ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

צלקות בעקבות המלחמה: ארגון המנתחים הפלסטים אסתטיים בישראל מציע טיפול ללא תשלום

צלקות בעקבות המלחמה: ארגון המנתחים הפלסטים אסתטיים בישראל מציע ללא תשלום טיפול וייעוץ בנושא צלקות לנפגעי חרבות ברזל עם רופאים מומחים מובילים בכירורגיה פלסטית ומוקד טלפוני מאויש 24/7.

מסתבר כי רבים מנפגעי המלחמה שנותרו עם צלקות אינם מטופלים בפן האסתטי בשל עומס גדול בבתי החולים. במיוחד עבורם יזמו בארגון המנתחים הפלסטים אסתטיים בישראל את האפשרות לקבל ייעוץ או טיפול ללא תשלום בנושא צלקות שיתבצע על ידי רופאים מומחים מובילים לכירורגיה פלסטית, בעלי ניסיון בצלקות ובשחזורים.

ד"ר מאיר כהן, יו"ר ארגון המנתחים הפלסטים אסתטיים בישראל מסביר כי: "מצד אחד טיפולים אסתטיים בצלקות של הנפגעים אינם מתקדמים בשל העומס ומצד שני רוב הטיפולים הלא דחופים אצלנו נדחים משבוע לשבוע בשל הפניית משאבי המערכת הרפואה לטיפול בנפגעים בגוף ובנפש. חלקנו כבר עוסקים במגוון התנדבויות בתחום האזרחי ועתה אנו נערכים להמשך פעילות כולל סיוע בתחום האסתטי של טיפול בצלקות. מדובר בנפגעים אשר הפציעות שלהם כבר טופלו היטב אך נותרו עם צלקות אשר משפיעות על דימוי הגוף וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. אני מזמין את נפגעי חרבות ברזל לפנות אלינו ולהיעזר בנו לייעוץ או טיפול בנושא צלקות, לצורך הגשת מסמכים לרשויות או למתן יעוץ על אודות זכויותיהם לפיצויים בגין צלקות בעקבות המלחמה".

ד"ר רון עזריה, מזכ"ל ארגון המנתחים הפלסטיים אסתטיים מוסיף כי: "כמי שמתנדב לצד רופאים אחרים בזיהוי החללים במלחמה הזו ראיתי את הזוועות מקרוב ואני יודע שאנחנו נצליח לשקם את מה שנהרס. לצד זה חשוב לנו לרתום את הידע שלנו לטובת נפגעי המלחמה ולסייע להם לחזור לתפקוד פיזי וחברתי על אף הפציעות. מהצלקות הנפשיות ייקח עוד שנים להחלים אך הודות להתקדמות המדעית בתחום ולניסיון שלנו, בצלקות הגוף ניתן ורצוי לטפל עוד היום ונעשה זאת באהבה".

בארגון המנתחים הפלסטים אסתטיים בישראל פונים לכל מי שזקוק לייעוץ או טיפול בנושא צלקות, לצורך הגשת מסמכים לרשויות או למתן יעוץ על אודות זכויותיהם לפיצויים בגין צלקות בעקבות המלחמה, לפנות לארגון ולהיעזר ברופאים המומחים ללא תשלום. לצורך כך ניתן לפנות 24/7 למוקד המאויש של ארגון המנתחים הפלסטים אסתטיים בישראל לטלפון 03-6134737 ולתאם הגעה.

ארגון המנתחים הפלסטים אסתטיים בישראל הוא הגדול ביותר בארץ בתחומו ומאגד משנת 2009 את העוסקים בתחום הכירורגיה הפלסטית, הרפואה האסתטית וטיפולי הקוסמטיקה. מטרת הארגון לקדם שיתופי פעולה בין העוסקים בתחום ולקדם את איכות ובטיחות הטיפול בישראל. ארגון המנתחים הפלסטים אסתטיים ובתוכו חטיבת הקוסמטיקה וחטיבות נוספות הוא חבר באיגוד האירופאי לכירורגיה פלסטית אסתטית. מדובר בארגון הגדול ביותר בכירורגיה פלסטית המאגד 45 מדינות באירופה ובאיים הבריטיים.

להצטרפות לחברות בארגון המנתחים הפלסטים אסתטיים בישראל לחצו כאן.

תמונות אילוסטרציה, צילום: דוברות ארגון המנתחים הפלסטים אסתטיים בישראל.
לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

חדשות כל העולם

האזרחים המשוחררים שנחטפו ע"י החמאס מתחילים לדבר בפומבי לראשונה הערב בכיכר החטופים בתל אביב. הערב לראשונה ילנה טרופנוב (50) שנחטפה ושוחררה נאמה באירוע התמיכה וקראה לשחרר את החטופים עכשיו. בנה של ילנה טרופנוב שבוי עדיין על ידי החמאס.

איתמר כהן

קיבוץ ניר עוז מודיע באבל כבד על הרצחה של מיה גורן. מיה הייתה בת 56, חברת קיבוץ ניר עוז. אם לאסיף, בר, גל ודקל. מיה היתה גננת ומטפלת חרוצה ומסורה וטיפלה באהבה בילדי הקיבוץ במשך שנים רבות. בעלה, אבנר גורן ז"ל, נרצח ב-7.10, בן 56 בהרצחו. יהי זכרה ברוך.

דסק חרבות ברזל

הסעודים מדווחים: ישראל תקפה אמש מחסני טילים מדויקים וכטב״מים בצנעא, בירת תימן ומעוז החות׳ים. לפי הדיווחים יש נזק עצום למחסן ולאזור! התקיפה מגיעה אחרי התגרות ארוכה של החות'ים ושיגור טילים וכטבמים לעבר ישראל.

מערכת n360

הזרוע הצבאית של ארגון הטרור הפרה את הפסקת האש לראשונה מאז ההפוגה ושעות לפני קיומה של הפעימה החמישית בשחרור החטופים הישראלים. מדובר צה"ל הודיעו שהפסקת האש הופרה ביותר מתקרית אחת, שלוש מטענים שהופעלו בסמיכות לכוחות צה"ל בצפון הרצועה וירי לעבר הכוח. פצועים קל לכוחותנו.

חדשות כל העולם

בני משפחתו של רביד כץ ז"ל, איש חינוך מקיבוץ ניר עוז, קיבלה הודעה על רציחתו ומותו בטבח שבת השחורה. מאז ה-7 באוקטובר הוגדר כץ ז"ל כנעדר. משפחתו ספדה 'היה איש חינוך, איש ארץ ישראל היפה, אבא מדהים'.

פייק ברשת: "הריון והפלה של חטופה ישראלית"

צדק לדיאנה דדבייב ז"ל: יותר ממאסר עולם לרוצחה אמיר רז

מוקדי החירום הושבתו בעקבות אירוע סייבר

ניוז 360 news
עכשיו 2:06, יום שני (4.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה