ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

פורסמו שמות ותמונות של 5 לוחמים שנפלו בעזה

הותר לפרסום שמות של 5 לוחמי צה״ל שנפלו בהיתקלויות עם מחבלי חמאס בעזה. קצין וארבעה לוחמים במילואים בגדוד 697, חטיבה 551 נפצעו אמש באורח קשה בקרב בצפון רצועת עזה. בנוסף נפצע אמש באורח קשה קצין בגדוד 12 בחטיבת גולני בקרב במרכז רצועת עזה.

מנהל תיכון אורט פלך בנים יוסי הרשקוביץ הי"ד נפל בקרב בעזה

רס״ר מיל׳ מתן מאיר בן 38, מאודם, לוחם בגדוד 697, חטיבה 551 עוצבת חצי האש, נפל בקרב בצפון רצועת עזה. הועלה מדרגת רס"ל (במיל') לדרגת רס"ר (במיל') לאחר מותו.

רס״ן מיל׳ משה ידידיה לייטר בן 39, מעין צורים, מ״פ בגדוד 697, חטיבה 551 עוצבת חיצי האש, שירת כמפקד פלגה ביחידת שלדג, נפל בקרב בצפון רצועת עזה.

רס״ם מיל׳ יוסף חיים יוסי הרשקוביץ בן 44, מגבעות, לוחם בגדוד 697, חטיבה 551 עוצבת חצי האש, נפל בקרב בצפון רצועת עזה.

רס״ר מיל׳ סרגיי שמרקין בן 32, מקרית שמונה, לוחם בגדוד 697, חטיבה 551 עוצבת חצי האש, נפל בקרב בצפון רצועת עזה. הועלה מדרגת רס"ל (במיל') לדרגת רס"ר (במיל') לאחר מותו.

רס״ר מיל’ נתנאל נתי הרוש בן 34, מירושלים, לוחם ביחידת הסיוע המנהלתי 5084, חטיבת גבעתי, נפל במהלך פעילות מבצעית בצפון רצועת עזה.

יהי זכרם ברוך 💔

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
דסק חרבות ברזל

בדקות האחרונות מופץ דיווח על נפילתו בתמרון הצבאי בעזה. מדובר בבנו של שר. דיווח נוסף מעודכן מיד. עד כה נפלו בקרבות בתוך עזה יותר מ-86 חיילים.

דסק חרבות ברזל

צה"ל מגביר את הלחץ על הנהגת חמאס ומפרסם סדרת קלפים עם רשימת החיסול של בכירי המרצחים. פעולה דומה עשו כוחות צבא ארצות הברית במצוד אחרי סדאם חוסיין ואחרי אוסמה בן-לאדן באפגניסטן. האם הלחץ הפסיכילוגי על החמאס יעבוד?

חדשות כל העולם

התחממות בגיזרה בין סין לארה"ב, עם טענות היום של הסינים על הימצאות ספינת קרב אמריקאית בגבולות המים הטריטוריאליים שלה בדרום סין. הצי הימי האמריקאי אמר בתגובה כי ה-USS גבריאל גיפורדס מבצעת תמרונים שגרתיים.

חדשות כל העולם

לא הספיקה הקורונה? וירוס סיני שפוגע במערכת הנשימה של ילדים התחיל להתפשט בעולם. על פי הדיווחים הוירוס המסתורי התגלה במספר מקרים אצל ילדים בדנמרק, הולנד וארצות הברית.

חדשות כל העולם

קייב – חקירה שמתקיימת באוקראינה, סביב אירוע שבו שני חיילים אוקראינים הוצאו לכאורה להורג ע"י כוח צבא רוסי וזאת למרות שנכנעו. גורמים אוקראינים אמרו שזה לא מקרה בודד של הוצאה להורג של אוקראינים ע"י כוח רוסים.

חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

תיעוד מעייני התותחן: ירי של מעל ל-100 אלף פגזים מתחילת התמרון הקרקעי

טרגדיה ברמת גן: פרסומים על אירוע חריג הובילו לבהלה – וזו הידיעה המצערת

תסמונת הריאה הלבנה – וירוס סיני מתפשט בעולם, מה אנחנו יודעים והאם צריכים לדאוג?

ניוז 360 news
עכשיו 7:28, יום ראשון (10.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה