ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

הנרצח בפיגוע הירי הבוקר: אלחנן קליין אב ל-3 מהישוב עינב שבשומרון

הנרצח בפיגוע הירי הבוקר בין שבי שומרון לעינב הוא אלחנן קליין אב ל-3 שהיה בדרכו חזרה מהמילואים.

אלחנן (29) מהישוב עינב שבשומרון, הותיר אחריו אשה ו-3 ילדים בגילאים שנה עד חמש. זכה רק לפני שנה בתעודת הצטיינות ממפקד אוגדת איו"ש על חיסול מחבל.

אלחנן – גדל בישוב שדמות מחולה, אשתו מורה לספורט בבית ספר ישוב הר ברכה, בהריון עם בנם הרביעי. היה לוחם בדרכו לישוב בחזרה ממילואים.

פיגוע ירי בשומרון: ישראלי נרצח לאחר שהתהפך עם רכבו אחרי שנורה – חשוד נעצר • תיעוד

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון בישר לאלמנה יחד עם רב הישוב, רכזת הקהילה של הישוב עינב וקצין מילואים שמשרת בישוב את הבשורה המרה.

מהישוב עינב נמסר: "בצער רב ובלב דואב התבשרנו הבוקר על הרצחו של חברינו היקר והאהוב אלחנן קליין הי"ד. במלחמה הקשה שעם ישראל מתמודד איתה, ענב איבדה אדם ענו, מאיר פנים, שמח, גיבור ומלא בנתינה שהשפיע בענב רבות על כל מי שהיה סביבו. הישוב ענב כולו אבל עם המשפחה על האובדן הנורא".

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון אמר: "אלחנן היה גיבור אמיתי, אב ל 3 ילדים קטנים ועוד תינוק שבדרך שלא יזכו יותר לחבק את אביהם. הלב נשבר. ההתיישבות בשומרון כולה מחבקת את חיילי צה"ל ומערכת הבטחון יחד עם כל עם ישראל. צה"ל וההתיישבות בשומרון הם חגורת המגן של מדינת ישראל, אנחנו כואבים, אנחנו בוכים, ואנחנו נרים את הראש עם כל עם ישראל וניתן מכה אחת אפיים לאויבינו הרצחניים הברברים. כולנו עם אחד ויחד ננצח".

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

1 תגובה
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
פיגוע ירי בשומרון: ישראלי נרצח לאחר שהתהפך עם רכבו אחרי שנורה – חשוד נעצר • תיעוד
לפני 1 חודש

[…] […]

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
דסק חרבות ברזל

בדקות האחרונות מופץ דיווח על נפילתו בתמרון הצבאי בעזה. מדובר בבנו של שר. דיווח נוסף מעודכן מיד. עד כה נפלו בקרבות בתוך עזה יותר מ-86 חיילים.

דסק חרבות ברזל

צה"ל מגביר את הלחץ על הנהגת חמאס ומפרסם סדרת קלפים עם רשימת החיסול של בכירי המרצחים. פעולה דומה עשו כוחות צבא ארצות הברית במצוד אחרי סדאם חוסיין ואחרי אוסמה בן-לאדן באפגניסטן. האם הלחץ הפסיכילוגי על החמאס יעבוד?

חדשות כל העולם

התחממות בגיזרה בין סין לארה"ב, עם טענות היום של הסינים על הימצאות ספינת קרב אמריקאית בגבולות המים הטריטוריאליים שלה בדרום סין. הצי הימי האמריקאי אמר בתגובה כי ה-USS גבריאל גיפורדס מבצעת תמרונים שגרתיים.

חדשות כל העולם

לא הספיקה הקורונה? וירוס סיני שפוגע במערכת הנשימה של ילדים התחיל להתפשט בעולם. על פי הדיווחים הוירוס המסתורי התגלה במספר מקרים אצל ילדים בדנמרק, הולנד וארצות הברית.

חדשות כל העולם

קייב – חקירה שמתקיימת באוקראינה, סביב אירוע שבו שני חיילים אוקראינים הוצאו לכאורה להורג ע"י כוח צבא רוסי וזאת למרות שנכנעו. גורמים אוקראינים אמרו שזה לא מקרה בודד של הוצאה להורג של אוקראינים ע"י כוח רוסים.

חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

תיעוד מעייני התותחן: ירי של מעל ל-100 אלף פגזים מתחילת התמרון הקרקעי

טרגדיה ברמת גן: פרסומים על אירוע חריג הובילו לבהלה – וזו הידיעה המצערת

תסמונת הריאה הלבנה – וירוס סיני מתפשט בעולם, מה אנחנו יודעים והאם צריכים לדאוג?

ניוז 360 news
עכשיו 7:10, יום ראשון (10.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה