ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

בזמן מלחמה: שר הביטחון חתם על צו מעצר מנהלי לאריאל דנינו תושב יצהר ופעיל הסברה ברשת

בעת מלחמה שר הביטחון חתם על צו מעצר מנהלי לאריאל דנינו תושב יצהר ופעיל הסברה ברשת • עו"ד נתי רום מחוננו "מדינת ישראל נמצאת במלחמת השחרור השניה – ושב"כ ממשיך את הקונספציה ונלחם באחים במקום באוייב"

חסר תקדים – בעת הלחימה, שר הביטחון יואב גלנט חתם היום (ראשון) על צו מעצר מנהלי לתושב יצהר ופעיל ההסברה ברשת אריאל דנינו. הצו מורה על מעצרו של דנינו, ללא משפט וללא ראיות ל-4 חודשים. דנינו נעצר הלילה בביתו ונלקח תחילה לחקירה בימ"ר ש"י, לאחר שנמסר שיובא בפני שופט בשעות הצהרים, בדקות האחרונות הוציא שר הביטחון גלנט צו מעצר מנהלי המורה על מעצרו בבתי הכלא הביטחוניים של המחבלים הערבים – בתי הסוהר מגידו או קציעות.

דנינו פעיל התיישבות ופעיל הסברה ברשת, ועם פרוץ המלחמה מסייע דנינו לרשויות ומנהל עשרות מתנדבים אשר סורקים את הרשת ומציפים מידע ביטחוני בזמן אמת לכוחות הביטחון.

עו"ד נתי רום המייצג את דנינו מטעם ארגון חוננו מסר "מדינת ישראל נמצאת במלחמת השחרור השניה, ולצערנו שב"כ ממשיך את הקונספציה ונלחם באחים במקום באוייב, וממשיך לסמן את המתיישבים ביהודה ושומרון כמטרה במקום לפעול כנגד האוייב הנאצי הבא לכלותינו. צו המעצר הוצא תוך הטעיית בית המשפט ותוך דריסת החוק".

(תמונת אריאל דנינו. קרדיט: אלישע גרוסברג).
לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 תגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
מערכת n360

הזרוע הצבאית של ארגון הטרור הפרה את הפסקת האש לראשונה מאז ההפוגה ושעות לפני קיומה של הפעימה החמישית בשחרור החטופים הישראלים. מדובר צה"ל הודיעו שהפסקת האש הופרה ביותר מתקרית אחת, שלוש מטענים שהופעלו בסמיכות לכוחות צה"ל בצפון הרצועה וירי לעבר הכוח. פצועים קל לכוחותנו.

חדשות כל העולם

בני משפחתו של רביד כץ ז"ל, איש חינוך מקיבוץ ניר עוז, קיבלה הודעה על רציחתו ומותו בטבח שבת השחורה. מאז ה-7 באוקטובר הוגדר כץ ז"ל כנעדר. משפחתו ספדה 'היה איש חינוך, איש ארץ ישראל היפה, אבא מדהים'.

מערכת n360

מוקדי החירום של משטרת ישראל, מגן דוד אדום והכבאות אינם זמין בעקבות מה שמסתמן כמתקפת סייבר. מוקד מד"א זמין בהודעת sms במספר הבא 052-7000-101.

מערכת n360

למרות המתח הרב סביב שחרור החטופים, הפעימה השלישית בשחרורם תחל בקרוב ותתקדם טוב יותר מהמתוכנן. עפ"י גורמים מדיניים. הציבור בישראל צפוי בשעות הקרובות לקבל בברכה 14 חטופים – נשים וילדים.

איתמר כהן

בהמשך להתרעה על חדירת כלי טיס עוין במרחב העיר אילת, מדובר בזיהוי שווא ואין חשש לאירוע ביטחוני.

איתמר כהן

לשכת ההסברה של חמאס: מספר ההרוגים הערבים ברצועת עזה עלה ל-14,854. מספר הפצועים עבר את ה-36 אלף. ישנם יותר מ-7000 נעדרים מתחת להריסות המבנים.

שחרור החטופים: לא כל הילדים ברשימת המשוחררים

תקיפת צה"ל בלבנון: דיווח על חיסול בנו של בכיר בחיזבאללה

בכיר בממשלה מבהיר "לא תהיה הפסקת אש לפני שישי"

ניוז 360 news
עכשיו 10:58, יום רביעי (29.11)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה