ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

"אנחנו צריכים שתיתן ריתוק": כך נשמע שיתוף הפעולה בין כוחות שריון לחיל האוויר בעזה

"אנחנו צריכים שתיתן ריתוק; אנחנו נמשיך ללוות אותך אם אתה נתקל משם" – כך נשמע שיתוף הפעולה בין כוחות שריון לחיל האוויר מפעילות צה"ל ברצועת עזה.

בימים האחרונים החלו כוחות צה״ל בהרחבת הפעילות הקרקעית בשטח רצועת עזה. במקביל, מטוסי קרב של צה"ל תקפו מאות מטרות צבאיות של ארגון הטרור חמאס ברחבי הרצועה.

במהלך הימים האחרונים הכווינו הכוחות הקרקעיים מעל ל-150 תקיפות באמצעות מטוסי קרב, מסוקי קרב וכטמ״מים לחיסול מחבלים ופגיעה בתשתיות אויב.

כחלק מההכנות להרחבת הלחימה, ומתוך הבנה כי אחת ממשימת חיל האוויר היא לספק ״מטרייה״ אווירית לכוחות, חברו מפקדי טייסות למפקדי יחידות חיל הרגלים, והוציאו לפועל יחד אימונים משותפים במגוון מתווים.

במטה המבצעי של חיל האוויר מוצגת תמונת המצב של הכוחות הקרקעיים באופן שוטף ובאמצעות קשר ישיר בין נציגי חיל האוויר לכוחות בשטח ניתן לסגור מעגלים בזמן קצר על מטרות בזמן אמת.

האזינו לקולות הקשר:

תיעוד ממספר תקיפות של חיל האוויר באמצעות מסוקי קרב וקולות קשר מתקיפה משותפת של כוחות שריון וחיל האוויר ברצועת עזה:

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
חדשות כל העולם

כל הכבוד לרשויות האכיפה והביטחון בקפריסין ולמודיעין הישראלי על סיכול משמעותי של תשתית טרור איראנית שתכננה לבצע פיגועים רצחניים נגד יהודים וישראלים בקפריסין.

חדשות כל העולם

עיסקת ענק היסטורית נחתמה בין שחקן הבייסבול היפני שוהיי אוטני ללוס אנג'לס דודג'רס. מדובר בחוזה של 700 מיליון דולר ל-10 שנים והוא היקר בתולדות הספורט בארה"ב.

מערכת n360

משטרת ישראל מפרסמת בקשת סיוע מהציבור בחקירת מותו הטראגי של גיבור ישראל יובל קסטלמן ז"ל. כל אדם המחזיק במידע הרלוונטי לחקירה נדרש להעביר את החומר ברשותו לידי מצ"ח.

דסק חרבות ברזל

בדקות האחרונות מופץ דיווח על נפילתו בתמרון הצבאי בעזה. מדובר בבנו של שר. דיווח נוסף מעודכן מיד. עד כה נפלו בקרבות בתוך עזה יותר מ-86 חיילים.

דסק חרבות ברזל

צה"ל מגביר את הלחץ על הנהגת חמאס ומפרסם סדרת קלפים עם רשימת החיסול של בכירי המרצחים. פעולה דומה עשו כוחות צבא ארצות הברית במצוד אחרי סדאם חוסיין ואחרי אוסמה בן-לאדן באפגניסטן. האם הלחץ הפסיכילוגי על החמאס יעבוד?

חדשות כל העולם

התחממות בגיזרה בין סין לארה"ב, עם טענות היום של הסינים על הימצאות ספינת קרב אמריקאית בגבולות המים הטריטוריאליים שלה בדרום סין. הצי הימי האמריקאי אמר בתגובה כי ה-USS גבריאל גיפורדס מבצעת תמרונים שגרתיים.

צריכים עורך דין ירושה ?

תיעוד מעייני התותחן: ירי של מעל ל-100 אלף פגזים מתחילת התמרון הקרקעי

טרגדיה ברמת גן: פרסומים על אירוע חריג הובילו לבהלה – וזו הידיעה המצערת

ניוז 360 news
עכשיו 11:20, יום שני (11.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה