ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

קוראים לנפגעים להתלונן: קשיש בן 75 נעצר בחשד שביצע מעשים מגונים בצעירה הלוקה בשכלה

שוטרי תחנת בית שמש עצרו לחקירה חשוד בן 75 תושב העיר, בחשד שביצע מעשים מגונים בצעירה הלוקה בשכלה ברחוב. מעצרו הוארך, החקירה נמשכת והמשטרה קוראת לכל מי שנפגע ממעשיו של החשוד להתלונן על כך בהקדם.

בתאריך 2.11 אחה"צ התקבל דיווח למשטרה על חשוד מבוגר, שביצע מעשים מגונים בעיר בית שמש כלפי קורבן עם מוגבלות שכלית. אזרחים עוברי אורח שהבחינו במעשיו, עיכבו את החשוד עד להגעתם של שוטרי תחנת בית שמש ממחוז ירושלים למקום.

השוטרים העבירו את החשוד לתחנת המשטרה, שם נחקר בגין החשדות כלפיו. למחרת הובא בפני בימ"ש שנעתר לבקשת המשטרה והאריך את מעצרו במספר ימים ונענה לבקשת סנגורו לאסור את פרסום שמו במשך ימים ספורים וערעור שהוגש בעניין מטעם הסנגור לבימ"ש מחוזי נדחה.

לצד החקירה הפלילית המתנהלת לגבי מקרה זה, שממנה עולה החשד למעורבותו של החשוד במקרים נוספים, המשטרה קוראת לכל מי שנפגע מעבירות מין שביצע פרוסמן אלכסנדר, לפנות למשטרה בהקדם, במטרה לאתר אם יש קורבנות נוספים. המשטרה תמשיך לחקור את המקרה ביסודיות, במטרה למצות את הדין עם אותו חשוד שביצע עפ״י החשד את המעשים כלפי קורבן חסרת ישע.

תמונת החשוד במעשים מגונים כלפי חסרת ישע. קרדיט צילום: דוברות המשטרה.
לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
דסק חרבות ברזל

בדקות האחרונות מופץ דיווח על נפילתו בתמרון הצבאי בעזה. מדובר בבנו של שר. דיווח נוסף מעודכן מיד. עד כה נפלו בקרבות בתוך עזה יותר מ-86 חיילים.

דסק חרבות ברזל

צה"ל מגביר את הלחץ על הנהגת חמאס ומפרסם סדרת קלפים עם רשימת החיסול של בכירי המרצחים. פעולה דומה עשו כוחות צבא ארצות הברית במצוד אחרי סדאם חוסיין ואחרי אוסמה בן-לאדן באפגניסטן. האם הלחץ הפסיכילוגי על החמאס יעבוד?

חדשות כל העולם

התחממות בגיזרה בין סין לארה"ב, עם טענות היום של הסינים על הימצאות ספינת קרב אמריקאית בגבולות המים הטריטוריאליים שלה בדרום סין. הצי הימי האמריקאי אמר בתגובה כי ה-USS גבריאל גיפורדס מבצעת תמרונים שגרתיים.

חדשות כל העולם

לא הספיקה הקורונה? וירוס סיני שפוגע במערכת הנשימה של ילדים התחיל להתפשט בעולם. על פי הדיווחים הוירוס המסתורי התגלה במספר מקרים אצל ילדים בדנמרק, הולנד וארצות הברית.

חדשות כל העולם

קייב – חקירה שמתקיימת באוקראינה, סביב אירוע שבו שני חיילים אוקראינים הוצאו לכאורה להורג ע"י כוח צבא רוסי וזאת למרות שנכנעו. גורמים אוקראינים אמרו שזה לא מקרה בודד של הוצאה להורג של אוקראינים ע"י כוח רוסים.

חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

תיעוד מעייני התותחן: ירי של מעל ל-100 אלף פגזים מתחילת התמרון הקרקעי

טרגדיה ברמת גן: פרסומים על אירוע חריג הובילו לבהלה – וזו הידיעה המצערת

תסמונת הריאה הלבנה – וירוס סיני מתפשט בעולם, מה אנחנו יודעים והאם צריכים לדאוג?

ניוז 360 news
עכשיו 6:55, יום ראשון (10.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה