ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ, חם ברשת

סוגרים מעגל בעזה: לוחמים איתרו את הציוד הצבאי שנגנב מהגדוד במהלך הטבח ב-7 באוקטובר

סוגרים מעגל: כוחות מצוות הקרב הגדודי של גדוד 13 איתרו בתוך רצועת עזה את הציוד הצבאי של לוחמים מהגדוד שנגנב במהלך הטבח ב-7 באוקטובר.

כחלק ממבצע פשיטות רחב על מוסדות השלטון של ארגון הטרור חמאס, לוחמי גדוד 13 של חטיבת גולני פשטו על בניין בית המושל המשמש כמתקן טרור של ארגון הטרור חמאס המכיל משרדי צבא, משטרה, מודיעין ומפקדות של ארגון הטרור.

במהלך הסריקות במבנה, מצאו הלוחמים ציוד גדודי השייך לגדוד שלקח חלק בקרבות בעוטף בבוקר יום שבת ה-7.10.

הציוד הגדודי שנלקח ממוצבי צה"ל כולל אמצעי לחימה, מסמכים וציוד גדודי של חיילי גדוד 13. הציוד יועבר לשטחנו ויבחן על ידי גורמי צה״ל.

מציאת חפצים אלו מהווה סגירת מעגל משמעותית עבור לוחמי הגדוד ומפקדיו. לוחמי הגדוד איתרו את הציוד תוך שהם פועלים בעומק הרצועה, ותוך קרבות קשים, השמדת תשתיות טרור וחיסול מחבלים, אשר חלק מהם השתתפו בטבח הרצחני שהוציא לפועל ארגון הטרור חמאס ב-7.10.

מצורפות תיעוד מפעילות כוחות גדוד 13 של חטיבת גולני:

דברי מפקד גדוד 13, סגן-אלוף תומר:

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
דסק חרבות ברזל

צה"ל מגביר את הלחץ על הנהגת חמאס ומפרסם סדרת קלפים עם רשימת החיסול של בכירי המרצחים. פעולה דומה עשו כוחות צבא ארצות הברית במצוד אחרי סדאם חוסיין ואחרי אוסמה בן-לאדן באפגניסטן. האם הלחץ הפסיכילוגי על החמאס יעבוד?

חדשות כל העולם

התחממות בגיזרה בין סין לארה"ב, עם טענות היום של הסינים על הימצאות ספינת קרב אמריקאית בגבולות המים הטריטוריאליים שלה בדרום סין. הצי הימי האמריקאי אמר בתגובה כי ה-USS גבריאל גיפורדס מבצעת תמרונים שגרתיים.

חדשות כל העולם

לא הספיקה הקורונה? וירוס סיני שפוגע במערכת הנשימה של ילדים התחיל להתפשט בעולם. על פי הדיווחים הוירוס המסתורי התגלה במספר מקרים אצל ילדים בדנמרק, הולנד וארצות הברית.

חדשות כל העולם

קייב – חקירה שמתקיימת באוקראינה, סביב אירוע שבו שני חיילים אוקראינים הוצאו לכאורה להורג ע"י כוח צבא רוסי וזאת למרות שנכנעו. גורמים אוקראינים אמרו שזה לא מקרה בודד של הוצאה להורג של אוקראינים ע"י כוח רוסים.

חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

חדשות כל העולם

האזרחים המשוחררים שנחטפו ע"י החמאס מתחילים לדבר בפומבי לראשונה הערב בכיכר החטופים בתל אביב. הערב לראשונה ילנה טרופנוב (50) שנחטפה ושוחררה נאמה באירוע התמיכה וקראה לשחרר את החטופים עכשיו. בנה של ילנה טרופנוב שבוי עדיין על ידי החמאס.

האולטימטום של צה"ל לבכירי חמאס – ״זו הודעה אחרונה. כולכם מטרות"

ללא צנזורה: איך לעקוף חסימה על ערוצי טלגרם של חמאס

אל״מ אסף חממי נרצח ב-7 באוקטובר וגופתו נחטפה לעזה

ניוז 360 news
עכשיו 8:46, יום חמישי (7.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה