ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ, חם ברשת

מבצע חתונה: הישוב מבוא דותן ארגן חתונה לחייל בודד שנשאר בבסיס

תושבי היישוב מבוא דותן שבשומרון ארגנו חתונה חגיגית חייל בודד שמשפחתו מתגוררת בצרפת ולבחירת לבו. יו"ר הישוב איתן גורמן: "התרגשנו לשמח חתן וכלה בזמנים כ"כ קשים"

בשעת המלחמה, תושבי היישוב מבוא דותן בשומרון לא שוכחים את החיילים שמשרתים בבסיסים הסמוכים.

כאשר שמעו על כך שהחייל הבודד יוהן שיש המשרת בבסיס הצמוד למבוא דותן, צפוי להתחתן עם ארוסתו שרה פרחי, אולם בשל הלחימה החתונה לא תוכל להתקיים במתכונת שתכננו, הם מיהרו לארגן לו חתונה ביישוב.

משפחתו של יוהן נחתה במיוחד מצרפת לחתונה החגיגית במבוא דותן. נוער הישוב בליווי המבוגרים ארגנו את החתונה מקצה לקצה, ממועדון הישוב שהוקצה לאירוע דרך הקמת החופה, סידור המקום ועוד. חבריו של יוהן מהפלוגה הצטרפו ושימחו את החתן והכלה.

הכלה שרה פרחי: "אין לנו מילים, הרגשנו שזו חתונה של כל עם ישראל, הדרך שבה זה אורגן, וגם לשמוע מאנשים נתתם לנו היום חוזק ואור, זה שימח אותנו והשמחה שלנו הייתה של כל עם ישראל, שנזכה לגדול מזה ולראות רק שמחות בעם"

החתן יוהן שיש התרגש גם הוא ואמר: "דווקא בתקופה הזו היה לנו הכי חשוב להתחתן כי המחבלים באו אלינו כדי להרוג אנשים ולהרוס בתים ואנחנו בחרנו בחיים, ובחרנו לבנות בית, לצד לחימה והשמדת האויב זו התשובה הכי טובה לעם ישראל"

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון: "מרגש לראות את תושבי מבוא דותן שהתגייסו לארגן חתונה לחייל שנמצא כאן לבדו ונלחם למען כולנו. זו יוזמה של ערבות הדדית ואחדות החשובים כל כך בימים אלו. עם ישראל מתגלה בשיא תפארתו גם בימים קשים אלו. אני מאחל ליוהן ושרה שיזכו לחיים מאושרים יחד בישראל ואולי אפילו בשומרון".

יושב ראש היישוב מבוא דותן איתן גורמן התרגש מהמחווה: "מרגש לראות את הנוער המדהים שלנו שנרתם ומסייע מתחילת המלחמה בכל התחומים והיום הרים חתונה מרגשת מאוד. זכינו שאלה הם ילדינו!"

קרדיט: הישוב מבוא דותן
לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 תגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
לפני 3 שעות
חדשות כל העולם

בני משפחתו של רביד כץ ז"ל, איש חינוך מקיבוץ ניר עוז, קיבלה הודעה על רציחתו ומותו בטבח שבת השחורה. מאז ה-7 באוקטובר הוגדר כץ ז"ל כנעדר. משפחתו ספדה 'היה איש חינוך, איש ארץ ישראל היפה, אבא מדהים'.

לפני 13 שעות
מערכת n360

מוקדי החירום של משטרת ישראל, מגן דוד אדום והכבאות אינם זמין בעקבות מה שמסתמן כמתקפת סייבר. מוקד מד"א זמין בהודעת sms במספר הבא 052-7000-101.

לפני 2 ימים
מערכת n360

למרות המתח הרב סביב שחרור החטופים, הפעימה השלישית בשחרורם תחל בקרוב ותתקדם טוב יותר מהמתוכנן. עפ"י גורמים מדיניים. הציבור בישראל צפוי בשעות הקרובות לקבל בברכה 14 חטופים – נשים וילדים.

לפני 4 ימים
איתמר כהן

בהמשך להתרעה על חדירת כלי טיס עוין במרחב העיר אילת, מדובר בזיהוי שווא ואין חשש לאירוע ביטחוני.

לפני 5 ימים
איתמר כהן

לשכת ההסברה של חמאס: מספר ההרוגים הערבים ברצועת עזה עלה ל-14,854. מספר הפצועים עבר את ה-36 אלף. ישנם יותר מ-7000 נעדרים מתחת להריסות המבנים.

לפני 5 ימים
מערכת n360

דיווח מורט עצבים: אחרי ציפיות של מדינה שלמה, בערוצים המרכזיים מדווחים כי לא כל שמות הילדים הופיעו ברשימת המשוחררים בעיסקה שאמורה לצאת לפועל מחר. שם של ילדה שאינה ברשימה אוזכר בטלוויזיה עד לבקשת ראש הממשלה לאיפוק בפרסומים.

בכיר בממשלה מבהיר "לא תהיה הפסקת אש לפני שישי"

ראש המל"ל הודיע: שחרור החטופים נדחה לא לפני שישי

13 יתרונות מדהימים של שמן זית ואזהרה אחת חשובה שאולי לא ידעתם

ניוז 360 news
עכשיו 15:20, יום שלישי (28.11)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה