ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

יוסי דגן: "נסבסד אקדחים לנשות השומרון"

במהלך נוסף לחיזוק הביטחון, הודיע הבוקר יוסי דגן ראש מועצת שומרון כי המועצה, באמצעות תרומה של ידידי השומרון ממנהטן ומיאמי, תסבסד ב-1000 ש"ח ל200 נשים רכישת אקדח חדש. יוסי דגן: "מחזקים את הבטחון בישובים – נוטלים יחד חלק במאמץ הלאומי לניצחון במלחמה"

יוסי דגן ראש מועצת שומרון יוצא במהלך חדש שיגביר את ההגנה על הישובים ואת הבטחון האישי.

במטרה לעודד קבלת רשיונות נשק ורכישת אקדחים על ידי נשים להגנה על משפחתויהן ועל הישובים, הודיע היום ראש מועצת שומרון לתושבי השומרון כי המועצה פתחה במהלך לסיבסוד נשקים לנשים.

ראש מועצת שומרון הודיע היום כי במטרה לעודד רכישת נשקים אישיים בדגש על תושבות שיוכלו להגן על עצמן ועל הישובים בעת הצורך, תעניק המועצה באמצעות תרומה של ידידי השומרון בעולם סבסוד של 1,000 ש"ח לרכישת אקדח ל- 200 הנשים שיעברו את שלב אישור הבקשה מול האגף לרישוי כלי ירי במשרד לבטחון לאומי.
מהלך זה של מועצת השומרון מתווסף לרכישת 300 רובי סער "ארד" (M16 מדגם M4 משודרג) ו"אימתאן", עבור כיתות הכוננות בשומרון, מאות התקני "רוני" לאקדחים, עשרות רחפנים לישובים, אמצעי לחימה וכעת כאמור מבצע של סיבסוד אקדחים לנשים.

הרכש הביטחוני לחיזוק ישובי השומרון יוצא לדרך באמצעות תרומות בסך מיליוני ש"ח רבים, שיוסי דגן ראש מועצת שומרון גייס מידידי השומרון במנהטן, מיאמי, טורונטו מונקו, לונדון ופריז.

בשנים האחרונות ריכזה המועצה האזורית שומרון מאמץ ביצירת קשרים בחו"ל, להסברה בפרלמנטים ולחיבורים עם קהילות יהודיות.
מאז פרוץ המלחמה, קיים דגן "בליץ" הסברה וגיוס תרומות מול הקהילות היהודיות עימן יצרה המועצה קשר בשנים האחרונות, ואכן היהודים ידידי השומרון מרחבי העולם פותחים את ליבם ותורמים מיליונים רבים לטובת חימוש כיתות הכוננות וחיזוק מרכיבי הביטחון בישובי השומרון.

ראש מועצת שומרון יוסי דגן כתב הבוקר עידכון לתושבים, בו הסביר את המהלך לסבסוד נשקים לתושבות השומרון: "אנו נכנסים ל"שגרת חירום", ועוסקים יחד יום ולילה בבניין הכח בנשק ואמצעי לחימה בישובים ובחיזוק הרוח והחוסן.
רכישת אקדח אישי היא צעד חשוב לתוספת נשק בישובים ולחיזוק הביטחון האישי ב"שגרת החירום". אנו קוראים לתושבים, ובדגש על התושבות, לעשות את הצעד הזה ומבקשים לסייע ולהיות שותפים".

(קרדיט: רועי חדי).
לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 תגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
איתמר כהן

הסעודים מדווחים: ישראל תקפה אמש מחסני טילים מדויקים וכטב״מים בצנעא, בירת תימן ומעוז החות׳ים. לפי הדיווחים יש נזק עצום למחסן ולאזור!

מערכת n360

הזרוע הצבאית של ארגון הטרור הפרה את הפסקת האש לראשונה מאז ההפוגה ושעות לפני קיומה של הפעימה החמישית בשחרור החטופים הישראלים. מדובר צה"ל הודיעו שהפסקת האש הופרה ביותר מתקרית אחת, שלוש מטענים שהופעלו בסמיכות לכוחות צה"ל בצפון הרצועה וירי לעבר הכוח. פצועים קל לכוחותנו.

חדשות כל העולם

בני משפחתו של רביד כץ ז"ל, איש חינוך מקיבוץ ניר עוז, קיבלה הודעה על רציחתו ומותו בטבח שבת השחורה. מאז ה-7 באוקטובר הוגדר כץ ז"ל כנעדר. משפחתו ספדה 'היה איש חינוך, איש ארץ ישראל היפה, אבא מדהים'.

מערכת n360

מוקדי החירום של משטרת ישראל, מגן דוד אדום והכבאות אינם זמין בעקבות מה שמסתמן כמתקפת סייבר. מוקד מד"א זמין בהודעת sms במספר הבא 052-7000-101.

מערכת n360

למרות המתח הרב סביב שחרור החטופים, הפעימה השלישית בשחרורם תחל בקרוב ותתקדם טוב יותר מהמתוכנן. עפ"י גורמים מדיניים. הציבור בישראל צפוי בשעות הקרובות לקבל בברכה 14 חטופים – נשים וילדים.

איתמר כהן

בהמשך להתרעה על חדירת כלי טיס עוין במרחב העיר אילת, מדובר בזיהוי שווא ואין חשש לאירוע ביטחוני.

מרגש: החיילת אורי מגידיש בסרטון ראשון מאז החילוץ

אחרי ההודעה הדרמטית של חמאס: צה"ל מפרסם – אלו חמשת הבכירים שחוסלו

דבקות במטרה מהי | יוסי סולומון

ניוז 360 news
עכשיו 22:31, יום שישי (1.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה