ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

חיילים נגד שר הביטחון: מחאת רשת נרחבת כנגד מעצרו המנהלי של פעיל ההתיישבות

עשרות חיילי מילואים וסדיר פתחו הערב במחאת רשת נרחבת בעקבות מעצרו המנהלי של פעיל ההתיישבות אריאל דנינו, שנעצר הבוקר ללא משפט בהוראתו של שר הביטחון גלנט. במסגרת המחאה שהולכת וצוברת תאוצה, מצטלמים הלוחמים בחזית כשהם נושאים שלטים עם הדרישה "שחררו את דנינו". אחד הלוחמים כתב: "תקעתם לנו סכין בגב, ככה לא מנצחים את האויב"

סאגת העצורים המנהליים עולה מדרגה: עשרות חיילי מילואים וסדיר פתחו הערב במחאת רשת נרחבת בעקבות מעצרו המנהלי של פעיל ההתיישבות אריאל דנינו, שנעצר הבוקר בצו מנהלי למשך ארבעה חודשים תמימים בהוראתו של שר הביטחון יואב גלנט.

במסגרת המחאה שהולכת וצוברת תאוצה, מצטלמים הלוחמים שמוצבים בחזית כשהם נושאים שלטים עם הדרישה "שחררו את דנינו". עד כה הצטרפו למחאה עשרות רבות של לוחמים, שמספרים על זעם רב בקרב רבים מחיילי המילואים שהתגייסו עם פרוץ המלחמה.

אחד החיילים שמוצב בגבול הצפון כתב: "אני לוחם מילואים שגוייס עם פרוץ המלחמה, ומנסה לתת אמון בראשי מערכת הביטחון שהם מכווני מטרה נגד האויב. זה לא פשוט מבחינתי אחרי המחדל הגדול שקרה כאן בשמחת תורה, כשראינו איך פתאום הקונספציה ששררה במערכת קרסה, ואילו למרות שכולם ראו והתריעו "אף אחד לא דמיין שזה יקרה".

"אבל הצו הזה הוא כבר דקירה בגב. את דנינו אני מכיר אישית. הוא פעיל ציבור, בעיקר בתחום התקשורת ועושה המון למען הפרכת ה"קונספציה" עוד הרבה לפני טבח שמחת תורה. אין לי מילים אחרות, מה שנעשה כאן הוא פשוט תקיעת סכין בגב לי ולהמון לוחמים אחרים. ככה לא מנצחים את האויב", תקף הלוחם.

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

חדשות כל העולם

האזרחים המשוחררים שנחטפו ע"י החמאס מתחילים לדבר בפומבי לראשונה הערב בכיכר החטופים בתל אביב. הערב לראשונה ילנה טרופנוב (50) שנחטפה ושוחררה נאמה באירוע התמיכה וקראה לשחרר את החטופים עכשיו. בנה של ילנה טרופנוב שבוי עדיין על ידי החמאס.

איתמר כהן

קיבוץ ניר עוז מודיע באבל כבד על הרצחה של מיה גורן. מיה הייתה בת 56, חברת קיבוץ ניר עוז. אם לאסיף, בר, גל ודקל. מיה היתה גננת ומטפלת חרוצה ומסורה וטיפלה באהבה בילדי הקיבוץ במשך שנים רבות. בעלה, אבנר גורן ז"ל, נרצח ב-7.10, בן 56 בהרצחו. יהי זכרה ברוך.

דסק חרבות ברזל

הסעודים מדווחים: ישראל תקפה אמש מחסני טילים מדויקים וכטב״מים בצנעא, בירת תימן ומעוז החות׳ים. לפי הדיווחים יש נזק עצום למחסן ולאזור! התקיפה מגיעה אחרי התגרות ארוכה של החות'ים ושיגור טילים וכטבמים לעבר ישראל.

מערכת n360

הזרוע הצבאית של ארגון הטרור הפרה את הפסקת האש לראשונה מאז ההפוגה ושעות לפני קיומה של הפעימה החמישית בשחרור החטופים הישראלים. מדובר צה"ל הודיעו שהפסקת האש הופרה ביותר מתקרית אחת, שלוש מטענים שהופעלו בסמיכות לכוחות צה"ל בצפון הרצועה וירי לעבר הכוח. פצועים קל לכוחותנו.

חדשות כל העולם

בני משפחתו של רביד כץ ז"ל, איש חינוך מקיבוץ ניר עוז, קיבלה הודעה על רציחתו ומותו בטבח שבת השחורה. מאז ה-7 באוקטובר הוגדר כץ ז"ל כנעדר. משפחתו ספדה 'היה איש חינוך, איש ארץ ישראל היפה, אבא מדהים'.

פייק ברשת: "הריון והפלה של חטופה ישראלית"

צדק לדיאנה דדבייב ז"ל: יותר ממאסר עולם לרוצחה אמיר רז

מוקדי החירום הושבתו בעקבות אירוע סייבר

ניוז 360 news
עכשיו 2:02, יום שני (4.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה