ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ, חדשות בעולם, חם ברשת

הנשיא חושף: ספרו של היטלר נמצא בחדר ילדים ששימש כבסיס טרור בעזה

נשיא המדינה חושף בראיון ל-BBC: ספרו של היטלר ״מיין קאמפף״ נמצא בחדר ילדים ששימש כבסיס טרור ברצועת עזה.

נשיא המדינה יצחק הרצוג חשף היום, יום ראשון, כ״ח בחשון, 12 בנובמבר בראיון לרשת BBC, כי כוחות צה״ל איתרו בחדר ילדים בבית אזרחי ששימש כבסיס טרור של ארגון הטרור חמאס ברצועת עזה, עותק של ספרו הנודע של היטלר, ״מיין קאמפף״.

במהלך פעילות כוחות צה״ל בצפון רצועת עזה בימים האחרונים, איתרו הכוחות בסיס טרור של מחבלי חמאס בתוך בית של אזרחים. הבסיס שכלל מעבדות אמל״ח וחומרי נפץ, נמצא בתוך חדר ילדים בבית מגורים אזרחי – הוכחה נוספת לפעילותו של ארגון הטרור חמאס מתוך לב האוכלוסייה האזרחית בעזה.

בין החפצים שאותרו בבסיס הטרור של חמאס, נחשף גם עותק של ספרו של היטלר ״מיין קאמפף״ המציג את משנתו של הצורר הנאצי, מתורגם לערבית. הספר נמצא בין חפציו האישיים של אחד המחבלים ומתוך עיון בספר, ניתן להבחין בסימונים והדגשות לצד הערות בכתב, המלמדות על העמקה בחייו ותפיסתו האנטישמית והמפלצתית של היטלר מצד המחבלים.

לאחר הטבח והזוועות שביצעו מחבלי החמאס ב-7 באוקטובר – היום בו נרצחו הכי הרבה יהודים מאז השואה, נחשף ממצא נוסף המעיד על מקורות ההשראה של ארגון הטרור חמאס, ומוכיח פעם נוספת כי כל פעולותיו מטרתן אחת – השמדת יהודים. כפי שפעלו הנאצים.

בראיון נשיא המדינה התייחס למציאת ספרו של היטלר בידי מחבלי חמאס: ״זהו ספרו של אדולף היטלר, ״מיין קאמפף״ שתורגם לערבית. זהו הספר שהוביל לשואה והספר שהוביל למלחמת העולם השנייה. הספר הזה נמצא לפני מספר ימים בצפון עזה. בחדר ילדים, שהפך לבסיס המשמש לפעילות טרור של ארגון הטרור חמאס. המחבל כתב הערות, סימן את הסעיפים, ולמד שוב ושוב, את האידיאולוגיה של אדולף היטלר לשנאת היהודים, להרג היהודים, לשרפת ושחיטת יהודים באשר הם. זו המלחמה האמיתית שאנו מתמודדים איתה.״

בראיון התייחס גם לטענות השקריות של חמאס: ״החמאס משקר ומוסר מידע מוטעה – יש חשמל בבית החולים שיפא, הכל פועל, אנחנו מדברים עם מנהלי בית החולים. לא נכנסנו לבית החולים שיפא, שם לצערי יש בסיס טרור ענק ועצום הפועל מתחתיו. המפקדה וכל מטה הפעילות של חמאס-דאעש נמצא ממש מתחת לשיפא. מה בדיוק אנחנו אמורים לעשות? להשאיר את זה כמו שזה ואז בעוד כמה שנים נעבור שוב את אותו הדבר? ואתם תגידו לנו שזה לא פרופורציונלי, ויהרגו לנו שוב אזרחים. אז אנחנו קוראים לכל האזרחים הבלתי מעורבים – לעבור לבית חולים אחר בקרבת מקום, אנחנו מתאמים את זה בעדינות רבה עם כל הכוחות סביב המקום. חמאס הוא זה שעוצר בעדם.״

קרדיט לתמונות: דוברות בית הנשיא.
לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 תגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
איתמר כהן

הסעודים מדווחים: ישראל תקפה אמש מחסני טילים מדויקים וכטב״מים בצנעא, בירת תימן ומעוז החות׳ים. לפי הדיווחים יש נזק עצום למחסן ולאזור!

מערכת n360

הזרוע הצבאית של ארגון הטרור הפרה את הפסקת האש לראשונה מאז ההפוגה ושעות לפני קיומה של הפעימה החמישית בשחרור החטופים הישראלים. מדובר צה"ל הודיעו שהפסקת האש הופרה ביותר מתקרית אחת, שלוש מטענים שהופעלו בסמיכות לכוחות צה"ל בצפון הרצועה וירי לעבר הכוח. פצועים קל לכוחותנו.

חדשות כל העולם

בני משפחתו של רביד כץ ז"ל, איש חינוך מקיבוץ ניר עוז, קיבלה הודעה על רציחתו ומותו בטבח שבת השחורה. מאז ה-7 באוקטובר הוגדר כץ ז"ל כנעדר. משפחתו ספדה 'היה איש חינוך, איש ארץ ישראל היפה, אבא מדהים'.

מערכת n360

מוקדי החירום של משטרת ישראל, מגן דוד אדום והכבאות אינם זמין בעקבות מה שמסתמן כמתקפת סייבר. מוקד מד"א זמין בהודעת sms במספר הבא 052-7000-101.

מערכת n360

למרות המתח הרב סביב שחרור החטופים, הפעימה השלישית בשחרורם תחל בקרוב ותתקדם טוב יותר מהמתוכנן. עפ"י גורמים מדיניים. הציבור בישראל צפוי בשעות הקרובות לקבל בברכה 14 חטופים – נשים וילדים.

איתמר כהן

בהמשך להתרעה על חדירת כלי טיס עוין במרחב העיר אילת, מדובר בזיהוי שווא ואין חשש לאירוע ביטחוני.

מרגש: החיילת אורי מגידיש בסרטון ראשון מאז החילוץ

אחרי ההודעה הדרמטית של חמאס: צה"ל מפרסם – אלו חמשת הבכירים שחוסלו

דבקות במטרה מהי | יוסי סולומון

ניוז 360 news
עכשיו 21:14, יום שישי (1.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה