ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ, חם ברשת

הסרטון שממחיש: הכספים לרשות הפלסטינית יגיעו לטרור • צפו

בהמשך ללחץ הכבד על שר האוצר סמוטריץ' לשחרור הקפאת העברת כספים לרשות הפלסטינית, מפרסמת תנועת רגבים סרטון נוסף על הקשר בין התנועות "רש"פ וחמאס חד הם, המליונים מגיעים ישירות לטרור"

השבוע פורסם כי שר האוצר דורש לעצור את העברת הכספים לרשות הפלסטינים, בטענה כי היא מסרבת לגנות את ארועי הטבח בשבעה באוקטובר ובכיריה מביעים תמיכה גלויה במעשי החמאס, מה שמוכיח לדבריו כי מדובר בארגון תומך טרור. אל מול זאת טען שר הבטחון גלנט כי אין לעצור את התשלומים מחשש לפגוע ביציבות ביו"ש, אמירה שהצטרפו אליה גורמים נוספים מהאופוזיציה כמו ח"כ חילי טרופר.

על רקע דברים אלו, תנועת רגבים פרסמה אמש סרטון נוסף של מחמד אשתייה ראש הממשלה הפלסטינית, בו הוא מצהיר כי "חמאס מהווה מרכיב מרכזי בנוף הפוליטי הפלסטיני וכי האחדות עימם היא בחשיבות עליונה". בהמשך הסרטון מופיעים תיעודים מהרחוב הפלסטיני, עם צעדות שהתקיימו השבוע בג'נין וברמאללה עם דגלי אש"פ וחמאס וקריאות לרצח יהודים: "מי שיש לו נשק – שירה ביהודי או יתן לחמאס".

"תיעודים אלו מוכיחים שוב, כי האמירות המגיעות מהנהגת הרש"פ והפתח, מחלחלות ומכתיבות את המציאות בשטח." אומר אברהם בנימין, מנהל אגף מדיניות בתנועת רגבים, ומוסיף: "לא ניתן לקבל מציאות של העברת מיליוני שקלים בעת מלחמה לישות תומכת טרור, המשתמשת בכסף לתשלום לרוצחים. מבוקר השביעי באוקטובר הארור, בכירי הרש"פ והפתח לא חדלים להצהיר בפומבי על אחדות ושותפות עם אחיהם בעזה וקוראים לתמיכה מעשית בחמאס ומעשיהם. לנו, הציבור וההנהגה הישראלית נותר רק להקשיב ולהפנים: הרשות הפלסטינית גרועה לא פחות מהחמאס."

צפו בתיעוד:

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

חדשות כל העולם

האזרחים המשוחררים שנחטפו ע"י החמאס מתחילים לדבר בפומבי לראשונה הערב בכיכר החטופים בתל אביב. הערב לראשונה ילנה טרופנוב (50) שנחטפה ושוחררה נאמה באירוע התמיכה וקראה לשחרר את החטופים עכשיו. בנה של ילנה טרופנוב שבוי עדיין על ידי החמאס.

איתמר כהן

קיבוץ ניר עוז מודיע באבל כבד על הרצחה של מיה גורן. מיה הייתה בת 56, חברת קיבוץ ניר עוז. אם לאסיף, בר, גל ודקל. מיה היתה גננת ומטפלת חרוצה ומסורה וטיפלה באהבה בילדי הקיבוץ במשך שנים רבות. בעלה, אבנר גורן ז"ל, נרצח ב-7.10, בן 56 בהרצחו. יהי זכרה ברוך.

דסק חרבות ברזל

הסעודים מדווחים: ישראל תקפה אמש מחסני טילים מדויקים וכטב״מים בצנעא, בירת תימן ומעוז החות׳ים. לפי הדיווחים יש נזק עצום למחסן ולאזור! התקיפה מגיעה אחרי התגרות ארוכה של החות'ים ושיגור טילים וכטבמים לעבר ישראל.

מערכת n360

הזרוע הצבאית של ארגון הטרור הפרה את הפסקת האש לראשונה מאז ההפוגה ושעות לפני קיומה של הפעימה החמישית בשחרור החטופים הישראלים. מדובר צה"ל הודיעו שהפסקת האש הופרה ביותר מתקרית אחת, שלוש מטענים שהופעלו בסמיכות לכוחות צה"ל בצפון הרצועה וירי לעבר הכוח. פצועים קל לכוחותנו.

חדשות כל העולם

בני משפחתו של רביד כץ ז"ל, איש חינוך מקיבוץ ניר עוז, קיבלה הודעה על רציחתו ומותו בטבח שבת השחורה. מאז ה-7 באוקטובר הוגדר כץ ז"ל כנעדר. משפחתו ספדה 'היה איש חינוך, איש ארץ ישראל היפה, אבא מדהים'.

פייק ברשת: "הריון והפלה של חטופה ישראלית"

צדק לדיאנה דדבייב ז"ל: יותר ממאסר עולם לרוצחה אמיר רז

מוקדי החירום הושבתו בעקבות אירוע סייבר

ניוז 360 news
עכשיו 3:12, יום שני (4.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה