ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ, חדשות בעולם

יאוש אינו רגש יהודי: הנאום המרגש של גילה זקס

יאוש – אינו רגש של העם היהודי. לא להתייאש, אל תשכחו למה אנחנו כאן". בסרטון המרגש של גילה זקס, בתו של הרב יונתן זקס באזכרה לזכרו בקרנגי הול בניו יורק.

גילה זקס, בתו של הרב יונתן זקס זצ"ל – רבה הראשי של בריטניה – שנפטר לפני שנתיים נאמה בערב לזכרו, שנערך לפני כשבועיים בקרנגי הול בניו יורק, ובדבריה העלתה מה אביה היה אומר על התקופה הקשה שעוברת על עם ישראל בארץ ובגולה: "יאוש – אינו רגש של העם היהודי. לא להתייאש, אל תשכחו למה אנחנו כאן"

בעקבות הנאום, פנו אל זקס יוצרים ישראלים, שראו את הנאום וביקשו רשות לערוך אותו עם תמונות וקטעי וידאו מתוך השבועות האחרונים של המלחמה בישראל. התוצאה המרגשת מביאה את הדברים שלה לכל קצות תבל.

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
דסק חרבות ברזל

בדקות האחרונות מופץ דיווח על נפילתו בתמרון הצבאי בעזה. מדובר בבנו של שר. דיווח נוסף מעודכן מיד. עד כה נפלו בקרבות בתוך עזה יותר מ-86 חיילים.

דסק חרבות ברזל

צה"ל מגביר את הלחץ על הנהגת חמאס ומפרסם סדרת קלפים עם רשימת החיסול של בכירי המרצחים. פעולה דומה עשו כוחות צבא ארצות הברית במצוד אחרי סדאם חוסיין ואחרי אוסמה בן-לאדן באפגניסטן. האם הלחץ הפסיכילוגי על החמאס יעבוד?

חדשות כל העולם

התחממות בגיזרה בין סין לארה"ב, עם טענות היום של הסינים על הימצאות ספינת קרב אמריקאית בגבולות המים הטריטוריאליים שלה בדרום סין. הצי הימי האמריקאי אמר בתגובה כי ה-USS גבריאל גיפורדס מבצעת תמרונים שגרתיים.

חדשות כל העולם

לא הספיקה הקורונה? וירוס סיני שפוגע במערכת הנשימה של ילדים התחיל להתפשט בעולם. על פי הדיווחים הוירוס המסתורי התגלה במספר מקרים אצל ילדים בדנמרק, הולנד וארצות הברית.

חדשות כל העולם

קייב – חקירה שמתקיימת באוקראינה, סביב אירוע שבו שני חיילים אוקראינים הוצאו לכאורה להורג ע"י כוח צבא רוסי וזאת למרות שנכנעו. גורמים אוקראינים אמרו שזה לא מקרה בודד של הוצאה להורג של אוקראינים ע"י כוח רוסים.

חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

טרגדיה ברמת גן: פרסומים על אירוע חריג הובילו לבהלה – וזו הידיעה המצערת

תסמונת הריאה הלבנה – וירוס סיני מתפשט בעולם, מה אנחנו יודעים והאם צריכים לדאוג?

בדקה ה-90 – עבריין מין נעצר רגע לפני שתקף אם ובת

ניוז 360 news
עכשיו 20:52, שבת (9.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה