ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

משמיע "קולות ירי": ערבי ממזרח ירושלים שינה את מערכת הפליטה של הרכב – ונעצר • כך זה פעל

בלשי המשטרה הבחינו ברכב שמשמיע "קולות ירי" וגורם לתבהלה והוא נעצר על ידם. בדיקה העלתה כי מדובר בשינוי שנעשה על ידי בעלי הרכב, תושב מזרח ירושלים, במערכת הפליטה והפעלת קולות אלו המדמים ירי באמצעות שלט.

במהלך פעילות בלשי תחנת לב הבירה אמש אחר הצהריים בכניסה לירושלים, הבחינו השוטרים ברכב פרטי חולף על פניהם כאשר בוקעים במהלך נסיעתו רעשים הנחזים כקולות ירי.

בעקבות כך, הורו הבלשים לרכב לעצור לבדיקתם בצד הדרך ולמקום הוזעקו גם שוטרי יס"מ מחוז ירושלים. ברכב היו ארבעה נוסעים תושבי מזרח ירושלים.

למקום הוזעק בוחן מערך התנועה של מחוז ירושלים שבדק את הרכב ובסיום בדיקתו הרכב נאסר לשימוש עד תיקון והסרת הליקוי במערכת הפליטה, כאמור.

צפו בסרטון המתעד את הרעש שבקע ממערכת הפליטה של הרכב שנעצר אמש, ונשמע כקולות ירי:

קרדיט צילום: דוברות המשטרה.

"בימים מתוחים אלו, לצערנו ישנם נהגים הזורים אימה על הציבור עם רכביהם. במרבית המקרים מדובר במעשים לאחר שבוצעו על ידם או מטעמם שינויים באביזרי ומערכות הרכב, דבר האסור לרוב על פי חוק. מעשים שכאלו מפרים את שלוותם של אזרחים רבים ברחבי העיר ומייצרים תבהלה בקרב הציבור," נמסר מהמשטרה.

שלט הפעלה לרעשים אלו:

קרדיט צילום: דוברות המשטרה.

עוד הוסיפו: "רק בסוף השבוע האחרון, פעלו שוטרי תחנת מוריה בסיוע כוחות נוספים מאגף התנועה בדרום העיר ירושלים כנגד כלי רכב משופרים משתוללים בכבישים תוך סיכון משתמשי הדרך ואשר מהווים מטרד לציבור שמתגורר באותו אזור. פעילות שוטרי מחוז ירושלים תימשך למען שמירת ביטחון הציבור וכנגד מטרדים מעין אלו."

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

חדשות כל העולם

האזרחים המשוחררים שנחטפו ע"י החמאס מתחילים לדבר בפומבי לראשונה הערב בכיכר החטופים בתל אביב. הערב לראשונה ילנה טרופנוב (50) שנחטפה ושוחררה נאמה באירוע התמיכה וקראה לשחרר את החטופים עכשיו. בנה של ילנה טרופנוב שבוי עדיין על ידי החמאס.

איתמר כהן

קיבוץ ניר עוז מודיע באבל כבד על הרצחה של מיה גורן. מיה הייתה בת 56, חברת קיבוץ ניר עוז. אם לאסיף, בר, גל ודקל. מיה היתה גננת ומטפלת חרוצה ומסורה וטיפלה באהבה בילדי הקיבוץ במשך שנים רבות. בעלה, אבנר גורן ז"ל, נרצח ב-7.10, בן 56 בהרצחו. יהי זכרה ברוך.

דסק חרבות ברזל

הסעודים מדווחים: ישראל תקפה אמש מחסני טילים מדויקים וכטב״מים בצנעא, בירת תימן ומעוז החות׳ים. לפי הדיווחים יש נזק עצום למחסן ולאזור! התקיפה מגיעה אחרי התגרות ארוכה של החות'ים ושיגור טילים וכטבמים לעבר ישראל.

מערכת n360

הזרוע הצבאית של ארגון הטרור הפרה את הפסקת האש לראשונה מאז ההפוגה ושעות לפני קיומה של הפעימה החמישית בשחרור החטופים הישראלים. מדובר צה"ל הודיעו שהפסקת האש הופרה ביותר מתקרית אחת, שלוש מטענים שהופעלו בסמיכות לכוחות צה"ל בצפון הרצועה וירי לעבר הכוח. פצועים קל לכוחותנו.

חדשות כל העולם

בני משפחתו של רביד כץ ז"ל, איש חינוך מקיבוץ ניר עוז, קיבלה הודעה על רציחתו ומותו בטבח שבת השחורה. מאז ה-7 באוקטובר הוגדר כץ ז"ל כנעדר. משפחתו ספדה 'היה איש חינוך, איש ארץ ישראל היפה, אבא מדהים'.

פייק ברשת: "הריון והפלה של חטופה ישראלית"

צדק לדיאנה דדבייב ז"ל: יותר ממאסר עולם לרוצחה אמיר רז

מוקדי החירום הושבתו בעקבות אירוע סייבר

ניוז 360 news
עכשיו 2:14, יום שני (4.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה