ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

מיזם חדש מסייע לחולי סרטן להתמודד עם הלחימה והטיפולים מצילי החיים

עמותת ALLCan ישראל, אשר פועלת במטרה לקדם לשיפור הטיפול במחלת הסרטן תוך שיתוף פעולה רב-מגזרי, נרתמת גם בעת הזו על מנת לסייע לחולי הסרטן ובני משפחותיהם אשר נאבקים במחלה במקביל לאתגרים שמציבה המלחמה. את היוזמה הקים גיא תבורי מנהל העמותה, מחלים מסרטן אשר בעשור האחרון לאחר החלמתו מתמקד בקידום יוזמות ושותף לעמותות למען חולי סרטן והצוות המטפל בהם והשנה מוביל את העמותה לצד ארגונים וגופים שותפים.

לאור ניסיון עבר באירועים או תקופות שמרתיעים מטופלים מלהמשיך את שגרת הטיפול ובעקבות כך להעלות את הסיכוי להרעה בתוצאות הטיפול במחלה, הקימה העמותה בשיתוף עם גופים וארגונים אתר דיגיטלי ייעודי דרכו החולים יוכלו לקבל סיוע, תמיכה ומידע על מנת להמשיך לקיים את שגרת הטיפולים החשובה, לקיים עד כמה שניתן את שגרת הבדיקות והאבחונים, סיוע בהגעה למרכזים רפואיים בזמן חירום, וחשיפה למידע ופרטים חשובים לחולים ולסביבה הקרובה העוטפת אותם, דרך סרטונים ומפגשים מקוונים שונים. בנוסף, דרך האתר יוכלו הפונים להגיע למוקד סיוע הכולל צ'אט עם הגורמים האחראיים.

המטרה העיקרית של היוזמה היא לקרוא למטופלים ובני משפחותיהם להמשיך בטיפול למרות מצב המלחמה ולהיעזר בעמותה בכל אתגר העומד בפניהם ומונע מבעדם מלהמשיך בשגרת הטיפול.

עמותת All Can ישראל חרטה על דגלה שיפור הטיפול במחלת הסרטן באמצעות שינוי מדיניות, חדשנות ושותפות רב-מגזרית, והקימה עבור חולי הסרטן את האתר, על מנת לעבור את התקופה המורכבת בצורה הטובה ביותר.

לכניסה לאתר לחצו כאן.

גיא תבורי, מנהל עמותת All Can ישראל: ״אנו נמצאים בימים מורכבים וקשים מנשוא. בימים אלו, הקושי מוגבר גם בקרב חולי הסרטן, ששגרת טיפוליהם נקטעה ושובשה. על מנת לאפשר להם להמשיך ולשמור על בריאותם, הקמנו אתר וצ׳אט ייעודי, הכולל את כל הכלים והסיוע הנדרש עבורם. אני מזמין את כלל החולים להיכנס לאתר וללמוד אודות זכויותיהם, וכמובן לפנות ללא היסוס, על מנת שנוכל להמשיך ולסייע ככל שניתן. אנו מוכנים לסייע בהסעות, הנגשת בדיקות דם, תמיכה רגשית ועוד אתגרים שיעלו״.

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
חדשות כל העולם

כל הכבוד לרשויות האכיפה והביטחון בקפריסין ולמודיעין הישראלי על סיכול משמעותי של תשתית טרור איראנית שתכננה לבצע פיגועים רצחניים נגד יהודים וישראלים בקפריסין.

חדשות כל העולם

עיסקת ענק היסטורית נחתמה בין שחקן הבייסבול היפני שוהיי אוטני ללוס אנג'לס דודג'רס. מדובר בחוזה של 700 מיליון דולר ל-10 שנים והוא היקר בתולדות הספורט בארה"ב.

מערכת n360

משטרת ישראל מפרסמת בקשת סיוע מהציבור בחקירת מותו הטראגי של גיבור ישראל יובל קסטלמן ז"ל. כל אדם המחזיק במידע הרלוונטי לחקירה נדרש להעביר את החומר ברשותו לידי מצ"ח.

דסק חרבות ברזל

בדקות האחרונות מופץ דיווח על נפילתו בתמרון הצבאי בעזה. מדובר בבנו של שר. דיווח נוסף מעודכן מיד. עד כה נפלו בקרבות בתוך עזה יותר מ-86 חיילים.

דסק חרבות ברזל

צה"ל מגביר את הלחץ על הנהגת חמאס ומפרסם סדרת קלפים עם רשימת החיסול של בכירי המרצחים. פעולה דומה עשו כוחות צבא ארצות הברית במצוד אחרי סדאם חוסיין ואחרי אוסמה בן-לאדן באפגניסטן. האם הלחץ הפסיכילוגי על החמאס יעבוד?

חדשות כל העולם

התחממות בגיזרה בין סין לארה"ב, עם טענות היום של הסינים על הימצאות ספינת קרב אמריקאית בגבולות המים הטריטוריאליים שלה בדרום סין. הצי הימי האמריקאי אמר בתגובה כי ה-USS גבריאל גיפורדס מבצעת תמרונים שגרתיים.

ניסוי במעבדה בצפון הביא לפינוי מבנה

"הגענו גם לחאן יונס": כך פועלים הלוחמים במעוזי הטרור בדרום עזה

צריכים עורך דין ירושה ?

ניוז 360 news
עכשיו 12:32, יום שני (11.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה