ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

רופאה בבית הרפואה לניאדו שיבחה את הטרור, פוטרה – וחזרה לעבודה

ד"ר רושא עודא נאטור המתמחמה במחלקת יולדות בבית הרפואה לניאדו וקרובת משפחתו של ח"כ איימן עודא שהיללה את הטבח שביצע ארגון הטרור חמאס – דאע"ש ואף טרחה לומר לחבריה במחלקה כי "לכל סיפור יש שני צדדים, ואוי מה יקרה עכשיו בעזה, גם שם ילדים".

בפוסט אותו פרסמה לפני כשנה כתבה "הכל זה אהבה" – מעבר לעובדה שמדובר בכיבוש, טיהור אתני, קולוניאליזם, גזענות וטרנספר, אין לזה שום קשר לאהבה אלא רק לבורות, תחושת עליונות וחוסר צדק. שחררו את פלסטין".

כמו כן, עוקבת אחרי דף AJ+ וזה התוכן שפורסם בו: "ישראל ועזה אינן שתי מדינות הנתונות במלחמה, עזה היא טריטוריה תחת מצור, שבה כל היבט בחיים הוא בשליטת ישראל.
הפלשתינים לא פרצו שום "גבול", הם הרסו גדר שמפרידה ביניהם לבין הבתים שמהם הם גורשו".

כשד"ר נאטור הבינה שלא מרוצה מהמסרים שהיא מפזרת סביבה, רצה לרשתות החברתיות למחוק את הפלרוליזים שלה.

על פי ארגון יהודית – ארגון זכויות נשים ברוח היהודית הנהלת בית הרפואה השעתה את עודא נאטור לשבוע אך כעת היא חזרה לעבודתה.
בארגון יהודית דורשים מהנהלת בית הרפואה להשעות את תומכת הטרור לצמיתות.

ממוריה ליטווק, מנכלי"ת הארגון נמסר: "העזתים ישמחו לקלוט את הגברת עודה בבית החולים שיפא, הישארותה בלניאדו היא שפל מוסרי חמור ופגיעה בזכויות נשים".

מבית החולים לניאדו נמסר: "ד"ר רשא עודה הינה רופאה בשלבי ההתמחות. הפוסט המדובר הינו פוסט שנכתב בחודש ינואר 2022, הרבה לפני מעשה הטבח הנוראי בשמחת תורה. יודגש כי בפוסט הנ"ל אין כל קריאה לאלימות, מכל סוג, אלא הבעת עמדה פוליטית – זו איננה עמדתנו.

מבירור משמעתי שנערך לד"ר רשא על ידי מחלקת משאבי אנוש וכן על ידי מנהליה הישירים – ד"ר עודה גינתה בכל פה את מעשה הטבח וכן כל מעשה אלימות כנגד אזרחי מדינת ישראל, ד"ר עודה אף כתבה זאת במכתב להנהלה ולצוות.

אנו לא נאפשר קריאות לעידוד טרור על ידי מי מעובדי בית החולים, אולם ד"ר עודה לא אמרה זאת מעולם , לא בכתב ולא בעל פה."

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

חדשות כל העולם

האזרחים המשוחררים שנחטפו ע"י החמאס מתחילים לדבר בפומבי לראשונה הערב בכיכר החטופים בתל אביב. הערב לראשונה ילנה טרופנוב (50) שנחטפה ושוחררה נאמה באירוע התמיכה וקראה לשחרר את החטופים עכשיו. בנה של ילנה טרופנוב שבוי עדיין על ידי החמאס.

איתמר כהן

קיבוץ ניר עוז מודיע באבל כבד על הרצחה של מיה גורן. מיה הייתה בת 56, חברת קיבוץ ניר עוז. אם לאסיף, בר, גל ודקל. מיה היתה גננת ומטפלת חרוצה ומסורה וטיפלה באהבה בילדי הקיבוץ במשך שנים רבות. בעלה, אבנר גורן ז"ל, נרצח ב-7.10, בן 56 בהרצחו. יהי זכרה ברוך.

דסק חרבות ברזל

הסעודים מדווחים: ישראל תקפה אמש מחסני טילים מדויקים וכטב״מים בצנעא, בירת תימן ומעוז החות׳ים. לפי הדיווחים יש נזק עצום למחסן ולאזור! התקיפה מגיעה אחרי התגרות ארוכה של החות'ים ושיגור טילים וכטבמים לעבר ישראל.

מערכת n360

הזרוע הצבאית של ארגון הטרור הפרה את הפסקת האש לראשונה מאז ההפוגה ושעות לפני קיומה של הפעימה החמישית בשחרור החטופים הישראלים. מדובר צה"ל הודיעו שהפסקת האש הופרה ביותר מתקרית אחת, שלוש מטענים שהופעלו בסמיכות לכוחות צה"ל בצפון הרצועה וירי לעבר הכוח. פצועים קל לכוחותנו.

חדשות כל העולם

בני משפחתו של רביד כץ ז"ל, איש חינוך מקיבוץ ניר עוז, קיבלה הודעה על רציחתו ומותו בטבח שבת השחורה. מאז ה-7 באוקטובר הוגדר כץ ז"ל כנעדר. משפחתו ספדה 'היה איש חינוך, איש ארץ ישראל היפה, אבא מדהים'.

פייק ברשת: "הריון והפלה של חטופה ישראלית"

צדק לדיאנה דדבייב ז"ל: יותר ממאסר עולם לרוצחה אמיר רז

מוקדי החירום הושבתו בעקבות אירוע סייבר

ניוז 360 news
עכשיו 2:48, יום שני (4.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה