ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

כטב״מים, רחפני תקיפה ומאות נשקים – לוחמי חטיבה 7 במבצע פשיטות נרחב בשטח הרצועה

כטב״מים, רחפני תקיפה ומאות כלי נשק – לוחמי צוות הקרב של חטיבה 7 במבצע פשיטות נרחב בשטח הרצועה.

ביממה האחרונה ביצעו לוחמי צוות קרב של חטיבת השריון 7 מבצע פשיטות על מוצב צבאי ומחנה אימונים של ארגון הטרור חמאס, אשר ממקום בלב אוכלוסייה אזרחית.

הלוחמים השתלטו על המבנים והחרימו את תכולתם וביניהם: עשרות נשקים, טילים, כטב"מים, מפות, אמצעי קשר, מרגמות, רחפני תקיפה ואמצעים טכנולוגיים. במסגרת הפשיטה, חיסלו לוחמי חטיבה 7 כ-30 מחבלים.

בנוסף, הלוחמים פשטו על משרדו של מוחמד סינוואר, אחיו של מנהיג חמאס יחיא סינוואר, והחרימו אמצעי טרור וחוברות לחימה של הארגון שאותרו במקום.

בפעילות נוספת של צוות הקרב של חטיבה 7 בשיתוף עם לוחמי יחידת יהל"ם פשטו הלוחמים על מוצב צבאי של גדוד ׳צברא׳. במהלך הסריקות איתרו מערכות הפעלה וכיול של רקטות נגד מטוסים. המערכות אותרו בסמוך למשגר רקטות שייעודו לפגוע בישראל.

מלבד מערכת הפעלת הרקטות, אותרו מספר כטמ״מים, אמצעי לחימה, משגר רקטות טעון, אמצעים טכנולוגיים, רכיבים אלקטרונים ומסמכים מודיעיניים רבים ששימשו את ארגון הטרור חמאס.

תיעוד מפעילות הפשיטה של חטיבה 7 בשטח הרצועה:

תיעוד מאיתור חטיבה 7 ויחידת יהל"ם מערכות הפעלה וכיול של רקטות נגד מטוסים:

תמונות של אמצעי הלחימה שנתפסו במהלך הפשיטות:

מערכות הפעלה וכיול של רקטות נגד מטוסים של ארגון הטרור חמאס שאותרו ע"י צוות הקרב של חטיבה 7 ולוחמי יהל"ם:

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

1 תגובה
Inline Feedbacks
View all comments
איציק
איציק
לפני 29 ימים

מנוולים הרוצחים האלה….כל זה מתחת לאף שלנו…….

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
דסק חרבות ברזל

בדקות האחרונות מופץ דיווח על נפילתו בתמרון הצבאי בעזה. מדובר בבנו של שר. דיווח נוסף מעודכן מיד. עד כה נפלו בקרבות בתוך עזה יותר מ-86 חיילים.

דסק חרבות ברזל

צה"ל מגביר את הלחץ על הנהגת חמאס ומפרסם סדרת קלפים עם רשימת החיסול של בכירי המרצחים. פעולה דומה עשו כוחות צבא ארצות הברית במצוד אחרי סדאם חוסיין ואחרי אוסמה בן-לאדן באפגניסטן. האם הלחץ הפסיכילוגי על החמאס יעבוד?

חדשות כל העולם

התחממות בגיזרה בין סין לארה"ב, עם טענות היום של הסינים על הימצאות ספינת קרב אמריקאית בגבולות המים הטריטוריאליים שלה בדרום סין. הצי הימי האמריקאי אמר בתגובה כי ה-USS גבריאל גיפורדס מבצעת תמרונים שגרתיים.

חדשות כל העולם

לא הספיקה הקורונה? וירוס סיני שפוגע במערכת הנשימה של ילדים התחיל להתפשט בעולם. על פי הדיווחים הוירוס המסתורי התגלה במספר מקרים אצל ילדים בדנמרק, הולנד וארצות הברית.

חדשות כל העולם

קייב – חקירה שמתקיימת באוקראינה, סביב אירוע שבו שני חיילים אוקראינים הוצאו לכאורה להורג ע"י כוח צבא רוסי וזאת למרות שנכנעו. גורמים אוקראינים אמרו שזה לא מקרה בודד של הוצאה להורג של אוקראינים ע"י כוח רוסים.

חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

תיעוד מעייני התותחן: ירי של מעל ל-100 אלף פגזים מתחילת התמרון הקרקעי

טרגדיה ברמת גן: פרסומים על אירוע חריג הובילו לבהלה – וזו הידיעה המצערת

תסמונת הריאה הלבנה – וירוס סיני מתפשט בעולם, מה אנחנו יודעים והאם צריכים לדאוג?

ניוז 360 news
עכשיו 7:07, יום ראשון (10.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה