות בבית שלהם. אין ילדים חטופים בעולם. זהו תקדים שאם כלל העולם הנאור לא יגדע אותו באיבו, הוא יהיה סימן לפעולות נוספות כאלה של גורמים קיצוניים ברחבי העולם".

בתמונה מימין לשמאל: גלעד קורן גולד, יעל יהלומי, השגריר הקטארי בגרמניה, אביחי בורדץ, בת שבע יהלומי. קרדיט לתמונה: היוזמה לשחרור הילדים החטופים.
לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
דסק חרבות ברזל

צה"ל מגביר את הלחץ על הנהגת חמאס ומפרסם סדרת קלפים עם רשימת החיסול של בכירי המרצחים. פעולה דומה עשו כוחות צבא ארצות הברית במצוד אחרי סדאם חוסיין ואחרי אוסמה בן-לאדן באפגניסטן. האם הלחץ הפסיכילוגי על החמאס יעבוד?

חדשות כל העולם

התחממות בגיזרה בין סין לארה"ב, עם טענות היום של הסינים על הימצאות ספינת קרב אמריקאית בגבולות המים הטריטוריאליים שלה בדרום סין. הצי הימי האמריקאי אמר בתגובה כי ה-USS גבריאל גיפורדס מבצעת תמרונים שגרתיים.

חדשות כל העולם

לא הספיקה הקורונה? וירוס סיני שפוגע במערכת הנשימה של ילדים התחיל להתפשט בעולם. על פי הדיווחים הוירוס המסתורי התגלה במספר מקרים אצל ילדים בדנמרק, הולנד וארצות הברית.

חדשות כל העולם

קייב – חקירה שמתקיימת באוקראינה, סביב אירוע שבו שני חיילים אוקראינים הוצאו לכאורה להורג ע"י כוח צבא רוסי וזאת למרות שנכנעו. גורמים אוקראינים אמרו שזה לא מקרה בודד של הוצאה להורג של אוקראינים ע"י כוח רוסים.

חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

חדשות כל העולם

האזרחים המשוחררים שנחטפו ע"י החמאס מתחילים לדבר בפומבי לראשונה הערב בכיכר החטופים בתל אביב. הערב לראשונה ילנה טרופנוב (50) שנחטפה ושוחררה נאמה באירוע התמיכה וקראה לשחרר את החטופים עכשיו. בנה של ילנה טרופנוב שבוי עדיין על ידי החמאס.

האולטימטום של צה"ל לבכירי חמאס – ״זו הודעה אחרונה. כולכם מטרות"

ללא צנזורה: איך לעקוף חסימה על ערוצי טלגרם של חמאס

אל״מ אסף חממי נרצח ב-7 באוקטובר וגופתו נחטפה לעזה

ניוז 360 news
עכשיו 8:21, יום חמישי (7.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה