ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

כואב הלב: עלה ל-13 מספר החיילים ההרוגים בעזה אתמול

כואב הלב: עלה ל-13 מספר ההרוגים בעזה אתמול – סמ"ר רועי סרגוסטי, מפקד כיתה בגבעתי מחוות נחל הרועה, נפל אתמול במהלך הקרבות ברצועת עזה. הותיר הורים ושתי אחיות. הודעה נמסרה למשפחתו.

קהילת רמת הנגב מחבקת את ההורים אבי ויערה ואת האחיות נעם ועומר. יהי זכרו ברוך. ‏

ערן דורון, ראש המועצה האזורית רמת הנגב: "הלב נשבר לרסיסים על נפילתו של אחד מטובי בנינו, מלח הארץ, סמ״ר רועי סרגוסטי מחוות הבודדים נחל הרועה. רועי היה ילד אהוב , ילד מדבר שהפך להיות איש הנגב. לפני כחודש, הגיע יחד עם אביו למשקו של לירן אלמוסנינו ז״ל לאחר נפילתו, לעזור למשפחתו של לירן, דוגמא אחת מני רבות לאדם המדהים שהיה.״

כזכור, מוקדם יותר פורסם כי לוחם גבעתי סג"מ פדיה מרק נפל הלילה בקרב בעזה. אביו של פדיה, מיכי, נרצח בפיגוע ב-2016, ואמו נפצעה קשה – פדיה עצמו ניצל. אחיו, שלומי, נהרג בתאונה בדרך לעבודתו במשרד ראש הממשלה. בן דודו, אלחנן קלמנזון, נהרג כשחילץ משפחות בעוטף בשבת השחורה.

אסון הנמר: הותרו לפרסום שמותיהם של 9 לוחמי גבעתי שנהרגו בעזה

ברשת פורסם המכתב האחרון שכתב פדיה מרק הי"ד למשפחתו. בסיום הוא כתב: ניפגש בקרוב בעז"ה..

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

חדשות כל העולם

האזרחים המשוחררים שנחטפו ע"י החמאס מתחילים לדבר בפומבי לראשונה הערב בכיכר החטופים בתל אביב. הערב לראשונה ילנה טרופנוב (50) שנחטפה ושוחררה נאמה באירוע התמיכה וקראה לשחרר את החטופים עכשיו. בנה של ילנה טרופנוב שבוי עדיין על ידי החמאס.

איתמר כהן

קיבוץ ניר עוז מודיע באבל כבד על הרצחה של מיה גורן. מיה הייתה בת 56, חברת קיבוץ ניר עוז. אם לאסיף, בר, גל ודקל. מיה היתה גננת ומטפלת חרוצה ומסורה וטיפלה באהבה בילדי הקיבוץ במשך שנים רבות. בעלה, אבנר גורן ז"ל, נרצח ב-7.10, בן 56 בהרצחו. יהי זכרה ברוך.

דסק חרבות ברזל

הסעודים מדווחים: ישראל תקפה אמש מחסני טילים מדויקים וכטב״מים בצנעא, בירת תימן ומעוז החות׳ים. לפי הדיווחים יש נזק עצום למחסן ולאזור! התקיפה מגיעה אחרי התגרות ארוכה של החות'ים ושיגור טילים וכטבמים לעבר ישראל.

מערכת n360

הזרוע הצבאית של ארגון הטרור הפרה את הפסקת האש לראשונה מאז ההפוגה ושעות לפני קיומה של הפעימה החמישית בשחרור החטופים הישראלים. מדובר צה"ל הודיעו שהפסקת האש הופרה ביותר מתקרית אחת, שלוש מטענים שהופעלו בסמיכות לכוחות צה"ל בצפון הרצועה וירי לעבר הכוח. פצועים קל לכוחותנו.

חדשות כל העולם

בני משפחתו של רביד כץ ז"ל, איש חינוך מקיבוץ ניר עוז, קיבלה הודעה על רציחתו ומותו בטבח שבת השחורה. מאז ה-7 באוקטובר הוגדר כץ ז"ל כנעדר. משפחתו ספדה 'היה איש חינוך, איש ארץ ישראל היפה, אבא מדהים'.

פייק ברשת: "הריון והפלה של חטופה ישראלית"

צדק לדיאנה דדבייב ז"ל: יותר ממאסר עולם לרוצחה אמיר רז

מוקדי החירום הושבתו בעקבות אירוע סייבר

ניוז 360 news
עכשיו 1:28, יום שני (4.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה