ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ, חם ברשת

"עצור אתה עם תינוק": מרדף מטורף אחרי רוכב "איזי ריידר" תוך סיכון ממשי • תיעוד ממצלמת הגוף

תיעוד ממצלמת הגוף: רכב על "איזי ריידר" כשתינוק בן מספר חודשים לרגליו וניסה להימלט מהשוטר ללא הצלחה תוך סיכון התינוק ומשתמשי הדרך.

אמש בשעות הצהריים, הבחין שוטר מיחידת השיטור העירוני במחוז ירושלים ברוכב על "איזי ריידר" הנוסע בכביש בדרך חיים בר לב בירושלים, ללא קסדה ובמהירות מופרזת בניגוד לחוק.

בעת שהשוטר התקרב לרוכב הריידר, הוא נדהם לגלות כי תינוק בן מספר חודשים שוכב לרגליו של הרוכב, וכרז לו לעצור בצד הדרך.

למרות דרישתו של השוטר בכריזה לרוכב לעצור בצד הדרך כי הוא מסכן באופן ממשי את התינוק ואת משתמשי הדרך, המשיך הרוכב והגביר את מהירות נסיעתו תוך שעלה על אי תנועה ברכיבה פרועה, התעלם מדרישות השוטר ונמלט כשהוא נוסע בניגוד לתנועה.

בסיוע והכוונה של תצפיתני מרכז השליטה במחוז ירושלים, לאחר זמן קצר, הריידר נתפס ובסמוך לו אותר הרוכב שנעצר על ידי השוטרים.

החשוד בשנות ה-20 לחייו, תושב בית חנינא, נעצר על ידי השוטרים והועבר לחקירה במשרד התנועה בתחנת לב הבירה. בסיום החקירה, זומן החשוד לבית המשפט בהליך מהיר והריידר נתפס על ידי השוטרים.

צפו בתיעוד המרדף ממצלמות הגוף של השוטר ומעצר החשוד:

קרדיט צילום: דוברות המשטרה.

השוטר רס"מ רן לוי מיחידת השיטור העירוני במחוז ירושלים צייון:" מדובר במעשה חמור ומסוכן מאין כמותו המעיד על חוסר אחריות של רוכב הריידר וזלזול בחיי אדם ומיד כשהבחנתי בתינוק המונח לרגליו של הרוכב, הבנתי את הסיכון הממשי לחייו של התינוק. נמשיך כל העת לפעול למול נהגים המסכנים בנהיגתם הפרועה והמסוכנת את משתמשי הדרך".

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
חדשות כל העולם

כל הכבוד לרשויות האכיפה והביטחון בקפריסין ולמודיעין הישראלי על סיכול משמעותי של תשתית טרור איראנית שתכננה לבצע פיגועים רצחניים נגד יהודים וישראלים בקפריסין.

חדשות כל העולם

עיסקת ענק היסטורית נחתמה בין שחקן הבייסבול היפני שוהיי אוטני ללוס אנג'לס דודג'רס. מדובר בחוזה של 700 מיליון דולר ל-10 שנים והוא היקר בתולדות הספורט בארה"ב.

מערכת n360

משטרת ישראל מפרסמת בקשת סיוע מהציבור בחקירת מותו הטראגי של גיבור ישראל יובל קסטלמן ז"ל. כל אדם המחזיק במידע הרלוונטי לחקירה נדרש להעביר את החומר ברשותו לידי מצ"ח.

דסק חרבות ברזל

בדקות האחרונות מופץ דיווח על נפילתו בתמרון הצבאי בעזה. מדובר בבנו של שר. דיווח נוסף מעודכן מיד. עד כה נפלו בקרבות בתוך עזה יותר מ-86 חיילים.

דסק חרבות ברזל

צה"ל מגביר את הלחץ על הנהגת חמאס ומפרסם סדרת קלפים עם רשימת החיסול של בכירי המרצחים. פעולה דומה עשו כוחות צבא ארצות הברית במצוד אחרי סדאם חוסיין ואחרי אוסמה בן-לאדן באפגניסטן. האם הלחץ הפסיכילוגי על החמאס יעבוד?

חדשות כל העולם

התחממות בגיזרה בין סין לארה"ב, עם טענות היום של הסינים על הימצאות ספינת קרב אמריקאית בגבולות המים הטריטוריאליים שלה בדרום סין. הצי הימי האמריקאי אמר בתגובה כי ה-USS גבריאל גיפורדס מבצעת תמרונים שגרתיים.

ניסוי במעבדה בצפון הביא לפינוי מבנה

"הגענו גם לחאן יונס": כך פועלים הלוחמים במעוזי הטרור בדרום עזה

צריכים עורך דין ירושה ?

ניוז 360 news
עכשיו 12:04, יום שני (11.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה