ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

קרן הת"ת בישיבת "חברון" חתמה על הסכם שיתו"פ עם מרכז הסיוע "לב שרה"

 

במסגרת ההסכם ייהנו אלפי בחורי ובוגרי הישיבה ממגוון טיפולישיניים במחירים חסרי תקדים, כמותם לא ניתן למצוא באף מקוםאחר • הרב יעקב נוראני, יו"ר "לב שרה": "זכות גדולה לעמודלימין בחורי הישיבות הקדושות. נמשיך לסייע לכולם בטיפוליםמקצועיים"

 

קרן תומכי תורה של ישיבת "חברון" חתמה במהלך הימים האחרוניםהסכם שיתוף פעולה חסר תקדים עם מרפאת השיניים שע"י מרכזהסיוע "לב שרה" בבני ברק, במסגרתו ייהנו אלפי תלמידי, בוגרי ובנימשפחות הישיבה מטיפולי שיניים מקצועיים במיוחד במחירים חסריתקדים שיבוצעו במרפאת השיניים החדשנית שהוקמה לפני מספרחודשים ברחוב רבי עקיבא 52 בעיר בני ברק, ומאז הפכה לשם דברבעולם רפואת השיניים.

 

ההסכם המיוחד מגיע לאחר בקשת קרן הת"ת של ישיבת "חברון" בירושלים אשר דואגת במסגרת הת"ת לבחורי הישיבה, בוגריה ובנימשפחותיהם במגוון תחומים. כחלק משיפור העזרה הוחלט לפנותלמרכז הסיוע "לב שרה" במטרה להשיג מחירים נמוכים במיוחד עלמגוון טיפולי השיניים לבחורי הישיבה.

 

מרפאת השיניים "לב שרה" שחרטה על דגלה מקצועיות, אמינותומחירים חסרי תקדים למען אברכים, משפחות ונזקקים נרתמה מידלמשימה והודיעה על רשימת טיפולים שיינתנו במקום בהנחהמשמעותית למען עולם התורה והישיבות.

 

בקרן התומכי תורה בישיבת חברון בירכו על ההסכם והודו ליו"רמרכז הסיוע הרב יעקב נוראני שהקים את המרפאה מתוך מטרה לסייעלהמונים לערוך טיפולי שיניים במחירים שווים לכל נפש. 

 

יצוין כי, ההסכם נחתם הודות לסיוע מיוחד שהגיע מנגיד מארצותהברית אשר החליט כמחווה לעולם התורה לסבסד את עלויותהטיפולים למען בחורי ישיבת חברון, בוגריה ובני המשפחות.

 

יו"ר מרכז הסיוע הרב יעקב נוראני אמר כי, "דווקא בימים קשים אלהזוהי זכות גדולה ועצומה לעמיד לימין בחורי הישיבות הקדושות. אנימודה לת"ת של ישיבת חברון אשר הביעה בנו אימון. נמשיך לסייעלכולם בטיפולים מקצועיים ובמחירים מיוחדים. אני קורא לעודישיבות וארגוני חסד להגיע למקום ולהביא את הבשורה לכמה שיותרמשפחות".

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
מערכת דיגיטל 360

מטבע הקריפטו ביטקויון מוחק 5% מהשווי שלו אחרי זינוק של 16 אלף בשווי המטבע מאז אוקטובר. לאחרונה נפטר המשקיע האגדי צ'רלי מאנגר שהיה מתנגד גדול של הביטקוין.

חדשות כל העולם

ראש הממשלה נתניהו אמר את הדברים היום כשברקע הקרבות הקשים בעזה ומעל 130 חטופים בשבי החמאס. "הרשות הפלסטינית רוצה להשמיד אותנו רק בשונה מחאמס – בשלבים".

חדשות כל העולם

נשיא ארצות הברית, ג'ו ביידן, הזמין את נשיא אוקראינה, ולדימיר זלנסקי, לבית הלבן לפגישה ב-12 בדצמבר​​. זלנסקי צפוי לנהל שיחות בוושינגטון עם ביידן ביום שלישי, כאשר המפלגה הדמוקרטית, אותה מוביל ביידן, מתקשה להשיג התקדמות במו"מ עם הקונגרס לגבי סיוע נוסף לאוקראינה, אשר נמצאת במלחמה​​. זלנסקי יגיע לוושינגטון כדי לפנות לביידן ולבקש תמיכה נוספת למאבקו נגד […]

חדשות כל העולם

לפי כתבה של ה"וושינגטון פוסט", צה"ל השתמש בפצצות עשן מתפוצץ (פצצות זרחן לבן) מתוצרת ארה"ב במתקפה על דרום לבנון ב-16 באוקטובר​​​​. זרחן לבן הוא חומר כימי שמתפזר בפגזים, בפצצות וברקטות, והוא מתלקח כאשר נחשף לחמצן, יוצר תגובה כימית שמייצרת חום עז של כ-815 מעלות​​. אמנסטי אינטרנשיונל דיווחה גם כי אזרחים בדרום לבנון נפגעו בתחילת החודש […]

איתמר כהן

בהמשך להודעה על הניסוי הצבאי במרחב הקריות, הניסוי נדחה לשעות אחר הצהריים. הדי פיצוצים ישמעו במרחב כתוצאה מהניסוי.

איתמר כהן

משרד הבריאות העזתי מעדכן כי בשעות האחרונות הגיעו לבתי החולים ברצועה 208 הרוגים. מספר ההרוגים הכולל עלה ל-18,205. מספר הפצועים עומד על 49,645.

עזרת הציבור בחקירת מותו של יובל קסטלמן ז"ל

מדריך: איך לעקוף את רשימת ההמתנה של ChatGPT Plus

חושך מגרשים באור | יוסי סולומון

ניוז 360 news
עכשיו 17:44, יום שני (11.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה