ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

כ-200 ילדים מעוטף ישראל בצפון ובדרום השתלבו במערכת החינוך בחדרה

כ-200 ילדים מעוטף ישראל בצפון ובדרום השתלבו במערכת החינוך בחדרה, מדובר בילדים בני משפחות של אנשי מערכת הביטחון והמפונים מבתיהם מהצפון ומהדרום.

מאז פתיחת המלחמה וקליטת הילדים מגוייסת מערכת החינוך בעיר על כלל מערכותיה – גני ילדים, בתי ספר וממלכתי דתי על מנת לתת מענה מיטבי, חינוכי ומנהלתי, לילדי ישראל.

הטיפול השוטף בעיר הינו מול מחלקת הרישום אשר מקבלת את פרטי הילדים ומשבצת אותם בהתאם לצורך הלימודי.

חשוב מאוד לציין שילדי חדרה מקבלים את הילדים בזרועות פתוחות, מסייעים להם, משלבים אותם ומשמשים להם כחברה יומיומית גם בשעות אחרי הצהריים.

השבוע, הגיע ממונה על תיק החינוך, עו"ד טל אליהו לפגישות עם תלמידים במוסדות החינוך על מנת לבדוק את הצרכים, לוודא את התאמת המערכת לילדים ולפתור חלק מהאתגרים בהם עומדת מערכת החינוך העירונית והתלמידים.

עו"ד טל אליהו, ממונה על תיק החינוך, בעיריית חדרה: ״מערכת החינוך בעירנו מגוונת וערוכה לתת פתרונות לכלל התלמידים. זו גאווה גדולה לשמש אכסניה חינוכית לכלל ילדי ישראל ולאפשר לילדים גם אם באופן ארעי תקופת לימודים מסודרת ללא הפסד של חומרי חינוך. התרגשתי לראות את החברויות שנרקמו בין ילדי חדרה, אשר קיבלו ללא תנאים ובאופן מידי את ילדי העוטף ומסייעים להם להשתלב בתקופה המורכבת הזו. המדינה נמצאת ברגעיה הקשים וכל אחת ואחד מחויבים לעמוד בכל אתגר אשר יאפשר במיוחד לילדינו שגרת חיים. אני מודה לצוותי החינוך בכל מוסדות החינוך בעיר וכן לאגף החינוך על המאמץ העילאי בהתאמות ומיצוי האתגרים החינוכיים. מערכת החינוך בחדרה תעשה כל מאמץ על מנת לשמור על שגרת חירום לילדי ישראל, מדינת ישראל חזקה ועורף איתן נותן ביטחון גדול לחיילינו בחזית״.

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
מערכת דיגיטל 360

מטבע הקריפטו ביטקויון מוחק 5% מהשווי שלו אחרי זינוק של 16 אלף בשווי המטבע מאז אוקטובר. לאחרונה נפטר המשקיע האגדי צ'רלי מאנגר שהיה מתנגד גדול של הביטקוין.

חדשות כל העולם

ראש הממשלה נתניהו אמר את הדברים היום כשברקע הקרבות הקשים בעזה ומעל 130 חטופים בשבי החמאס. "הרשות הפלסטינית רוצה להשמיד אותנו רק בשונה מחאמס – בשלבים".

חדשות כל העולם

נשיא ארצות הברית, ג'ו ביידן, הזמין את נשיא אוקראינה, ולדימיר זלנסקי, לבית הלבן לפגישה ב-12 בדצמבר​​. זלנסקי צפוי לנהל שיחות בוושינגטון עם ביידן ביום שלישי, כאשר המפלגה הדמוקרטית, אותה מוביל ביידן, מתקשה להשיג התקדמות במו"מ עם הקונגרס לגבי סיוע נוסף לאוקראינה, אשר נמצאת במלחמה​​. זלנסקי יגיע לוושינגטון כדי לפנות לביידן ולבקש תמיכה נוספת למאבקו נגד […]

חדשות כל העולם

לפי כתבה של ה"וושינגטון פוסט", צה"ל השתמש בפצצות עשן מתפוצץ (פצצות זרחן לבן) מתוצרת ארה"ב במתקפה על דרום לבנון ב-16 באוקטובר​​​​. זרחן לבן הוא חומר כימי שמתפזר בפגזים, בפצצות וברקטות, והוא מתלקח כאשר נחשף לחמצן, יוצר תגובה כימית שמייצרת חום עז של כ-815 מעלות​​. אמנסטי אינטרנשיונל דיווחה גם כי אזרחים בדרום לבנון נפגעו בתחילת החודש […]

איתמר כהן

בהמשך להודעה על הניסוי הצבאי במרחב הקריות, הניסוי נדחה לשעות אחר הצהריים. הדי פיצוצים ישמעו במרחב כתוצאה מהניסוי.

איתמר כהן

משרד הבריאות העזתי מעדכן כי בשעות האחרונות הגיעו לבתי החולים ברצועה 208 הרוגים. מספר ההרוגים הכולל עלה ל-18,205. מספר הפצועים עומד על 49,645.

עזרת הציבור בחקירת מותו של יובל קסטלמן ז"ל

מדריך: איך לעקוף את רשימת ההמתנה של ChatGPT Plus

חמישה לוחמים נפלו בעזה, בהם אחיינו של איזנקוט

ניוז 360 news
עכשיו 18:31, יום שני (11.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה