ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ, חם ברשת

"אנחנו מוכנים לכניסה": תיעוד דרמטי מחילוץ פצועים תחת אש ע"י מסוקי חילוץ ולוחמי 669

לוחמי צוות אוויר של טייסות מסוקי החילוץ ולוחמי יחידה 669 ביצעו בשבועות האחרונים למעלה מ-60 פינויי פצועים משטח הלחימה ברצועת עזה, בשיתוף כוחות חיל הרפואה תוך מתן טיפול רפואי מתקדם ומציל חיים.

הפינויים מבוצעים במהירות ותחת אש מתוך הרצועה ובסמוך לה. פינויים אלה מצטרפים לסך כולל של למעלה מ-200 פינויים מוסקים ורכובים שבוצעו מתחילת הלחימה.

צוות המסוק מבצע פעולות מורכבות בעזרת קציני הסיוע של היחידה לשיתוף פעולה אשר אחראים על הקשר בין כוחות הקרקע והאוויר.

מדברי מפקד טייסת "ציפורי המדבר" (123), סגן-אלוף ע': "טייסות מסוקי החילוץ פינו מתחילת הפעילות הקרקעית עשרות פצועים בתנאי שטח מורכבים, תחת אש ובמצבי קצה. מערך המסוקים עובד בשיתוף פעולה הדוק עם יחידה 669 וכוחות הקרקע אשר מביא לחילוצים מצילי חיים, תוך מתן טיפול רפואי מקצועי ויוצא דופן מאנשי הרפואה במסוק וערוך להיות בכל מקום ובכל זמן לסיוע מיידי עבור הלוחמים בשטח. המטרה שעומדת לנגד עינינו היא חילוץ בטוח ומהיר והגעה למרכז רפואי בפרק זמן קצר ככל הניתן".

תיעוד מפינוי פצועים על ידי מסוקי החילוץ ויחידה 669:

תמונות מפינוי פצועים על ידי מסוקי החילוץ ויחידה 669:

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
דסק חרבות ברזל

צה"ל מגביר את הלחץ על הנהגת חמאס ומפרסם סדרת קלפים עם רשימת החיסול של בכירי המרצחים. פעולה דומה עשו כוחות צבא ארצות הברית במצוד אחרי סדאם חוסיין ואחרי אוסמה בן-לאדן באפגניסטן. האם הלחץ הפסיכילוגי על החמאס יעבוד?

חדשות כל העולם

התחממות בגיזרה בין סין לארה"ב, עם טענות היום של הסינים על הימצאות ספינת קרב אמריקאית בגבולות המים הטריטוריאליים שלה בדרום סין. הצי הימי האמריקאי אמר בתגובה כי ה-USS גבריאל גיפורדס מבצעת תמרונים שגרתיים.

חדשות כל העולם

לא הספיקה הקורונה? וירוס סיני שפוגע במערכת הנשימה של ילדים התחיל להתפשט בעולם. על פי הדיווחים הוירוס המסתורי התגלה במספר מקרים אצל ילדים בדנמרק, הולנד וארצות הברית.

חדשות כל העולם

קייב – חקירה שמתקיימת באוקראינה, סביב אירוע שבו שני חיילים אוקראינים הוצאו לכאורה להורג ע"י כוח צבא רוסי וזאת למרות שנכנעו. גורמים אוקראינים אמרו שזה לא מקרה בודד של הוצאה להורג של אוקראינים ע"י כוח רוסים.

חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

חדשות כל העולם

האזרחים המשוחררים שנחטפו ע"י החמאס מתחילים לדבר בפומבי לראשונה הערב בכיכר החטופים בתל אביב. הערב לראשונה ילנה טרופנוב (50) שנחטפה ושוחררה נאמה באירוע התמיכה וקראה לשחרר את החטופים עכשיו. בנה של ילנה טרופנוב שבוי עדיין על ידי החמאס.

האולטימטום של צה"ל לבכירי חמאס – ״זו הודעה אחרונה. כולכם מטרות"

ללא צנזורה: איך לעקוף חסימה על ערוצי טלגרם של חמאס

אל״מ אסף חממי נרצח ב-7 באוקטובר וגופתו נחטפה לעזה

ניוז 360 news
עכשיו 9:31, יום חמישי (7.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה