ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

הכניסה הקרקעית: חטיבת גבעתי השתלטו על מעוז צבאי של החמאס – חוסלו מעל 50 מחבלים

כוחות צה"ל בפיקוד חטיבת גבעתי השתלטו על מעוז צבאי של החמאס במערב ג׳באליה שבצפון הרצועה, בפעילויות קרקעיות היום חוסלו כ-50 מחבלים; במקביל כוחות קרקעיים ברחבי הרצועה ממשיכים בפעילות לסיכול טרור

כוחות חי"ר ושיריון בפיקוד חטיבת גבעתי פעלו ביממה האחרונה במעוז צבאי של ארגון הטרור חמאס בצפון הרצועה. בפעילויות ברחבי הרצועה במהלך היום חיסלו הלוחמים כ-50 מחבלים.

ממובילי מתקפת הטרור הרצחנית: חוסל מפקד גדוד מרכז ג'באליה של החמאס

המעוז נמצא במערב ג’באליה ומשמש את מפקד גדוד ג’באליה של החמאס לאימונים לקראת פעולות טרור והוצאתן לפועל. במקום קיימות תשתיות ירי ומנהרות טרור המשמשות בין היתר למעבר של המחבלים למרחב החוף. כמו כן, במעוז אמצעי לחימה רבים המשמשים את המחבלים.

במהלך הלחימה במעוז הכוחות ניהלו קרבות עם מחבלים וחיסלו רבים מהם, כלי טיס חיסלו מחבלים נוספים. הכוחות בשטח איתרו והשמידו פירי מנהרות, אמצעי לחימה וציוד צבאי. בנוסף, הלוחמים בשטח איתרו במתחם חומר מודיעיני. בסיום הפעילות הכוחות השתלטו על המתחם.

תיעוד מהתקיפות במהלך הלחימה במעוז החמאס:

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
איתמר כהן

בהמשך להודעה על הניסוי הצבאי במרחב הקריות, הניסוי נדחה לשעות אחר הצהריים. הדי פיצוצים ישמעו במרחב כתוצאה מהניסוי.

איתמר כהן

משרד הבריאות העזתי מעדכן כי בשעות האחרונות הגיעו לבתי החולים ברצועה 208 הרוגים. מספר ההרוגים הכולל עלה ל-18,205. מספר הפצועים עומד על 49,645.

איתמר כהן

בשל תקלה ברכבת תחזוקת מסילות (שאינה נוסעים) נעצרה הרכבת באיזור גנות, ועד לחילוצה חלים שינויים משמעותיים בתנועת הרכבות בין ת"א ליעדים דרומיים ממנה: הופסקה זמנית תנועת הרכבות בין תחנות לוד ות"א וחלים שינויים ועיכובים בתנועת הרכבות לבאר שבע, בית שמש, לוד, רחובות ותחנות נוספות באיזור. הופסקה זמנית תנועת הרכבות בין ת"א וירושלים. רכבות אשר תצאנה […]

איתמר כהן

עקב מזג האוויר הסוער ובשל החשש מזרימת נגר וניקוז מזוהם לים, מזהיר משרד הבריאות מרחצה בחופי אילת. אזהרה זו תקפה עד להודעה חדשה.

איתמר כהן

אחת מהחטופות ששוחררו במסגרת ההסכם עם חמאס תועדה בליל השחרור עם צמות מסודרות. כעת נחשף ברשת ב' שהחטופה, בת 17, סיפרה לקצינה בצה״ל לאחר שחרורה שחיילות שהיו איתה בשבי הן אלו שקלעו לה את הצמות ביום השחרור והוסיפה: "הן דאגו לנו". העדות שלה מחדדת את המידע שחיילות שהו יחד עם אזרחיות ישראליות בשבי.

חדשות כל העולם

כל הכבוד לרשויות האכיפה והביטחון בקפריסין ולמודיעין הישראלי על סיכול משמעותי של תשתית טרור איראנית שתכננה לבצע פיגועים רצחניים נגד יהודים וישראלים בקפריסין.

שני בכירים במערך המודיעין של חמאס חוסלו בעזה

דיווח: בנו של שר נפל בקרבות בעזה

תיעודים מלב הטרור: עשרות מחבלי חמאס הסגירו את עצמם – צה"ל השתלט על 'כיכר עזה'

ניוז 360 news
עכשיו 16:37, יום שני (11.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה