ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ, חם ברשת

צפו: כך לוחמינו השתלטו על מוקדי שלטון מרכזיים של חמאס וחיסלו מחבלים רבים

לוחמי צוותי הקרב החטיבתיים של חטיבה 7 וחטיבת גולני השתלטו על מוקדי שלטון מרכזיים של ארגון הטרור חמאס וחיסלו מחבלים רבים.

ביממות האחרונות פעלו לוחמי צוותי הקרב החטיבתיים של חטיבה 7 וחטיבת גולני בשכונות שייח עג׳לין, רימאל, ופשטו על מוסדות שלטון של ארגון הטרור חמאס המשמשים למטרות צבאיות.

צוות הקרב של חטיבה 7 השתלט על בית המחוקקים של החמאס, קריית הממשלה, מפקדת משטרת החמאס ופקולטה להנדסה ששימשה מכון לייצור ופיתוח אמצעי לחימה. במהלך הפעילות השתלטו הלוחמים על מתקן ״ג׳יזאת״ המכיל בתוכו מתחמי אימונים של ארגון הטרור חמאס, חמ״ל מבצעים, מתקני חקירות ומתקני מעצר. במתקן אותרו כלי נשק וחומרי הדרכה ולימוד של החמאס.

בנוסף, לוחמי צוות הקרב החטיבתי של גולני פשטו על בניין בית המושל, המשמש כמתקן טרור ובו משרדי צבא ומשטרה של ארגון חמאס, משרדים של המודיעין הצבאי של חמאס, מפקדות של הארגון, ומוצבים נוספים ביניהם מוצבים אשר שימשו את ארגון הטרור החמאס לאימונים לקראת החדירה לישראל ביום שבת ה-7 באוקטובר.

תיעוד מפעילות לוחמי צוות הקרב של חטיבה 7 ברצועת עזה:

דברי מג"ד 603, סגן-אלוף גלעד:

תיעוד מפעילות לוחמי גולני ברצועת עזה:

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
דסק חרבות ברזל

צה"ל מגביר את הלחץ על הנהגת חמאס ומפרסם סדרת קלפים עם רשימת החיסול של בכירי המרצחים. פעולה דומה עשו כוחות צבא ארצות הברית במצוד אחרי סדאם חוסיין ואחרי אוסמה בן-לאדן באפגניסטן. האם הלחץ הפסיכילוגי על החמאס יעבוד?

חדשות כל העולם

התחממות בגיזרה בין סין לארה"ב, עם טענות היום של הסינים על הימצאות ספינת קרב אמריקאית בגבולות המים הטריטוריאליים שלה בדרום סין. הצי הימי האמריקאי אמר בתגובה כי ה-USS גבריאל גיפורדס מבצעת תמרונים שגרתיים.

חדשות כל העולם

לא הספיקה הקורונה? וירוס סיני שפוגע במערכת הנשימה של ילדים התחיל להתפשט בעולם. על פי הדיווחים הוירוס המסתורי התגלה במספר מקרים אצל ילדים בדנמרק, הולנד וארצות הברית.

חדשות כל העולם

קייב – חקירה שמתקיימת באוקראינה, סביב אירוע שבו שני חיילים אוקראינים הוצאו לכאורה להורג ע"י כוח צבא רוסי וזאת למרות שנכנעו. גורמים אוקראינים אמרו שזה לא מקרה בודד של הוצאה להורג של אוקראינים ע"י כוח רוסים.

חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

חדשות כל העולם

האזרחים המשוחררים שנחטפו ע"י החמאס מתחילים לדבר בפומבי לראשונה הערב בכיכר החטופים בתל אביב. הערב לראשונה ילנה טרופנוב (50) שנחטפה ושוחררה נאמה באירוע התמיכה וקראה לשחרר את החטופים עכשיו. בנה של ילנה טרופנוב שבוי עדיין על ידי החמאס.

האולטימטום של צה"ל לבכירי חמאס – ״זו הודעה אחרונה. כולכם מטרות"

ללא צנזורה: איך לעקוף חסימה על ערוצי טלגרם של חמאס

אל״מ אסף חממי נרצח ב-7 באוקטובר וגופתו נחטפה לעזה

ניוז 360 news
עכשיו 9:08, יום חמישי (7.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה