ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

"חיים בשביל להיות שאהידים״: קרובת משפחה של המחבל שביצע את הפיגוע בירושלים – נעצרה

״כל ילד שנביא לעולם נלמד אותו להיות שאהיד, רוצים לחיות בשביל להיות שאהידים״. שוטרי מחוז ירושלים עצרו אחה״צ קרובת משפחה של המחבל שביצע פיגוע דקירה בירושלים לאחר שהסיתה לטרור ולחינוך ילדים לטרור.

שוטרי תחנת שלם במחוז ירושלים ולוחמי מג"ב, עצרו לפני זמן קצר קרובת משפחה של המחבל שנוטרל לאחר שביצע מוקדם יותר היום פיגוע דקירה בירושלים ופצע לוחם מג"ב.

זמן קצר לאחר הפיגוע, החשודה התראיינה ברשתות החברתיות ובתקשורת ומסרה דברי הסתה בהם: ״הם הרגו אדם אחד, ובמקומו יגיעו אלף והאש תגבר בלב שלנו. וכל ילד שנביא לעולם נלמד אותו להיות שאהיד. רוצים לחיות בשביל להיות שאהידים, רוצים לחיות בשביל לשחרר אותה״

מיד עם ניטור פירסום דבריה החמורים של החשודה ברשתות החברתיות, שוטרי תחנת שלם התחקו אחר זהות החשודה, איתרו אותה והיא נעצרה על ידי השוטרים. החשודה בשנות ה-40 לחייה שנעצרה על ידי השוטרים הועברה לחקירה במחוז ירושלים.

נציין כי דברי הבלע וההסתה נוטרו לאחר שהופיעו בכלי התקשורת העויין למדינת ישראל AlQastal News (אל קסטל), שראיין את החשודה בהסתה והביא את דברי ההסתה והתעמולה נגד מדינת ישראל ובעד מעשי אלימות וטרור.

צפו בתיעוד דברי ההסתה לטרור ותמונות ממעצר של החשודה:

באדיבות: דוברות המשטרה.

"כל תושב ישראל שמסית לטרור, מעודד לטרור מחנך לטרור ותומך במחבלים באשר הם – יעצר ויטופל באפס סובלנות. נמשיך לפעול בנחישות נגד הסתה לטרור ולא נאפשר הסתה ותמיכה באף מחבל או ארגון טרור ובמעשיהם הרצחניים," נמסר מהמשטרה.

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

חדשות כל העולם

האזרחים המשוחררים שנחטפו ע"י החמאס מתחילים לדבר בפומבי לראשונה הערב בכיכר החטופים בתל אביב. הערב לראשונה ילנה טרופנוב (50) שנחטפה ושוחררה נאמה באירוע התמיכה וקראה לשחרר את החטופים עכשיו. בנה של ילנה טרופנוב שבוי עדיין על ידי החמאס.

איתמר כהן

קיבוץ ניר עוז מודיע באבל כבד על הרצחה של מיה גורן. מיה הייתה בת 56, חברת קיבוץ ניר עוז. אם לאסיף, בר, גל ודקל. מיה היתה גננת ומטפלת חרוצה ומסורה וטיפלה באהבה בילדי הקיבוץ במשך שנים רבות. בעלה, אבנר גורן ז"ל, נרצח ב-7.10, בן 56 בהרצחו. יהי זכרה ברוך.

דסק חרבות ברזל

הסעודים מדווחים: ישראל תקפה אמש מחסני טילים מדויקים וכטב״מים בצנעא, בירת תימן ומעוז החות׳ים. לפי הדיווחים יש נזק עצום למחסן ולאזור! התקיפה מגיעה אחרי התגרות ארוכה של החות'ים ושיגור טילים וכטבמים לעבר ישראל.

מערכת n360

הזרוע הצבאית של ארגון הטרור הפרה את הפסקת האש לראשונה מאז ההפוגה ושעות לפני קיומה של הפעימה החמישית בשחרור החטופים הישראלים. מדובר צה"ל הודיעו שהפסקת האש הופרה ביותר מתקרית אחת, שלוש מטענים שהופעלו בסמיכות לכוחות צה"ל בצפון הרצועה וירי לעבר הכוח. פצועים קל לכוחותנו.

חדשות כל העולם

בני משפחתו של רביד כץ ז"ל, איש חינוך מקיבוץ ניר עוז, קיבלה הודעה על רציחתו ומותו בטבח שבת השחורה. מאז ה-7 באוקטובר הוגדר כץ ז"ל כנעדר. משפחתו ספדה 'היה איש חינוך, איש ארץ ישראל היפה, אבא מדהים'.

פייק ברשת: "הריון והפלה של חטופה ישראלית"

צדק לדיאנה דדבייב ז"ל: יותר ממאסר עולם לרוצחה אמיר רז

מוקדי החירום הושבתו בעקבות אירוע סייבר

ניוז 360 news
עכשיו 1:42, יום שני (4.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה