ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ, חרדים ויהדות

רוח קרב: נגררת השמחה של חמ"ל כפר חב"ד הקפיצה מאות לוחמי גבעתי

מצויידת במכונות כביסה, ייבוש ועמדות הטענה, הגיעה נגררת השמחה של חמ"ל כפר חב"ד – עזר לחייל לבסיס שדה תימן של חטיבת גבעתי לשמח את החיילים הנכנסים ויוצאים מעזה עם בשרים על האש ומוזיקה יהודית.


מחנה שדה תימן שבנגב הוא בסיס ענק המשמש את חטיבת גבעתי. בימים אלה, משתתפים חיילי החטיבה בקרבות העזים שמנהל צה"ל בתוך העיר עזה. הערב, זכו החיילים במחנה לביקור משמח במיוחד של מתנדבים מחמ"ל כפר חב"ד – עזר לחייל בשיתוף פעולה עם בית חב"ד עיר ימים בנתניה – לדוברי צרפתית של הרב ראובן בלעיש.

לצד חלוקת ספרי תהילים ותשמישי קדושה, ערב המורל, כלל ארוחת בשרים מפנקת עם דברי חיזוק, ריקודים, ומוזיקה יהודית, יחד עם חסידי חב"ד תושבי הכפר ופעילי בית חב"ד לדוברי צרפתית בנתניה. במסגרת הפעילות של חמ"ל כפר חב"ד, הגיעה לבסיס גם נגררת הכביסה שמאפשרת לחיילים שיוצאים ונכנסים ללחימה בעזה, לכבס את בגדיהם, את המדים ואת שקי השינה שלהם. נגררת הכביסה מצויידת גם בעשרות שקעי הטענה לטלפונים הניידים כדי שהחיילים יוכלו להטעין את מכשירי הסלולרי ולדבר עם המשפחות המודאגות.

בשבועות האחרונים ביקרו פעילי חמ"ל כפר חב"ד – עזר לחייל עם הרב גרשום אוחנה ור' יוסי רבינוביץ – בעשרות בסיסים ונקודות כינוס בסמוך לעזה ובגבול הצפון.

יו"ר עזר לחייל ר' אליהו גוטמן: "חמ"ל כפר חב"ד ממשיך את המסורת הותיקה של תושבי הכפר לצאת ולשמח חיילים בבסיסים ולעלות את המורל בזמני מלחמה כפי שהרבי ביקש"

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 תגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
חדשות כל העולם

בני משפחתו של רביד כץ ז"ל, איש חינוך מקיבוץ ניר עוז, קיבלה הודעה על רציחתו ומותו בטבח שבת השחורה. מאז ה-7 באוקטובר הוגדר כץ ז"ל כנעדר. משפחתו ספדה 'היה איש חינוך, איש ארץ ישראל היפה, אבא מדהים'.

מערכת n360

מוקדי החירום של משטרת ישראל, מגן דוד אדום והכבאות אינם זמין בעקבות מה שמסתמן כמתקפת סייבר. מוקד מד"א זמין בהודעת sms במספר הבא 052-7000-101.

מערכת n360

למרות המתח הרב סביב שחרור החטופים, הפעימה השלישית בשחרורם תחל בקרוב ותתקדם טוב יותר מהמתוכנן. עפ"י גורמים מדיניים. הציבור בישראל צפוי בשעות הקרובות לקבל בברכה 14 חטופים – נשים וילדים.

איתמר כהן

בהמשך להתרעה על חדירת כלי טיס עוין במרחב העיר אילת, מדובר בזיהוי שווא ואין חשש לאירוע ביטחוני.

איתמר כהן

לשכת ההסברה של חמאס: מספר ההרוגים הערבים ברצועת עזה עלה ל-14,854. מספר הפצועים עבר את ה-36 אלף. ישנם יותר מ-7000 נעדרים מתחת להריסות המבנים.

מערכת n360

דיווח מורט עצבים: אחרי ציפיות של מדינה שלמה, בערוצים המרכזיים מדווחים כי לא כל שמות הילדים הופיעו ברשימת המשוחררים בעיסקה שאמורה לצאת לפועל מחר. שם של ילדה שאינה ברשימה אוזכר בטלוויזיה עד לבקשת ראש הממשלה לאיפוק בפרסומים.

בכיר בממשלה מבהיר "לא תהיה הפסקת אש לפני שישי"

ראש המל"ל הודיע: שחרור החטופים נדחה לא לפני שישי

13 יתרונות מדהימים של שמן זית ואזהרה אחת חשובה שאולי לא ידעתם

ניוז 360 news
עכשיו 16:16, יום שלישי (28.11)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה